Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

stastenka42
14. aug 2017

@riami78 pozvoľný.. super pre deti..

baumka
14. aug 2017

@sardinka336 na tvoju recenziu som čakala. 🙂 Keď si písala,že ideš do Verde,hne´d som to išla omrknúť a vedela som,že tam bude parádne. Aj Nemci hrozne chvália,dokonca že je to vyššia úroveň/liga ako napr. Voyage Belek,ktorý bol dlhé roky vyzdvihovaný. A presne spomínali aj tú kvalitu jedla,kvalitný alkohol,možnosť využívať iné hotely tejto siete. Tak dúfam,že ste tam všetko možné vyskúšali. Ešte ak budeš mať čas na nejaké fotočky,nech si oči popasieme,sliny mi už tečú.😍

popova
14. aug 2017

Baby hlasim prichod z, Turecka včera sme sa vrátili Belek hotel Kirman Belazur,,,, Hotel pekný čistý ,personál milí ochotní pomoct hotel má vlastný aquapark to je raj pre deti ,pekné večerné programy na amfiteatri.izby všade čisto prakticky je to novšý hotel- jedlo tiež ok Vela ludí v jedálni hlavne na večeri ale dalo sa nájst miesto pri troške trpezlivosti
Zloženie hostí a to mi dost vadilo 70/ Turkov s početnými malými detmi samý kočiar -,potom Nemci a estonci slovenské asi 3 rodiny ináč bolo všetko fajn More hlbšie od takých ,5-6metrov nám to nevadilo nakolko sme všetci dobrí plavci .

baumka
14. aug 2017

@popova Kirman je krásny,to ste dobre vybrali.🙂 Máš aj nejaké fotočky?
S tými Turkami je to tak tohoto roku,že letecké spoločnosti a aj hotely dostali dotácie od svojho "sultána"a tak majú lacné dovolenky,dokonca vyzval svoj národ,aby dovolenkoval doma a tak podporili krízu v turizme,tak oni to splnili.😕 Je len málo hotelov,kde nie sú vo väčšine. (spolu s RUsmi) Ale je pravda,že sa nádju a j slušné turecké a ruské rodiny,ktoré sa aj luxusne vyobliekajú na večeru. Ja som pred asi 3 rokmi zažila nejakých,čo asi zliezli priamo z hôr. Prišli na večeru v teplákoch-celá rodina,ale čo som sa skôr čudovala,boli úplne bosí,akoby boli doma v kuchyni. 🙂

marta742
18. aug 2017

@baumka ok - dakujem

lussinka23
20. aug 2017

@019paula ahoj, tak ako sa vam paci?

deny3
21. aug 2017

@lussinka23 tiež nedočkavo čakám recenzie od @019paula , v stredu tam ideme, tak horím nedočkavosťou na info.

popova
21. aug 2017

@baumka mam fotky ,ale nestíham možno neskor

marta742
23. aug 2017

Hotel Arcanus - 😍

baumka
23. aug 2017

@marta742 no paráda,vidím,že si užívate. 👍 More je určite fajne vyhriate. Ak budeš mať čas,tak popíš niečo viac,alebo keď sa vrátite domov. 🙂

marta742
24. aug 2017

Ok ,popisem ked sa vratime 😉

019paula
24. aug 2017

@deny3 Prepáčte damy. Mobil som si utopila v mori, takze som bola mimo netu 😂
Dnes skoro rano sme prileteli. Hotel super,prostredie krasne aj tobogany na nezaplatenie. Skoro kazdy vecer sme chodili po nakupoch,takze sme sa skoro ani nepobalili domov.
Personal bol velmi mily a ochotny. Jedlo tiez super. Obrovsky vyber vseeeetkeho. Jacsom si vyberala taku nadu kuchynu:ryza,pyre,maso na štave,kura....co sa mi pacilo,tak na kazdom kroku boli dzusiky pre deticky (tie krabickove so slamkou),voda,kava...
Foto neviem ako sem pridam, nakolko z mojho MT nic nedostanem. Ale vynasla som sa a fotila som tabletom, co mali deti 😆.
Kludne sa pytajte, co vas zaujima, rada odpoviem.

019paula
24. aug 2017
019paula
24. aug 2017

lussinka23

019paula
24. aug 2017
deny3
24. aug 2017

@019paula my sme včera prišli, stretli sme akurát partiu,co už končili,aspon nam ukázali,kde dávajú osusky,lebo inak chaos, dnes sme obehavali bazény, aj more sme stihli, som znicena 😂 nákupy momentálne nehrozia😂 trochu sme ale sklamaný zo stravy, výber je, ale v podstate prispôsobené hlavne turkom, nie je zlé, len sme zažili aj lepšie,sme v Tureckú už 6.krat, tak to sa nedá neporovnavat. A trapaaaas😂 boli sme reklamovať,ze nám nejde klíma, muž sa rozčuľoval, no ako chlap scény, kým ale prišiel mladík opraviť, tak som zistila, že na ovládači je tlačidlo na zapnutie 😂chodíme na balkón fajčiť a klíma sa vypne, tak potom zakazdym ju treba zapínať. Ale som teraz za génia,ze som na to prišla 😂

019paula
24. aug 2017

@deny3
....jeeeezis maaaria. Vsak my sme okolo 17.45 az 18.00 hod ukazovali slovakom budku na osušky 😂
To uz aka naaaahoda, žeby sme sa este aj osobne stretli? 👍

deny3
24. aug 2017

@019paula 😂 áno,ano, to sme boli my 😂 okrem nás tu prišli dve dievčatá. Škoda,ze sme sa takto minuli, museli ste byť skvelá partia, hneď by sme sa na vás nalepili 😂 hlavne v bare 😂 dobre mojito robia 😂

019paula
25. aug 2017

@deny3
Juuuuj tak mojito sme si davali aj my. Boli sme 3 rodinky: my s muzom a detičkami,manzelov kolega so zenou (deti este nemaju) a rodicia toho kolegu (nase deti ich volali babka a dedko 😀). Dedko bol super, vzdy ked sme chceli ist vecer po nakupoch, tak vzal nase deti na disco alebo na preliezky. A potom vzdy zadpali u nich na izbe.
Ale sranda, aspon sme sa videli 👍
Želám krásnubdovolenku celej rodinke 😘

mamicka1313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauraa
26. aug 2017

@019paula ktory je to hotel?

019paula
26. aug 2017

Kamelya Collection Exclusive Hotels K Club 😉

moyzeska
27. aug 2017

Čaute, ide niekto do Side v septembri?

gabina23
27. aug 2017

@moyzeska my do Gündogu , ale neviem či je to v side 😊

moyzeska
27. aug 2017

@gabina23 je to 20km od Side, nie moc rušné, ale fajn

katus32
30. aug 2017

Ahojte dievčatá, ako to bolo s kočíkom, keď ste leteli? Zobrali vám ho spolu s batožinou alebo ste ho mali až dokým ste neprišli k lieradu? Ďakujem pekne 🙂

019paula
31. aug 2017

@katus32 kocik si nechajte az do lietadla 😉, bude to pre vas aj pre krpca pohodlnejsie. A adpon vam ho nepolamu dole v lietadle.

1marek
31. aug 2017

Ahojte, 1 alebo 2. - 9. letí niekto do Turecka na Belek Gloria Golf rezort ? Ak niekto bol aké máte skúsenosti ?
Ďakujem...

katus32
31. aug 2017

@019paula Ďakujem 🙂

slnecnica13
6. sep 2017

Dievčatá, cez aké rakúske stránky hľadáte last minute? Viete poradiť priamo rakúsku cestovku, ktorá ponúka v cene aj parkovanie na letisku? ďakujem 🙂