Spotrebiče do kuchyne

diana283
22. nov 2022

Dobrý deň prajem, vedeli by ste mi poradiť dobré vstavané spotrebiče do kuchyne? Aké máte a ste spokojné? Rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, várka doska (indukčná). Poteší aj foto pre predstavu 😆
Ďakujem za každú radu a pekný deň prajem 🙂

lenkatroj
22. nov 2022

uz je to chvila, co sme zariadovali. Ale som velmi spokojna s nasim digestorom: https://www.electrolux.sk/kitchen/cooking/cooke...
hlavne funkcionalita hob2hood - automaticky sa zapina, meni vykon a vypina podla toho, kolko hrncov a ako teple mam na varnej doske (ta je tiez elektrolux). Zaroven je schovany v skrinke, takze sa on nebucham hlavou 🙂

karinsun
22. nov 2022

Ja mam vsetky vstavane spotrebice bosh, iba digestor mam klerstein. Chladnicku nemam vstavanú… tak isto aj rodicom som kupovala do kuchyne vstavane spotrebice bosch a digestor Elica. Na základe ich spokojnosti som si aj k sebe kupovala Bosch 🙂

banalu
22. nov 2022

@diana283 idukciu a ruru mam elektrolux, obe mi ponukli v kuchynskom studiu a za vypredajove ceny (doma som si to preletela na nete ci naozaj alebo len taraju a naozaj mi dali skvele ceny). Ruru mam parnu, povodne som chcela najobycajnejsiu s dvam gobikami, jeden na teplotu a jeden na funkcie a funkcii co najmenej. Presvedcila ma pani na parnu, bola za nizsiu cenu ako ta obycajna (lebo vypredaj) a ani raz som tu funkciu nevyuzila 😂😂😂😂 ale mam.
Indukciu som chcela s min. Polovicou na multizonu. Teraz by som si asi dala vacsiu indukciu a komplet multizonu. Ale vystacim s aj s tou standarnou. Ma funkciu "P"- predpokladam od Power - turbo akokeby a to zovrie vodu za par minut, rychlovarnu ani nemame.
Pozerala by som aj na energeticke certifikaty, len tam podla rozpoctu sa vies hybat.
Umyvacku mam Boshku - hladala som s dobrou spotrebou, nizkou hlucnostou a s minimom programov. Mam ich asi 5 a vyuzivam dva - hodinovy alebo eko.