Dovolenka v EÚ

sofiast
9. apr 2021

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradiť nejakú dovolenku pri mori (hotel, destinácia) kde ste boli spokojné? Ideálne na území EÚ. Ďakujem krásne...

avril299
9. apr 2021

@sofiast hotel Ti sice neporadim, preferujem sukromne ubytovanie, ale za mna zatial TOP Tenerife alebo Fuerteventura... ale zavisi od toho aj co preferujes, ci ides s malymi detickami a tak, Fuerta ma jednu velmi krasnu zatoku, kde by sa dalo ist aj s detickami a su tam minimalne a slabe vlny, inak je tam ocean dost divoky, ale tie krasne biele plaze boli pre mna nezabudnutelne 🙂

vevesh
9. apr 2021

@sofiast v dnesnej corona dobe je to tazke, kedze nevies, ktore hotely a vobec destinacie budu otvorene...ak budu fungovat trajekty , my by sme dali klasiku do grecka (parga, sivota alebo dalej kamari, loutraki cez benatky alebo cez anconu. Alebo rozmyslame este nad svedskom, ale tam sa kupat asi moc nebude dat🙈🙈

ivkazba
9. apr 2021

Možno skús dať aspoň nejaké preferencie. Niekto chce iba ležať v all inclusive, niekto chce chodiť po výletoch, niekto má rád veľkomestá. Niekto môže minúť 600 eur niekto 6000.

hettinka
9. apr 2021

Ťažko povedať, aké budú mat krajiny podmienky vstupu. A ako to bude zasa s návratom. Zatiaľ za mna prichádza do úvahy Grécko, Chorvátsko, možno Taliansko. Ja osobne by som teraz do lietadla nesadla. Náhodou vyjde niekto pozitívny a v karantene všetci... Len vlastným autom, v kontakte s co najmenej ľudmi, ak vôbec pôjdeme.

zuvelyn
9. apr 2021

Za mna akýkoľvek Grécky ostrov alebo Kanáre, tonsu moje top destinácie. Ale záleží co očakávans od dovoleny. Nam ked nebolo s muzom dosť a chceli sme este jednu dovolenku preflakat na All In s vyloženými nohami na lehátku, nepohnut sa z hotela a večer žúrovať tak sme si bookli týždeň na slnečnom pobreží.

number19
9. apr 2021

No trochu sa nam to komplikuje s tou koronou. Pokial nie letecky, tak to vidim na Taliansko, Slovinsko, Chorvatsko...ja ak sa bude dat tak jednoznacne Grecko a to mozem super doporucit.

sruma
10. apr 2021

Grecko - Zakyntos, Rodos, Portugalsko - Madeira

helen35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz