Ako zabaviť dieťa v lietadle?

13. jún 2023

Baby, dajte tip, cim zabavit 1,5 rocne dieta v lietadle?

Dakujem 🤗

pribinak
13. jún 2023

Tablet

michu_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vulka
13. jún 2023

My sme pre 1,5 ročného nosili plyšáka na špagáte, malé knižky s príbehmi aj obrázkami, jednoduchú vkladačku, zošit a ceruzku.

biankaaaa
13. jún 2023

Aj my sa chystáme na dovolenku s 18 mesačným a plánujem vziať knižky s posuvnými obrázkami, tablet s detskými pesničkami a hlavne chrumky, piškoty, kapsičky a pod :D

svetlonos
13. jún 2023

ahoj,
ja som mala knizky, mozes prstovymi hrami, nalepky su super vec- taky velky zosit a tam sa aj lepia. Kniha s perom - albi, kuzelne citanie. Jedlo - nejakebdrobosti co lubi, len za mna nie vela sladkeho. Vela energie a neusedi.
Hracky, ktore ma rad - kup nieco nove, male figurky zvieratiek atd. Lego duplo, zamky na zap8nanie odopinanie ak jo to bavi.
A ked to inak nepojde pri dlhom lete - ano tablet ci telefon so stiahnutymi malickostami. Napriklad ako robia zvieratka, farby a podobne. Alebo co ma rad ak mu nieco pustas.
Ja som v takom veku nic nepistala okrem pesniciek ale ak by to bol dlhy let a on neposedny tak porusim svoje pravidlo beztelkove i v takom veku 🙂

cookie29
13. jún 2023

aky dlhy let? lebo chvilku trva kym sa poobzera, lietadlo vzlietne, daju sa pozriet oblaciky, potom chodia tety s pitim ... zajde sa na wc... uz len to dieta trochu zabavi. Zvysok nejaka nova hracka, knizka atd... nieco na zjedenie, nejake ovocie (skor napriklad jablcko a pod, nie nieco cim sa zaspini) tablet a pod je na dve strany, na jednej strane chvilku zabavi na druhej strane vynervuje

autor
13. jún 2023

@cookie29 3 hodiny 🙂
Uz sme s malym leteli, ked mal 10 mesiacov, ale tam drvivu vacsinu prespal…
Tu vychadza, ze bude hore, tak uvidime 😂

cookie29
13. jún 2023

to je podla mna pohoda. My lietame tych 2h45-3h a da sa to. Niekedy zdriemne (vacsinou bohuzial 15min pred pristatim). A niekedy staci rolka WC papiera, nejake smeti ci gulicky usulane z papiera/vreckovky a hadzeme do plastoveho pohara cez tu WC rolku... 🙂 proste co dum dal. Potom podla zaujomv dietata. Niektore presedi pri knizke, ine chce auticko, dalsie skor kresli... a niekedy mozes robit co chces, najlepsou zabavkou je vyliezt na stolik a tahat vlasy sediacemu na sedadle vpredu

andrea_prestastna
13. jún 2023

Farbicky

prasiatko30
13. jún 2023

Vzdy som kupovala nejaku novu zabavku, ktoru sme vybalili v lietadle - nove knizky s nalepkami, hracku a pod a potom nejaku oblibenu hracku, knizky, omalovky, jedlo. A potom zalezi na dietati - u nas starsie ditko sadlo a v 1,5r sa chvilu pohralo, nieco prejedlo a spat, mladsie - to som nelietala ja som si to do destinacie odslapala - ditko nechcelo sediet a pokial sa dalo tak kracalo hore dole ulickou😅

rk123
13. jún 2023

ja som mala prisaham vsetko na kazdom lete s nou a ju nezabavi nic, iba jedlo.
aj to co ju bavi doma v lietadle nechcela. asi zavisi aj od toho ci je to 2h let alebo 12h

jazula
13. jún 2023

Chodenie v uličke, nakuknúť k letuškám, asi pol hodiny sa prebavila otváraním a zatváraním tej clony na okienku, chvíľku spala, vytahovala hygienické vreckovky z obalu, čítali sme knizku…