Zo 7 ročnej práčky mi vyteká voda vo veľkom množstve

demonka5
18. apr 2021

Ahojte moja 7rocna pracka perie ale vyteka z nej voda vo velkom mnozstve,filter je cisty otazka znie je to na vyhodenie alebo je mozna oprava?jasne,ze sa pokusim riesit opravara zaujima ma skusenost ci sa mi to vobec oplati

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demonka5
autor
18. apr 2021

@viestta sme skusili pozriet pod prackou a zda ze ze z vnutra tecie

dominikac321
18. apr 2021

@demonka5 nam tiekla ked vypustala vodu a bola len hore odpojena hadica cize ak nevypisuje ziadnu chybu je to len taka nejaka mala cize urcite opravar

dominikac321
18. apr 2021

@demonka5 a dokonca mame tu istu pracku a tiez ma 7 rokov 🙂

demonka5
autor
18. apr 2021

@dominikac321 ja som s nou inac spokojna velmi ale hadica je v poriadku je sucha vyzera to zvnutra

demonka5
autor
18. apr 2021

@dominikac321 praveze ziadnu chybu nam neukazuje preto mi je to cudne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demonka5
autor
18. apr 2021

@viestta dakujem este skusime toto

dominikac321
18. apr 2021

@demonka5 ale nam hadica praskla vo vnutri, ked otvoris pracku tak hore a potom voda vytekala zo spodku

jankaalaci
18. apr 2021

Nám takto vo veľkom tiekla tiež, bola to prasknutá hadička vo vnútri práčky, keď voda ťahala zo zásobníka na prášok/aviváž. Oprava nebola vôbec náročná, do polhodinky to vymenili a práčka šla ďalej

majulino
18. apr 2021

@demonka5 vycisti odtok vody aj mne to robilo a bola tam folia

demonka5
autor
18. apr 2021

@demonka5 odsrubovali sme nic nevidiet

demonka5
autor
18. apr 2021

Zavolam zajtra opravara a uvidim.co nam povie☺️☺️

mirka438
18. apr 2021

Aj mne pretekala hadica zo zadu pracky. Muz kupil novu, vymenil a uz je dobre

annamalaga
18. apr 2021

Juj a akú máš skúsenosť s týmto modelom? Aj mi ju mame a aj štítky proti zafarbeniu sa dostali párkrát do filtra, neperie tiež bohvieako a je hlučná . Kupila by si si ešte takú práčku?

demonka5
autor
19. apr 2021

@annamalaga ja som spokojna mne vyhovuje hlucnost az tak neriesim ja ju mam v technickej a vyhovuje mi na nej 15min program co vyuzivam najma v lete doteraz jej nic nebolo nemam jej co vytknut

demonka5
autor
19. apr 2021

@viestta
@dominikac321
@jankaalaci no nakoniec prisiel kamarat hadicky su v poriadku aj bubon ale ta cast co drzi bubon je prasknuta je tam diera zalepili sme ju a uvidime

dominikac321
19. apr 2021

@demonka5 divne ze toto nesignalizuje ako chybu

demonka5
autor
19. apr 2021

@dominikac321 toto mi je divne som si myslela ze ukaze na displeji servis alebo nieco

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demonka5
autor
19. apr 2021

@taskataska teraz cakame ci to pojde zajtr ju vyskusam a ked tecie zas kupujeme zial novu