Ako je to s liekmi počas letu?

davita
11. júl 2014

Ahoj, poprosim o info, baby co ste leteli tyzden dva tri z BA a musite zo sebou nosit lieky lieciva a rozne veci ako spray a pod, ake mate skusenosti? .... z prahy a viedne netreba, tam to mam zmaknute, len po dlhom case letime z BA a chcem vediet, ako jke to s "ochutnavanim mlieka" napr. .... toto sa este robi? kolko ste mali prikrmov, mali ste nejake ine tekutiny ako zarobene mlieko? prepravovali ste lieky, alebo nieco podobne pri sebe? alebo ste vsetko podali s batozinou??? bol nejaky problem??? a este jedno: ako to prezil vas kocik??? pomo ze aj info, s akou leteckou spolocnostou ste leteli .... dakujem 🙂 za odpovede, kedze uz si tu ani netuknem 🙂 a prajem vsetko dobre 🙂 baby a fakt mi ide len o cerstve info, tak sa mi tu nepohadajte 🙂 pliiiiis 🙂

nadula01
11. júl 2014

ja som z BA teda letela naposledy pred par rokmi ,ale bezne si nosim so sebou lieky aj v kabelke a malej som min rok niesla na palubu aj zarobene mlieko aj lieky a nebol absolutne ziaden problem ,kocik by som odporucala oblepit foliou ak si ho nechces znicit,nam s nim tak trieskali ,ze sa stratili klby z neho a museli sme objednat nove,ale to sa pri tom type kocika stava udajne,takze zalezi aj od kocika.Dalej sme mali na palube pre malu keksiky atd podobne veci a tiez nebol problem ,naposledy som letela Air Berlin minule leto.

dasamo
11. júl 2014

Najlepsie je zavolat si rovno na letisko....

mummy01
11. júl 2014

Letela som pred mesiacom,sice uz nemam babetka ale tekutiny pre deti myslim stale musis ochutnat,lieky som mala v prirucnej a iba tekute lieky som mala v tom priesvitnom sacku,spray som nemala.