Cestovka na letnú dovolenku

leiaorgana
30. apr 2024

Dali by ste mi prosim tipy na spoľahlivé a cenovo dostupné cestovky na letnú dovolenku, ktorá vybaví takmer všetko? Nejaké s ktorými máte dobrú skusenost a koľko to vychadza pre 2 dospelé osoby a 2 deti 😊 Najlepší by bol asi rezort, ale nie Egypt, Turecko, Bulharsko, Chorvátsko. Ešte nikdy sme takto neboli napriek tomu, že každoročne vela cestujeme, všetko som vyhľadávala a bookovala osobitne. Už ma to však unavuje celá ta logistika, plánovanie, vyhladavanie a porovnávanie a aspoň jednu dovolenku by som chcela proste len ist all inclusive a takmer nič tam neriešiť len jesť, leňošiť a baviť sa s detmi a mužom 😃 pozerala som len cez Pelikán a tam ma z ponuky nič moc neoslovilo. Ďakujem

sasa1310
30. apr 2024

@leiaorgana kartago,

princess59
30. apr 2024

@leiaorgana pozri inviu, predáva skoro všetky cestovky aj zahraničné. A keď vyberieš tak môžeš porovnať cenu priamo cez cestovku a uvidíš čo ti bude vychádzať lepšie

eee30
30. apr 2024

áno, invia je fajn. pár x sme boli aj cez travel.

elief
30. apr 2024

Satur, Hydrotour, ceny si rôzne, najlepšie je zájsť do nejakej agentúry, povedať svoje požiadavky a tam vám ochotne nájdu ponuku vhodnú pre vás

leiaorgana
autor
1. máj 2024

Ďakujem za tipy. Popozeram ponuky