Spotrebiče do kuchyne

merybel
23. nov 2022

Ahojte, idem si k Vám po radu. Vedeli by ste mi poradiť, s akou značkou spotrebičov ste spokojné? Jedna sa o spotrebiče rúra, mikrovlnka, indukčná doska, myčka. Za vaše rady vám vopred ďakujem. 🙂

malebiele
23. nov 2022

@merybel ja som spokojna s aeg, vsetko mame od nich, akurat nemame indukciu ale sklokeramicku dosku

sissy27
23. nov 2022

@merybel u mňa jednoznačne Bosh / Siemens, ešte aeg by som zvažovala

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
botka19
23. nov 2022

@merybel mame asi mesiac spotrebice bosch 8.serie a je to neskutocny rozdiel oproti nizsej cenovej kategorii.
Ja zase Samsung ani zadarmo 😀

minutka
23. nov 2022

Mame siemens 11 rokov. Zatial sa nic nepokazilo a sluzi fajn 👍🏼

sono2
23. nov 2022

Aeg mame už 11 rok, žiadny problém.
Na margo Whirlpool prečo nie.
Práčka moja stará ešte ju má kamarát, už mi liezla na nervy má 17 rokov v živote nebola pokazená
Umývačku mam 11 rok a chladničku tiež.
Moja mama ma práčku a chladničku vyše 20 rokov fakt neklamem.
Každá zo spotrebičov je z vyššej triedy 600e plus
Rúru pozeraj pyrolyticku aeg dosku indukčnu tiež v tej cene. Nemôžeš nič pokaziť.
Práčku mam aktuálne tiež AEG ta stala 800 v dnešnej dobe už možno tisíc rada 9000.

sono2
23. nov 2022

@elizabet173 co si mala z Whirlpool a za koľko?
Lebo treba trocha opísať. Ja som vypísala nejeden spotrebič, ktorý slúži fakt roky rokúce.
Čo sa stalo?

sono2
23. nov 2022

Ja mam teda
aeg : rúru, dosku, mikrovlnku, vysávač
Whirlpool chladničku a Umývačku
Čo funguje po rokoch Whirlpool
Moja stará práčka, mamina práčka
Chladnička Moja jej
A Moja umývačka

lenka_777
23. nov 2022

@merybel ahoj my mame beko a zatiaľ spokojnosť.

lenkakravcova
23. nov 2022

@merybel my to máme úplne rôzne:
Rúra Concept, umývačka Indesit, mikrovlnka Ecg, digestor Philco - a jedine s ním nie som spokojná (je hlučný).

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
23. nov 2022

@elizabet173 ale nemôžeš z Jedného spotrebiča súdiť značku. Ja som napríklad teraz co mam práčku aeg sa mi v roku a trištvrte chvála bohu záruka pokazila teda vyletela hadička a ešte jedna vec sa upchala, trebalo meniť celý zásobník a ešte vnútro. Som v zahraničí servisak mi povedal oprava 600e. Takže. Určite by som ju nenechala opraviť, kúpila by som ale opäť tu istú značku. Ale nezanevrela by som, lebo je to veľmi dobrá značka. Stáva sa.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sanssa
23. nov 2022

vacsinu spotrebicov mam Philco, chceli sme ked sme vyberali dobry pomer ceny aj kvality, ked sme proste zariadovali, tak sme nechceli aby nas to nejako financne zruinovalo a myslim, ze sme si zvolili dobre. Je to kvalitna znacka, nie je problem ani s nahradnymi dielmi napriklad ani so servisom ani nicim 🙂

sono2
23. nov 2022

@elizabet173 tak to áno
Ved jasne

fatima99
24. nov 2022

zalezi aj aku mas predstavu, do akej sumy sa chces pohybovat, lebo to dokaze vyrazne zmenit, zuzit ten vyber ;)

sandokanka36
28. nov 2022

@sanssa s rovnakou znackou mam skusenosti, vies kolko som sa nasedela za pocitacom, kym som vybrala nieco s cim by som bola stotoznena, ze by som si povedala, ze tak toto je ono, to co chcem mat doma 😀 muz ten nechapal, ze jak je to mozne, ze tolko okolo toho chodim 😀