Ako si nájsť miesto na preplnenej pláži v Makarskej?
@anonym_autor vzdy sme chodili na menej frekventovane plaze, mame predsa google
Boli sme viac krát, bolo veľa ľudí, no zas až takto veru nikdy. Vždy bolo dosť miesta.
Je mega preplnená. Je to riviéra.. Riviéra znám veľa ľudí... Robím v turizme. Makarska je vždy pre plná tisíckami ľudí. Nie je miesto na ležanie. Ľudia ležali dokonca na chodníkoch pri autách júl august takže za mňa to nie je ideálna dovolenka
preplnena plaz a voda studena...inak lezat na deke na horucich kamienkoch, to chce charakter...
No ale toto je naozaj veľmi úzka pláž. Šírku odhadujem max 6 metrov. Takže je jasné, že je to tam hlava na hlave. Na širších plážach to nie je určite až také zlé.
Inak tato foto koluje uz niekolko rokov, len sa meni rok 🤣🤣🤣
Nik ma do Chorvatska nedostane.
Inak tato foto koluje uz niekolko rokov, len sa meni rok 🤣🤣🤣
@anonym_554248 Kolegyňa bola teraz 3 roky po sebe na Makarskej. V auguste a plnka vraj bola, aj voda studená.
@anonym_autor toto musi byt lahodka .. chodime mimo chorvatsmo na plaze ,lde aspon 20 metrov nik okolo nas nie je . Casto je to aj viac . 🫣


Raz a nikdy viac. Nechtiac som stupila panej na okuliare,polozila ich mimo svoju deku. Preferujem široké plaže v Španielsku.