Problém s myšami v dome

4. nov 2021

Ahojte. Už 3 mesiace sa trápime s mysami, ktoré nám behajú hore po sadrokartóne a som z toho už po krk vydesena a nedávam to psychicky.... Mam z nich panicky strach a bojím sa už spať aj vo vlastnej posteli..... Začiatkom septembra ako sme boli na dovolenke a prišli sme z nej, tak nás čakalo nemilé prekvapenie a to v podobe hovienok po celom dome vrátane postele, no všade boli.... V ten deň sme aj jednu myš priamo v obytnej časti našli... Keďže v dome mame iba sadrokartónové steny, tak je šanca, že sa dokážu dostať dole z podkrovia k nám cez linku kde sú diery na el a tak... Keďže túto skutočnosť som zažila, tak sa bojím, že sa zopakuje 😭😭😭. Každý vraví, že veď sa neboj, to sa bojí teba viac, no to si ten človek nedokáže prestaviť aký mám z toho strach...prosim Vás dokedy budú chodiť ešte tie myší dnu? Az kým nebude mrznut alebo co 😭

osky
4. nov 2021

Kupte si take ultrazvukove rusicky.
Vopcha sa to do zastrcky a mas po probleme
https://www.extrashop.sk/proti-hlodavcom/profi-...

osky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
5. nov 2021

Wow... toto je druha tema s mysami v dome prebehu troch dni... tento rok bol velmi plodny... bolo tolko vela urody, rojaceho sa hmyzu a zda ze aj mysi sa premnozili.
No hned zacnite vojnu na vsetkych frontoch ked ich mate uz celu kopu. Pasce, macku, odpudzovace ako navrhla @osky. Obehnut cely dom a upchat co najviac dier. Aj ked oni su tak male, ze si skarku najdu, ale aj tak je treba im to skomplikovat tak ako sa len da.
Inac nechapem tych ludi co ti vravia aby si sa nebala. To nejde o to ze by ta ta mys napadla ale tie choroby a parazity co moze mat, toho by som sa velmi bala.

nika1971
5. nov 2021

zaobstarajte si macku, ktoru budete pustat do domu...urobite tak razom dve veci...nebudete mat mysi v dome a macke date laskavy domov

tamvtme
5. nov 2021

Pasce s lepidlom (ano, je to krute, ale ine nam nefungovali , skusali sme zivolovne, lebo mi to bolo luto ale nechytila sa ani jedna) a macka ( u nas stacilo, ze macky ma viacero susedov v ulici a behaju aj cez nas pozemok)...toto zabralo u nas

martinenka886
5. nov 2021

Fuha, tak toto je teda dost neprijemne, a nejaky odbornik na ich odstranenie sa neda zavolat? Ved to nemozete takto zit, ze nevies kde si najdes mys, alebo nejake to hovienko z nej.

kakawah
5. nov 2021

@osky mna by zaujímalo, ako to funguje. Čo toho hlodavca odlaka?

dominka11
5. nov 2021

Upchat vsetky diery, nachystat lepidla s pochutkou, zaobstarat macku, deratizera...tento rok je velmi plodny na mysi, nasi susedia chatari mali desiatky v novych chatach, my sme museli pri dvere zvonka davat lepidla, lebo tam rychlo vedia vbehnut ze az. Nastastie k nam sa nedostali, iba maly piskor, ale ostatni teda museli riadne davat vsetko cistit, prip.vyhodit.

osky
5. nov 2021

@kakawah ved otvor si tie linky a mas tam popis.
Ak som to dobre pochopila,tie pristroje vydavaju nejaky zvuk-na vysokej frekvencii.
A to mysi vyrusuje,utekaju predtym.
Mam to overene.lebo fakt sme mali problem s mysami takto v jeseni a odkedy to mame,tak klop,klop...ani jedna.
Ani v pivnici uz nemame a co je zaujimave,zmizli i zaby-mavaöi sme ich v pivnici cele roky,neskodne...a uz ich niet.
A letna chatka ,kt.mame,ta je normalne v poli...
Predvlani zozrali gauc na terase....tak sme dali toto a otrovene zrno...
Zrno nedotknute v miske do jari,kym sme prisli,a mysi neboli...
Skuste

jankapepe
5. nov 2021

lepidlo, pasce, jed. Ak ich je ale toľko musia mať niekde hniezdo......všetko prehádzať, upratať, povalu, pivnicu, vonkajšie budovy, garáž.......

ls85
5. nov 2021

Na mysi pomoze len macka, treba dat dakemu chutnemu maciatku teply domov a ono sa odplati vyhubenim mysi prirodzenym sposobom 🙂

danka808
5. nov 2021

Macku, psa a vybavene, popripade este aj kadetade pasce a vyriesi sa to. Hlavne to nenechat len tak, lebo bude toho coraz viacej, najma teraz ked uz ide zima a tlacia sa dnuka.