Čo do príručnej a čo do kufra?

mrcha69x
22. jan 2024

Ahojte babenky . Mam taku otazku . Bolo mi povedane ze kde su litiove baterie to mam mat v prirucnej . Tak moja otazka znie mozem mat viac veci v prirucnej?
napr. Externa. fen, zehlicka? alebo iba jednu vec?
a co sa tyka podanej batoziny (kufra) tam ked si dam zehlicku? lebo pokial viem tam nie je bateria to je iba elektricky spotrebic . Ci vadi aj to? alebo smoothie mixer ten tiez nema bateriu tak by mohol byt v kufri nie?
dakujem za odpoved

(nepytajte sa preco beriem mixer) 😂 cestujeme na velmi dlhu dobu a ostavame na čas tam .. atd atd .

syslik81
22. jan 2024

fen zehlicka ci mixer mas na elekriku nie? to si daj do kufra .. power banka fotak ci mobil- v prirucnej- vypnes a hotovo .. nikdy mi nic nevybuchlo ... v prirucnej mozes mat veci kolko chces-pokial sa zmestis do rozmerov a vahy-jediny restrikt je na tekutiny

mrcha69x
autor
22. jan 2024

@syslik81 dakujem krasne za odpoved 🙂 🥰

kacusik69
23. jan 2024

spotrebice mozu byt v podpalubnej batozine, dokonca aj tie ktore maju v sebe bateriu… len musia byt zabezpecene proti zapnutiu (pri manupulacii s batozinami sa zvykne zapnut napr. holiaci strojcek, el. zubna kefka a podobne) … v podpalubnej batozine mozes mat pokojne aj tablet ci telefon - vypnuty… power banka je brana ako volna bateria a preto nemoze byt v podpalubnej batozine, rovnako el. cigarety nemozu byt v podpalubnej batozine, ani ine volne polozene baterie mimo zariadeni…

mrcha69x
autor
24. jan 2024

@kacusik69 dakujem krasne