Práčka so sušičkou Candy

12. júl 2022

AHOJTE máte niekto skúsenosti práčka a sušička v jednom? Značka Candy, program nastavíme ide aj si vypočíta koľko bude sušiť ale prádlo je vlhké, dávala som aj menšie kúsky tričká body tenké vecí aj tak je vlhké, neviete aký problém to môže byť?

bambulka814
12. júl 2022

Ja ju mám, kupovala som pred 1,5 rokom a čo ja viem, ja práve so sušenim spokojná som, ale keď chcem ozaj suché, dávam ten dlhý cyklus a najvyššiu teplotu (2,5 h). Používam to výlučne v zime a len na uteráky, posteľné prádlo, bundy atď, veľké veci. Teraz určite balkón.

andulka1988
12. júl 2022

Aj ja mám túto práčku so sušičkou. Kým som si zvykla ako ju mám naplniť,mne suší až keď je menej prádla a vysuší do sucha

noami12
12. júl 2022

Mame ju aj mi, volala som servis prišiel domov k nám vrámci reklamácie a bola vyhodena poistka na susenie a zlý motor, musel ho vymeniť, potom som si kúpila zvlášť susicku a nedá sa to porovnať, akurát túto pracku so susickou predávam lebo nejšom s nou vôbec spokojná, mame ju 7 mesiacov a už 2x reklamovaná

jaskolka
12. júl 2022

Ja mam Candy, ale osobitne pracku aj sušičku, tak nám poradili aj v predajni, že lepšie osobitne.