Dovolenka pri mori - letecky 2022

jajka0211
1. mar 2022

Ahojte.. chcem s opýtať na Váš názor, aj keď si myslím, že vlastne odpoveď nevie nikto....
S partnerom a deťmi sme neboli pri mori 8 rokov.. Keď sme konečne chceli ísť, prišla korona... v januári tohto roku sme sa rozhodli, že konečne ideme... vybrali sme si zájazd do Turecka, zaplatili zálohu 400 eur a do 1.4.2022 máme doplatiť ďalšiu časť dovolenky s tým, že do 31.03.2022 môžeme dovolenku bez udania dôvodu zrušiť a peniaze nám budú vrátené.... Lenže teraz sa bojíme čo bude, či to zaplatiť, či to radšej zrušiť?? Môj partner je veľmi opatrný, myslím, že skôr by to zrušil...ale ja sa tam strašne teším, každý deň som sa vytešovala, že deti uvidia more, že poletia lietadlom.. nechcem dovolenku rušiť ☹ Čo myslíte, aká bude v lete situácia? ja viem, že to vlastne nikto nevie, ale každý má nejaký svoj názor.. aký názor máte Vy? Ja viem že naša dovolenka je najmenší problém zo všetkých.....ale tak veľmi som sa tešila ☹ ďakujem ❤

dkethe
1. mar 2022

Ziadne poistky nekryju riziko vojny.

Ja by som to zrusila... urcite si najdete last minute a odletite😊

pataja
1. mar 2022

Do včera boli špeciálne zľavy za skorý nákup a plus aj špeciálne podmienky zrušenia dovolenky. Teraz už sú storno podmienky také aké boli po minulé roky ( vacsinou). Na Slovensku tak ako je to v iných štátoch začína byť výhodnejšie kupovat dovolenky v predstihu.

simonah73
7. mar 2022

my chodime kazdy rok do HR autom na to iste miesto. no a dva roky dozadu sme chceli ist do Talianska okrem HR a zacala korona, teraz sme si v januari povedali, ze by sme mohli skusit napr Turecko a do toho Ukrajina, nastastie sme nic neplanovali rezervovat chceli sme ist na nejaky last minute tak uvidime. HR mame zaplatenu zalohu.