Cestovanie do Juhoafrickej republiky

nm218
31. jan 2024

Ahoj, uvažujeme s kamarátkou že by sme šli do Juhoafrickej rep.- konkrétne Kapské mesto , akurát máme dilemu. Mnoho ľudí nám vraví že či sme normálne, že tam je nebezpečno. Otázka je, je to tam fakt tak nebezpečné ako všetci hovoria? Budem rada ak sa podelíte o svoje tipy, na čo si dávať pozor, kam zaručene ísť pozrieť a podobne 😊

domiklik
31. jan 2024

@nm218 áno je tam fakt nebezpečné... Sestrin muž pochádza z jar. Už 10 rokov tam nebol, normálne sa bojí vziať tam svoju ženu. Jeho sestru cca 5 rokov do zadu prepadli za bieleho dňa. Takmer celá jeho blízka rodina sa stadiaľ už v sťahovala, alebo to ma v plane v blízkej budúcnosti...

marianarem
31. jan 2024

@nm218 Moja kamoska tam prave za posledny rok bola asi trikrat a vsetko v pohode. Dokonca prave vcera sa odtial vratila.

slovenka753
31. jan 2024

Nešla by som tam ani za svet. Bola tam známa, biely žijú v oplotených castiach mesta, všade len autom, aby ich neprepadli. Aj nedávno som čítala článok od chalana čo cestoval po celom svete, kým sa presúval na hotel z letiska zastavili ho aj policajti či je normálny sám beloch chodiť po meste.