Hotel s bazénom, kde nesmú deti

7. aug 2023

Ahojte, poznáte nejaký hotel s krytím bazénom, wellness a pod.kam majú deti vstup zakázaný? Ideálne na Slovensku, prípade Poľsko a Maďarsko

kvetinka75
7. aug 2023

pripnem sa. my sme začali chodiť do kúpeľov. Je to aj s procedúrami a deti žiadne.

76california
7. aug 2023

hotel Lesna, Stara lesná, je adult friendly...

melanta
7. aug 2023

Zochova chata, Tri Studničky v Jasnej

autor
7. aug 2023

@kvetinka75 vieš čo, my sme išli minule vyslovene na wellness čo by človek čakal , že je len pre dospelých. Proste sauny, relaxačný bazén, chodíš tam nahý .. a vedľa nás 3 cca 10 ročné deti vystrájali v bazéne 😀. Krik robiť som ich počula až do masérne 😵

kvetinka75
7. aug 2023

tak podľa toho kam ideš, my už sme si vybrali kúpele a tam žiadne dieťa. Totálny kľud. V bazéne dospelí, v jedálni dospelí, procedúry - totálny kľud. inak našla som toto na nete: https://www.zlavomat.sk/magazin/1514-dovolenka-...
Tento rok tiež rozmýšlame či kúpele alebo niečo iné.

petronelag
7. aug 2023

@76california Aj hotel Kultura v Ružomberku má taký welness, že tam nie sú deti.

22abigail22
7. aug 2023

Teraz ste mi pripomínali môj posledný zážitok z Wellnessu.
Boli sme minulý rok (v Septembri) v Bešeňovej. Je tam aj "saunový svet" kde sú rôzne sauny a oddychové zóny s tým, že vstup je od 15 rokov (už len vzhľadom na to, že sú tam všetci nahý 🫣).
A naposledy tam vystrájali deti vo veku od cca 8 rokov. Bolo to nepríjemné (najmä z toho dôvodu, že tam robili krik ako na ihrisku) tak som sa bola sťažovať na "recepcii", že nech ich odtiaľ vyhodia lebo tam s prepáčením nemali čo hľadať. 🤷‍♀️

zuzana212722
7. aug 2023

Skvelá téma 😀 mám 3 a keď sa podarí vypadnúť som rada za ticho a pokoj bez detí.

ankare
7. aug 2023

Nápis do Zľavomatu, Travelkingu, ZlavaDna,... nech Ti poslu zoznam Adult friendly hotely.

striga8658
7. aug 2023

Kaštieľ Kubínyi Vyšný Kubín

lulu0123
7. aug 2023

WelnesHotel Chopok,su tam 2 bazeny aj welnesy, 1 z nich je iba pre dospelych.

lyonesska
7. aug 2023

Ja som zažila v Bardejovskych kúpeľoch kde som očakávala kľud a relax...mala som procedúru plávanie v bazéne a stále tam boli decká, ktoré tam boli asi na odtucnovacke,nedalo sa plávať.Stretavala som ich aj na chodbach,vresk,krik,lietali po schodoch,katastrofa

dzejn80
7. aug 2023

nie som si ista ci na SK je nejaky ofic adult only hotel/wellnes, ale htl Kaskady je urcite neoficialny

renab
7. aug 2023

Na stranke Villa Helia pisu, ze su adult friendly. Virivka a infrasauna su sucastou izby, ale bazen tam zrejme nemaju.

vulka
7. aug 2023

V Chocholowe v Poľsku. Majú tam novú časť, kde majú vstup deti do 16 zakázaný.

renab
7. aug 2023

V Cechach Ondrasuv dvur. Velmi pekne miesto. Boli sme 2x. Ale bazen je tam dost maly. Kupali sme sa v sudoch. Virivku sme mali tiez na izbe.

tiezjedna
7. aug 2023

hľadaj adults only

joannita
7. aug 2023

V Afodite v Rajeckych sice nemaju deti vstup zakazany, ale je ich tam malo. Deti tam nemaju ani zlavnene vstupne, cize zamerom hotelu je, aby ich tam bolo co najmenej 🤭
A ak tak aj nejake su, tak nemala som pocit ze by vrestali ako v klasickych aquaparkoch, je to tam take kludne a na urovni. A drahe.

kiki68
7. aug 2023

Bad Waltersdorf ma myslim iba adults only sekciu, tam sa da od 18 rokov a vsetci su tam nahi. Ako tam deti vobec nesmu a naozaj ani nemaju co hladat. Su tam aj sauny, je to cely wellness, iba pre hosti hotela