Aký je rozdiel medzi Chorvátskom a Talianskom?

surfistka
31. máj 2009

Ahojte,
planujem dovolenku a neviem sa rozhodnut. Este som vela sveta neobisla, nemam skusenosti. Je tu niekto, kto uz bol aj v Chorvatsku aj v Taliansku? Viem, ze rozdiel je hlavne v plazach a blzkych piniovych lesoch, ale z katalogov nedokazem vycitit celkovu atmosferu danej krajiny. Ceny, jedlo komare, zapchy na ceste... Ak ste uz boli v oboch krajinach, do ktorej z nich by ste sa vybrali opat? Dakujem za vsetky odpovede.

momoqui
25. júl 2019

@eliska13 to hej. Ak to chcete ako road trip cwstovanie po taliansku tak ano ale inak letecky. A urcite nie teraz zaciatkom augusta ked maju vsetci juzania dovolenky a vsade zapchy

bublinka127
25. júl 2019

@akinom0077 nemusíš..cez booking sa dá aj iný termín vybrať..som bola od nedele do utorka

akinom0077
26. júl 2019

@eliska13 /san benedetto, pekne avsak vetrne plaze nie moc vybavene. Palmova riviera sa ani z daleka neda porovnat s San Benedetto... avsak Sardinia je nieco prirodne uzasne “ako z pohladnice”

akinom0077
27. júl 2019

@eliska13 / ahoj bola som vsetko vymenovane .. san benedetto sa mi nepacilo ani plaz ani celkovo, malo cestoviek ponuka hotely to je pravda skor booking, strava v ita aj ked si das all incl. to sice ponuka uplne malo hotelov je poslapsia preto uprednostujem v ita apartman, Riccione je zive aj fajn ked teda nie uplne sever

akinom0077
5. aug 2019

@bublinka127 / ano hotel mozes aj apartman mozes ale len mimo sezony, pripadne ked na bookingu inzeruje sukromny majitel a nie talianska agentura