Čo zobrať jesť na celodenný výlet?

aamanda
14. mar 2017

ahojte, planujeme celodenny vylet a neviem co nabalit jest. dieta ma 15 mesiacov. mam mu kupit dake hotove jedlo v pohariku a dat v restike zohriat alebo radsej risknut jedlo v restike? pripadne nejake napady co suche pripravit na obed? fakt netusim.

meiwe
14. mar 2017

Ak ma rado poharikove jedlo tak dat zohriat v restike ak nie tak niake cestoviny s kuracim mesom sa daju zjest aj studene plus zeleninka . Kuracie,morcacie sendvice ,syr so zeleninou., co ma rado mu.pobal ;)

adrianela
14. mar 2017

Ja mam 2r.syna, bohuzial, potravinoveho alergika. Jedlo beriem stale so sebou. Keď ideme na cely den, tak zoberiem polievku a hl.jedlo, co mame navarene do termosky alebo obedara a davam zohriat v restauracii. Niekde frflu, niekde su ochotni. A ved 15mes.mozes dat aj z restiky, z toho co si das ty, ved ten jedenkrat sa nic nestane. Pokial nie je alergik ako moj. Ale ak sa bojis, ci to zje, tak mu zober to, co ma rado. Kludne aj suchu stravu a ked sa vecer vratite, das teple jedlo. Moznosti je vela 😉

odesi
15. mar 2017

@aamanda radsej by som neriskovala a zobrala do poharika nejake jedlo. Deti su komplikovane ale v prvom rade musis ty vediet, ci ti spapa vsetko alebo je vybarave tvoje dietatko

moni244
15. mar 2017

Nic by som nebrala do restiky, dieta by sa najedlo z mojho taniera

siska53
15. mar 2017

@aamanda my sme to riesili poharikmi,ktore nam v restike zohriali.
Jedlo,co tam.podavaju,by som este tak malemu dietatu nedavala.

janka257
15. mar 2017

Moja dcera v takom veku chodievala bezne s nami do restauracie. Na polievocku, pizzu, minule dokonca na salasi na pirohy (mala 17 mesiacov). Ved to uz nie je take male babätko, aj doma papa vsetko