Dovolenka pri mori s 1,5 ročným dieťaťom

loliska
7. jún 2022

Ahojte, odporucte mi prosim kam na dovolenku k moru s 1,5r dcerou. Nebranim sa ani letecky, ani autom. Ide mi skor o pieskovu plaz a mierny vstup do mora. Dakujem za overene tipy

petamich
7. jún 2022

ideme s rocnym do Turecka, let je relativne v pohode, co sa dlzky tyka, splna myslim vsetko, co si popisala

denden77
7. jún 2022

my ideme v septembri tiez s malou do Turecka, bude mat cerstve 2 roky 😊

aurorastone
7. jún 2022

@petamich ktorý hotel ste vybrali daj tip prosím 😊 Mne už sa točí hlava co stále pozerám dokoliecka Cyprus Grécko Turecko tusnis a egypt... Raz ma odradí cena potom zas niečo iné... Už fakt neviem 🙈

petamich
7. jún 2022

@aurorastone vahala som medzi IC Santai Family Resort a IC Green Palace a napokon sme vybrali Santai, je v Beleku, cize ten transfer z letiska nebude 2 hodiny a odporucala mi ho aj v cestovke a aj kamoska tam uz bola 😃 tak snad sme dobre vybrali

aurorastone
7. jún 2022
oliverceky
7. jún 2022

@petamich boli sme v IC Green a super

petamich
7. jún 2022

@oliverceky aspon viem kam poputujeme buduci rok 🙂 🙂

mon_ben
8. jún 2022

@petamich cez akú cestovku ste to prosím riešili?

petamich
8. jún 2022

@mon_ben my sme sli cez agenta MiaTour v Nitre - fakt odporucam, poslala mi asi 10 hotelov, ktore su "mensie" na turecke pomery, blizsie k letisku a baby friendly atd. a koncovy zajazd mame cez FTI Touristik (nechcela som slovensku cestovku a tusim som dobre spravila, ked teraz vsetky posielaju doplatky)

mon_ben
8. jún 2022

@petamich fti je čija? A aké doplatky myslíte?

petamich
8. jún 2022

@mon_ben FTI je nemecka a slovenske cestovky teraz posielaju na doplatenie palivove priplatky klientom, ktori uz maju zaplatene dovolenky a ziadaju doplatit

mon_ben
9. jún 2022

@petamich no pekne. Viete aj o jaku sumu sa cca jedna? A cez tie nemecké ste leteli z Viedne?

petamich
9. jún 2022

@mon_ben je to individualne, su tu o tom viacere prispevky, cca. 8% sumy zajazdu, pisu tu o 50-60E na osobu zeny a ano z Viedne

medica88
4. aug 2022

@loliska my sme išli s 3detmi,letecky, Cyprus,Noahs Ark. Nadherna pláž,jemný piesok,ani 1kamen,teplá voda, najmenší ma 1,5r.