Dovolenka v Taliansku - skúsenosti

divozienka26
22. jan 2016

Ahojte tento rok by sme chceli ísť do Talianska. Dajte Vaše konkrétne skúsenosti, miesto+hotel prípadne link, kam sa oplatí alebo neoplatí ísť. Nám stačí piesková pláž a pozvoľný vstup do mora (mame 2r dcérku) ale keď dáte tip kde sú animácie alebo tobogany isto potešíte aj viaceré mamičky.
Tak ak teda máte skúsenosti SEM S NIMI 🙂

lenkuliak
12. feb 2019

bol niekto v Taliansku cez italieonline.sk? spokojnosť?

piip
14. feb 2019

@lenkuliak
Ja som bola a vsetko ok

janaericalex
24. feb 2019

ahojte...citam vasi rady askusenosti ,, dakujem ....... Prave hladam ubytovanie a recenzie na severny Jadran.Mate niektora skusenost posledny junovy tyzden? Ake tam byva priblizne pocasie.

mercedes290
7. mar 2019

@sorciera24 ahoj môžem saspytat dá sa s nimi komunikovať slovenský cez tu stranku

sorciera24
7. mar 2019

@mercedes290 my komunikujeme v nemcine, prip. anglictine...ale vraj mnohe agentury maju Slovakov alebo Cechov u seba, takze treba skusit...resp. niekedy uplne staci zakl. poziadavky cez google prekladac dat do ANJ a chapu to...

mercedes290
7. mar 2019

@sorciera24 idete aj tento rok?

sorciera24
7. mar 2019

@mercedes290 asi ano....ako vzdy, pozerame aj cosi ine, ale ako sa poznam skoncime v Italii🙂) ...ale este nemame vybrane, tak v aprili zvykneme rezervovat....

mercedes290
7. mar 2019

@sorciera24 neporadil by si mi niečo? Kde ste už boli?

sorciera24
7. mar 2019

@mercedes290 najspokojnejsi sme boli tu: http://www.marinablu.it/template.php?lng=uk
rezidencia MArina, hned na plazi, s bazenom a pre mna dolezite, pri volnej plazi, ze sa mozes so slnecnikom zlozit, kde chces, v bocnej ulicke a zaroven kusok od hl. pasaze, blizko su herne, trampoliny, smykalky, Junior parc....treba ratat, ze zariadenie v apt. je takeho starsieho typu, ale za nas ok, aj tak sme tam len spali....zalezi, ake mate naroky

zuzana2323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana2323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
26. jún 2019

my ideme tento rok tiež do IT - LIgnano. Teším sa, že je to rušnejšie a je tam toho dosť čo vidieť a pochodiť ako napr. v Chorvástku. Teda podľa mňa. Už sa nevieme dočkať. Ubytko sme zajednávali cez net. Kúsok od pláže.

zuzana2323
26. jún 2019

@kvetinka75 mne sa pozdava toto..
https://www.italieonline.eu/sk/lignano/villa-tr...
Mohlo by to byt v kludnejsej casti...

zuzana2323
26. jún 2019

@kvetinka75 da sa zajednat ubytko aj napriamo? Asi skor len cez agentury ze?

kvetinka75
28. jún 2019

@zuzana2323 my budeme v dome, kde sú apartmány. Nevyzerá ani toto zle ale ja uprednostňujem skôr penziony alebo apartmány v domoch.

kvetinka75
28. jún 2019

@zuzana2323 my máme cez agentúru.

jasla
21. júl 2019

Ahojte mame zajednanu dovolenku v Lignano, cez Italia online, pre 4 osoby ,2 deti 2 dospeli. Zaplatili sme zalohu 168 eciek , celkova cena aj so zalohou je 560 eur. Bohuzial sa nam neda ist a zalohu nam uz nevratia ale ponukli nam,ak by chcel ist niekto iny. Chcu to ale nahlasit do 23.7.2019,cize do utorka. Tak skusam ak ma niekto zaujem termin od 10. 8. ,do17. 8.cesta svojpomocne ide o apartman kde sa da komplet varit, kedze mam syna celiatika a u nas all inclusive nehrozi...ak chcete blizsie info, napiste na slavka.genova@com.sk. samozrejme zalohu nechcem spat celu, budem rada ak sa mi vrati 100 eciek.vsetky doklady podklady a potvrdenia mam..este sme tam neboli,takze ako tam je,Vam nepoviem.

eternity72
12. aug 2019

@sorciera24 AHoj, môžeš to špecifikovať prosím, kde konkrétne to je , aké bolo ubytko? a prístup do mora

eternity72
12. aug 2019

@jasla jaj škoda že som to skôr nezbadala , by sme veru išli....a kde konkrétne, aký apartmán, hladáme niečo teraz do konca prázdnin ešte

lenkuliak
12. aug 2019

v sobotu sme sa vrátili z Talianska-Bibione..boli sme cez italieonline, spokojnosť..žiadne komplikácie, ubytko ok, bazén čistučký..užili sme si to tam s deťmi 🙂

sorciera24
12. aug 2019

@eternity72 pozri na www.marinablu.it rezidencia marina, hneď pri pláži s bazénom, pri voľnej pláži, prístup ako všade v Lignano dlho dlho pozvoľný vstup , pláž čistá, piesočná....ubytko je staršie, žiaden luxus, ale má všetko čo treba....my sme tam boli už 4. krát ubyovani

14lenka80
13. aug 2019

@sorciera24 pekne sa to číta. 23. 8 tam odchádzam na týždeň

reuska1
10. jan 2020

@lenkuliak ahoj, kde konkretne ste boli,prosim. Chceme ist prvy krat do IT a neviem sa zorientovat, ktora oblast....atd

lenkuliak
10. jan 2020

@reuska1 boli sme v Bibione, tiež 1.krát..a chceli by sme ísť aj tento rok, super bolo

mercedes290
10. jan 2020

@lenkuliak áno kde ste boli ubytovaní?

reuska1
11. jan 2020

@lenkuliak dakujem... Mozes aj konkretny hotel, alebo apartman? Mali ste stravu?

lenkuliak
11. jan 2020

@mercedes290
@reuska1 Bibione Villagio Lido del sole..bez stravy

eternity72
11. jan 2020

@lenkuliak aké to tam bolo vybavením alebo fotky zariadenia poprosím ak b sa dalo

reuska1
11. jan 2020

@lenkuliak prepac, ze otravujem stale....a stravovalu ste sa restauraciach, ci ste si varili... Donieslu z domu?
A este ak mozem cenu-kolko osob? My mame 3 deti a vsade problem s ubytovanim

lenkuliak
11. jan 2020

@eternity72 foto izby som si nerobila, ved daj do vyhladávača a nájde ti 😉 vybavenie kuchyne asi tak, že vystačili sme si 🙂
@reuska1 varili sme si sami, z domu sme si zobrali takmer všetky suroviny, zhruba som mala plán čo budem variť, naj bolo zavarené mäšo, takže bolo rýchlo navarené a zasýtilo..teda rôzne masá na šťave s cestovinou, s ryžou, šoš.prívarok so zemiakmi a mäskom, polievky-zeleninové,fazuľová údená, šoš.mliečna..
celkové náklady sme nepočítali, ale ubytko bolo 880€ za 7 miestny apartmán na týždeň