Vyteká zo mňa voda. Čo s tým? Čím to môže byť?

vlocka25
30. dec 2008

Ahojte.
Mám takú diskrétnu otázku. Neustále mám pocit mokrých nohavičiek, nielen pocit ale stále zo mňa
vyteká akoby voda. Nie je to výtok ako tu mnohé opisujú / počas ovulácie a pod./. Je to ako čistá voda, nič ma nebolí, nesvrbí a dosť ma to vytáča. Gynekológ mi robil vyšetrenia ale nič nezistil.
Neviem, či to má nejaký súvis, že moje hormony nie sú zrovna v poriadku, naozaj si neviem rady,
dosť mi to strpčuje život a trvá to už pár rokov. Nemáte niektorá rovnaký problém? Ak áno ako ho riešite? Ďakujem za každý názor a radu

lilix
30. dec 2008

hmmm. ja mam mokre nohavicky akurat v dobe ovulacie, to mi trva par dni. ale o tomto som nepocula. ☹

lilix
30. dec 2008

a nesmrdi to? mas deti? kolko mas rokov?

vlocka25
autor
30. dec 2008

Vobec to nesmrdí, nič, preto som to prirovnala k vode, rokov mám 30 a deti nemám. Pracujeme na tom, nedarí sa!

lilix
30. dec 2008

a nemoze to byt preto, lebo si nadrzana, vyznie to smiesne, ale vtedy je zena vlhka. nemas stale chut na sex? to vies s jedlom rastie chut... 🙂

stella.1977
30. dec 2008

Bud v pohode, ja mam presne ten isty problem. Lekarov som "obehla" vsetkych a som zdrava. Zvykla som si, denne nosim "slipku", da sa to prezit, dokonca, ma to aj vyhodu predsa 🙂

lilix
30. dec 2008

vzdy lepsie byt mokra, ako sucha no nie? 😵 😀
ale chapem ta, musi to byt neprijemne.. a od kedy ti to zacalo?

lenoc
30. dec 2008

Vlocka, mna trapi ten isty problem uz velmi dlho a vysetreniami sa nic nezistilo. Akurat ja to nemam "ako voda" ale take bielo-zlte. Maloktory den mam uplne suche nohavicky.
Mne napr. kazdodenne nosenie intimiek nerobilo dobre, bola som potom nachylnejsia na kvasinky.
Takze to uz neriesim nijako, ale stve ma to.

sakura77
30. dec 2008

moze to byt premnozeny lactobacilus-on tam ma byt ,ale asi je vo vacsom mnozstve,vraj na to pomaha sedavy kupel so sodou bikarbonou 😉

vlocka25
autor
30. dec 2008

"som rada" že nemám tento problém iba ja.
Lilix, vzrušená bývam síce často ale rozpoznám nohavičky mokré od vzrušenia a od "neviem čoho".
A fakt je, že je to nepríjemné. Ráno vstávam a cítim že sa musím ísť utrieť. Fakt dovi...
A cez deň je to podobné.
Lenoc, aj ja mám málo dní do mesiaca, kedy sú tzv.suché dni. Tie si fakt užívam.
Sakura77, možno vyskúšam ten kúpeľ, zmenila som gynekológa tak sa spýtam aj jeho.
ďakujem za odpovede a názory

lenoc
30. dec 2008

Vlocka, tak potom daj vediet, co povedal novy gynekolog.

Sakura, mmmmmmm, tak to som este nepocula, no moze na tom nieco byt.

sakura77
31. dec 2008

no,to mi poradila moja gynda,ale nejak sa mi problem stratil tak som ani neskusala,ale vraj to zneutralizuje,tak mozno pomoze,treba skusit 😉 a vraj treba jest aj menej jogurtov a syrov a podobnych veci,tie obsahuju lactobacil,takze ak je to tym,treba obmedzit

tinika
31. dec 2008

Ahojte, som rada, ze nie som v tom sama. Ja mam podobny problem, stale mam mokry pocit, bez intimky uz ani nezijem. Stale som to pripisovala nachladeniu mocovych ciest ale aj ked som to doliečila, nic sa nezmenilo.

moncika15
5. jan 2009

ahojte, ja som sa dlho trapila tymto istym problemom a tiez je intimka sucast mojho zivota. ale odkedy som snazilka tak som si odsledovala ze pocit vlhkosti mam priblizne od 4 dna po mrske az do nejakeho 15DC takze z toho vyplyva ze je to plodny hlien. teraz mi uz nelezie na nervy ale vlastne som rada ze ho mam lebo viem kedy mam ovulku. skuste to brat z tejto stranky.. nic ine neviem poradit 😉

kuriatko84
12. jan 2009

lenoc ja mam uuuple presne ten isty problem ako ty a tiez my moja dr. nic nezistila. takze uz som si zvykla ale aj tak ma to dooost obtazuje 😠

kolienko
12. jan 2009

ahojte, tak takýto problém mám aj ja.... tzv.suchých dní mám velmi málo.... stále mám pocit mokra... vodové....tiez neviem čím to bude, ale až tak ma to netrápi, beriem to tak ako moncika15 😎

simka_14
23. nov 2015

Deje sa mi to iste lenze mam 17 a zacalo sa mi to pred 2dnami a este to moc neustupilo dufam ze to nieje nic vazne a prestane to

spageta85
28. dec 2017

@vlocka25
@simka_14
@kolienko
@kuriatko84
@tinika stara tema viem baby no ja mam teraz uz dlhsiu dobu tento problem...preslo vam to?zistili vam nieco?achh mokra som stale nikdy som to nemavala vytecie zomna niekolkokrat denne bile ako mlieko

tinika
28. dec 2017

@spageta85 no ja mam vytoky uz dlhe roky am poit ze viac po porodoch nič som s tym nezrobila .( bez intimky ani na krok :(

tinika
28. dec 2017

@moncika15 hehe len ja uz snazilka nie som a smejem sa ze o ovulke viem az po porodoch presne .D lebo mam bolesti viac ako pri kramoch :D

spageta85
28. dec 2017

@tinika no ja to mam po d ruhom porode a nejak viac a viac a cely cyklus

topanka
31. dec 2018

Cavte baby ja mam taky isty problem ze som mokra a pri sexe des voda aj niekefy pocas dna miekedy je to fakt neprijemne😣

naty_53816
10. mar 2020

Ahojte,mám taký problém. Pri močení zomňa vyteká akoby voda neviem čo s tým stáva sa mi to každý deň

anjjjelik69
28. feb 2022

Este su tu nejake zienky s podobnym problemom?