Dovolenka v Egypte - hnačka

6. dec 2020

Ahojte ženy , boli ste niektorá na dovolenke v Egypte ? Je pravda že dostanete hnačku ?🙂 ďakujem za odpoved chceli by sme tam ísť o rok (ak bude možné) ale dohovárajú nás tou hnackou atd

leuchtturm
7. dec 2020

@diewcatqoo to nie je alergia, to je nazorna ukazka faktu, kde si mozes liecit zapchu 🤒

nika_m
7. dec 2020

Bola som tam asi 10x a nikdy som hnacky nemala...netreba sa prejedat a pit donemoty a kombinovat piate cez deviate lebo vsak all inclusive, dat si pozor aby si nepila velmi studene, nepit vodu z vodovodu, prip bez ladu a nic ti nebude 🙂

sisaka
7. dec 2020

Chodím do AI, jem na čo mám chuť, samozrejmosťou sú zeleninové šaláty, ovocie, studena voda, drinky s ľadom, klíma na izbe. Tie hnačky s tým nesúvisia - to je jednoducho nedostatočná hygiena ľudí pracujúcich v rezortoch a používanie nepitnej vody na umývanie potravín, prípravu ladu a pod. Skratka humus, komu to nevadí, že ide na dovolenku a musí sa vo všetkom obmedzovať, tak v poho, mna by tam nedostali, ani keby som mala pobyt zadarmo, je kopec iných destinácii, kde si človek môže užiť dovolenku nielen snažiť sa ju prežiť