icon

Stanovali ste minulý rok v Dunajskej Strede?

avatar
emka304
Včera o 06:07

Ahojte neboli ste niekto minulý rok stanovať v Dunajskej Strede ? Ak áno ako to tam prosím funguje,jevždy miesto alebo treba si vopred rezervovať?
Ďakujem ;)