Boli ste v Rijeke alebo v niektorom meste na severe?

kitty332
3. júl 2013

Pekny den..planujeme dovolenku do Chorvatska a uvazujeme o najblizsom moznom meste..aby cesta bola co najkratsia zo slovenska...neviete mi poradit kocky? Rijeka je vhodna pre deti? Alebo ine miesto na severe? Dakujem kraasne

drobcek26l
3. júl 2013

Skús pozrieť Crikvenicu, mne sa tam páčilo

martina00707
3. júl 2013

Crkvenica bolo super.....

rabiva
17. júl 2013

Rijeka je vacsie mesto, chces navstivit nejake pamiatky?

rora
17. júl 2013

Skus Porec,Rovinj,Pulu...

zumasi
17. júl 2013

my sme boli na ostrove Krk v meste Krk, ak by som sla este do Chorvatska tak len tam, bolo super.

atkotka
17. júl 2013

Akurat sme v Rovinj, je tu krasne, more ciste a spusta deticiek. Teraz ma maly rok. Pred rokom ked mal maly 2 mesiace sme boli tiez v Chorvstsku, najblizsie ako sa da, hned vedla Rijeky v mestecku Opatia a bolo super. Taky styl z cias Rakusko-Uhorska. Odporucam s drobcom, rychla cesta a more teple a ciste. Len plaze su povacsine betonove platne so vstupom do mora po schodoch

slavka034
17. júl 2013

@atkotka v Rovinj je krásne fakt...odporúčam zájsť ráno na miestny trh a pri mori v stánku si dať fajné presso 🙂 je to síce hneď vedľa hajzlov,ale necítiť to 😀 😀 😀

atkotka
17. júl 2013

@slavka034 diky za tip, zajtra rano hned po ranajkach zajdeme na trh na pressko 😉 rovinj je krasny naozaj no a jedlo uz ani nehovorim! Prezieranie dovolenkove nase kazdodenne....

bimba01
24. júl 2014

Caute baby. Mate nejake overene ubytko v rovinj?

gagik
24. júl 2014

@bimba01 mne sa pačil hotel valdaliso, je to blízko

beruska1311
24. júl 2014

Aj my sme boli na.krku v meste krk. S 1,5 rocnou dcerkou. Bolo tam uzasne, isla by som zase 🙂