S ktorou značkou spotrebičov ste najviac spokojné?

dada011
11. feb 2023

Ahojte žienky, prosím vás poraďte s akou značkou spotrebičov ste spokojné konkrétne mám na myslí vstavanú rúru, indukčnu dosku a umývačku ďakujem 🙂

bogierka
28. nov 2023

@jana19877 tak záleží aj od toho, že aké nadstavce by si chcela, aké by si vedela aj reálne využívať. zase netreba brať automaticky to, čoho je najviac.

simca06022011
28. nov 2023

@rucka77 sosacik ma napr. kitchen aid na porcelanovej mise, mozno na sklenenej...

simca06022011
28. nov 2023

@jana19877 pozeraj si to podla toho co s tym budes robit... ja som vedela ze budem slahat, miesit kysnute cesto, trene cesta robit... a to bolo v podsate vsetko. Zobrala som set kde boli vsetky diely. Videla som ze maju aj mlynceky rozne atd ale to som nekupila, mam mlyncek kvalitnejsi samostatne, a lacnejsi... Prakticky na nic ine to nepouzivam.
Co planujem dokupit je este jedna misa :D Porovnavala som si to tak (aj pri inych veciach ako mixeroch), ze poratala som ceny samostatne + stroj, a potom pozrela cenu komplet. AK sa oplatilo kupila som.
Mam kitchenaid, takze aj ceny tych prislusenstiev nie su "malo". Naozaj ale prakticky, aj veci, ktore mam doma na rzne varenie pecenie, uz triedim a posuvam dalej, lebo nepouzivam.

simca_13
28. nov 2023

@simca06022011 tak hlavne ide aj o to koľko do neho chce dať, táto značka čo si ty písala, tak to si myslím nie každý môže dovoliť, respektíve nie každý chce toľko peňazí zaň dať. Ja keď som vyberala, tak tak aby som mala aj bohaté príslušenstvo a aby aj cenovo vychádzal v pohodke.

simca06022011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
28. nov 2023

@simca_13 je jedno aká značka, ja som dala môj ako príklad, lebo tie diely sa daju kupit osve a aj v sadach, nekúpim si predsa spotrebič s 50timi dielmi, z ktorých väčšinu nepoužijem.
Ja si napr cením priestor doma dosť.. A do dnes mam traumu z ETA robota (starší poznajú, z dôb komunistických asi) mala ho moja mama aj babky, a tie diely zabrali pomaly jednu skriňu v kuchyni a používali tak 2-3 :D

llucciaa
4. dec 2023

@jana19877 pre mňa je lepšie mať robot a k tomu príslušenstvo. Je to lepšie ako keď by som musela mať zvlášt mixér. Zvlášť šľahač. A zvlášť mlynček. Ale úplne chápem, že každý sa môže k tomu stavať úplne inak.

dom_evi
5. dec 2023

@llucciaa Uz len to, ze to nezaberie tolko miesta ako keby mas mat zvlast vsetky tie spotrebice.

dom_evi
5. dec 2023

@simca06022011 No ale nie su tie dalsie diely nejak drahe, ked ich mas dokupovat potom samostatne?

simca06022011
5. dec 2023

@dom_evi keď ich nepotrebujem, na čo ich mam kupovať? Véd viem ze potrebujem miešať kysnuté cesto, trene cesto, slahat. K tomu napr koľkokrát použijem aku vec... ci mi treba mlynček, alebo co.. vyberiem podľa toho. A nie 30 dielňu vec

@llucciaa robot mi vôbec nenahradi tycovy mixér, ani napr slahac samostatný na niektoré veci.m ( nevyslaham s nim nič v hrnci, nad parou atd). Na mletie 20kil mäsa by som ho chlapovi tiež nedala :D čiže nevyhneme sa doma aj tak kúpe niečoho samostatného.

tumira
8. dec 2023

@simca06022011 tak jasne, ze je to o tom, co kto preferuje, co treba robit, na co sme zvyknuti, ja proste tiez som kupovala robot tak aby mal co najviac prislusenstva, ale takeho aby som ho vyuzila, ale to, ze niekto si radsej kupi samostatne ved na tom nic nie je 🙂

dom_evi
11. dec 2023

@simca06022011 Ved ja tomu rozumiem, ale sa uplne nechapeme, co myslim. Teraz mi ide akoze o tu cenu. Ze ci to nevychadza lepsie, ked su sucastou toho zakladneho balenia rovno s mixerom.

win_gi
12. dec 2023

@tumira A aký si si kupovala? Asi to nie je práve najlacnejšia záležitosť, či?

laladua
12. dec 2023

@win_gi vsetko zalezi od vybavenia, od toho aky je vykonny, aka je znacka, tam tie ceny su rozne. Najdes aj taky robot za 200e ale aj za 600e, proste to je tak, ze je to roznorode, k tomu je treba si sadnut a porovnat si.

vierka_z
13. dec 2023

@win_gi Zalezi kto je kolko ochotny do toho investovat a zalezi na co vsetko ho chces vyuzivat. Za mna sa to oplati. Lebo co som mala kopec slahacov a mixerov a podobne, tak velku cast toho vsetkeho vie ten robot nahradit. Cize aj ohladne miesta je to take lepsie, ze nemas vsetko zapratane.

moncurienula
14. dec 2023

@sandokanka36 preto sa pytam, lebo ako som postrehla, tak to nie je ani lacne, ked mas dokupovat tu misku, tak skoda, aby sa jej nieco prihodilo.

sanssa
15. dec 2023

@moncurienula misa je dobra, ked je k robotu kovova, nie sklenena, lebo tam sa hocico moze stat, ani plastovu nemam moc rada, proste kovova je lepsia volba 🙂

tapala
18. dec 2023

@sanssa to tie roboty mavaju aj sklenene misy? to som take este ani nevidela. ako by sa to tam dalo uchytit?

sandokanka36
19. dec 2023

@tapala dnes uz kadejake kupis, ale teda to by som nechcela, lebo tie su zbytocne tazsie a je tam riziko, ked niekde buchnes. Ked je kovova, tak aj lepsie sa ti manipuluje s nou. Aj ju lepsie umyjes, vycistis, za mna proste lepsia volba. Len pozeraj, ze aky ma objem.

win_gi
20. dec 2023

@laladua Tak potom v čom je rozdiel v tých robotoch, keď jeden stojí toľko a ďalší 2x, 3x viac?

win_gi
20. dec 2023

@vierka_z Veď z tohto pohľadu je to podľa mňa super, že máš toho xy v jednom. Je to šikovné a keď niekto veľa v kuchyni robí a varí a vypeká, tak takého pomocníka ocení 🙂

yanni
20. dec 2023

@simca06022011 ja mam tiez Kitchen Aid a nedfam na tu masinku dopustit. Na zaciatok naozaj bohate staci to, co pri tom je: metlicky na slahanie, trenie a kysnute. My sme este dokupili na zeleninu a muz na mäso. Vtedy, ked sme kupovali, tak bola akcia jedna miska navyse a to je tiez na nezaplatenie.

simca06022011
20. dec 2023

@yanni no mne sa strašne hýbe ked miesi cesto.. inak všetko ok :D

tapala
2. jan 2024

@simca06022011 to nemoze byt ale aj tym, ze ake cesto miesis?

simca06022011
2. jan 2024

@tapala ani nie, lebo hybe sa stale, ci slaha, miesi... stale :D

sanssa
30. jan 2024

@tapala nemalo by to byt, preto aj ja napriklad, ked som kupovala robot, tak som pozerala aby mal co najvacsiu misu a tiez aky je vykonny, pretoze chcela som robit aj babovku aj kysnute cesto v nom a na to kysnute proste potrebujes aby bol silny, dobry.

darinagod
31. jan 2024

@sanssa to len jednu misu si k tomu mala? nie je to malo?