Boli ste na dovolenku v Egypte s dvojročným dieťaťom?

mariaria
27. jún 2013

jako zvládli vaše detičky let, teploty a hlavne nemali problém s hnačkou? neake rady poprosím 🙂 chceli by sme ist do Egypta

yidaky
27. jún 2013

Ahoj, my sme sice neboli s detmi, boli sme este ako slobodni /cca 7r. dozadu/. No co si pamatam, tak skoro vsetci mali crevne problemy 😝. Snad sa ozvu mamicky s detmi a daju dake rady...
A do Turecka by ste radsej nechceli ist?

harper
27. jún 2013

Ja som bola tiez ako slobodna a s dvojrocnym dietatom by som tam neisla. Ak chces moslimsku krajinu tak tunis (tam sme boli s trojročnou slecnou) alebo turecko 🙂

sandrika1986
27. jún 2013

Ahoj, ja som bola s dcérkou v EAR, keď mala rok a potom keď mala necelé 2 roky. Egypt je moja obľúbená srdcovka, bola som tam dokopy 7x, naposledy v roku 2011. Chodievam cez Kartago Tours, do Hurghady na 15 dní,konkrétne oblasť Makadi Bay, je to vhodné pre rodiny s deťmi. Dcérka zvládla let na jednotku, leteli sme z Bratislavy do HRG , let trval 3:40. V lietadle som nemala s ňou problémy,tiež som sa na začiatku obávala toho,ako to bude znášať keď budeme v lietadle a hlavne na dovolenke, predsa iná krajina,teploty a pod. Užili sme si dovolenku spolu s dcérkou. More jej len prospelo. Bola som s ňou v hoteli,kde som predtým chodievala. S malou som bola v septembri a potom ešte začiatkom júla v Egypte. S hnačkou a ani s inými ťažkosťami problém nebol, mala som so sebou UM, zopár presnidávok a dávala som jej aj stravu,čo tam bola. Samozrejme, že nič korenisté,pikantné,majonéza a pod. Žiaden ľad, dávala som jej balenú vodu. Dovolenka bola krásna a čo je najdôležitejšie bola bez ťažkostí 🙂

misulkamisa
27. jún 2013

Ja miluju Egypt byla sem tam dvakrát a pokaždé me postihla ta jejich střevní viroza. Vždy mi bylo jeden den na umření. Mám 2,5 letou dcerku a nikdy bych tam s ni nemela prave kvůli tomu. Myslím, ze v dnešní době je velký výběr destinací.

959touareg
27. jún 2013

misulkamisa , harper
uplne s vami suhlasim. ale to pochopi iba ten, kto zazije crevne problemy tam na sebe, alebo na niekom z rodiny. taky clovek by v zivote tam nebral male decko.
a ten, ktoremu dieta to neschytalo tam moze bohu dakovat ,ale ked mu dieta nechytilo raz, druhykrat...moze dostat tretikrat a pohroma je na svete.
pre deti do 2-3 rokov tato destinacia nie je absolutne vhodna.

sojana
27. jún 2013

ahoj, my sme boli tiež cez kartago tours, v hoteli ktorý nám odporučali, bol 4+ hviezdičky,ale nie velky hotelovy komplex,trochu menší.mala zvladla let dobre aj celu dovolenku.hnačky nás všetkych obišli, boli s nami aj svokrovci. mala pila len balenu vodu aj zubky si s nou umyvala,a z jedal sa dalo stale niečo vybrat nekorenene a bol aj baby bufet. lieky som zobrala snad na všetko aj antibiotiká pre malu,a v hoteli bol aj lekar keby nieco.boli sme v máji a už tam bolo horuco,takže cez obed sme spinkali alebo sa hrali na izbe.more bolo teple bez vln z pozvolnym vstupom.dovolenku sme si užili a radi na nu spomíname 🙂

marys001
27. jún 2013

Ahoj, no my sme boli teraz v maji mam dve male deticky jedno 2roky a druhe 4 roky a vsetko bolo super , let zvladli bez problemov a hotel sme mali 5hviezdicku takze bez problemov,v kazdom takomto dobrom hoteli je priamo lekaren keby ta nieco taketo postretlo priano tam kupis tie kvapky maju aj vo forme sirupu pre deticky a zabera to okamzite . ja mozem len odporucit . starali sa tam o nas sper . ak potrebujes nieco konkretne vediet tak kludne napis 🙂

jaaty
27. jún 2013

ahoj, boli sme keď mala Hanka 2 roky a týždeň a nemali sme ani my ani ona žiaden problém. Detská lekárka nám nabalila krabicu liekov - hádam na všetko a nepoužili sme absolútne nič.
Bola to skvelá dovolenka v 5 hv. hoteli. Teraz chodíme už len do Turecka, ale to skôr kvôli bezpečnosti. Mám totiž pocit, že je to tam akosi nestabilné ☹ , hoci Turecko tiež tento rok trošku vymýšľa 😠
Určite sa do Egypta ešte vrátime a riadne si to užije. .... a hlavne podmorský svet ..... a to už aj Hanka 😵