Dovolenka 2014 do 1000 eur

stoke
30. mar 2014

Ahojky kocky, mam dilemu. S manzelom sme sa rozhodli ist v lete k moru. Nevieme kam. K dispozicii mame cca 1000e. Mame jedno male dieta. Oplati sa zarezervovat si termin, hotel a vlastne celu dovolenku teraz este na jar alebo ist na last minute.
Nevieme ani krajinu ani dopravny prostriedok... poradte kam a za kolko e planujete dovolenku vy. Urcite sa inspirujem

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk

marek408
18. jún 2014

@stoke Ahoj, skus si pozriet na leto toto Chorvatsko - Petrcane cez www.solaristravel.sk, nove, zaujimave 😎

marek408
18. jún 2014

@majkuska Ahoj vyskusaj toto Chorvatsko - Petrcane, nove, zaujimave, pre rodiny s detmi, apartmany aj s kuchynkou, paradicka , kontakt www.solaristravel.sk, su aj na fb 😎

majkuska
18. jún 2014

@marek408 ale to je asi cestovka predpokladam, ale ja chcem si zabezpecit stravu nie varit. A cestovky to ja moc nemusim

marek408
18. jún 2014

@majkuska My ponukame krasne izby v prijemnom tichom prostredí, strava polopenzia, v cene su uz bufetové stoly a sme rodinna ck. Ja som chcel dat super tip. ;)

maculkac
29. jún 2014

Ahojte dovolenkárky, cestovali ste teraz niekedy, alebo plánujete dovolenku cez CK Azurreizen? Majú celkom dobré ceny, ale strašné recenzie... Odchádza teraz niekto s nimi na dovču? Vďaka za info...

adikad
29. jún 2014

@maculkac no ja by som neriskovala.Azurreizen su v konkurze 😒