Fraxiparine a striekačky v Ryanair

19. apr 2024

Ahojte, budúci týždeň letíme krátkym letom cez Ryanair, nemá niekto skúsenosť ako vyzerá tlačivo na prepravu Fraxiparínu/ striekačiek? Odlet: Budapešť
Nevolala som do leteckej spoločnosti, lebo mám s nimi skúsenosť, že dva dni telefonátov technickú chybu z ich strany aj tak nevyriešili.
Ďakujem za rady.

mimicka2013
19. apr 2024

https://help.ryanair.com/hc/en-gb/articles/1289... nemyslim ze maju tlacivo sami podla mna nevedia jak to ma vyzerat. Lepsie ako telefonovat je ist na ich chat, to budes mat aj pisomny doklad od nich a nejaky dokaz v ruke

guudy
19. apr 2024

Letela som viackrat s fragminom a nikdy nebol problem. Dr mi vtedy vravela, ze security to neriesi. Bezne ludia lietaju aj s inzulinovymi perami.
Nie konkretne Ryanair a BUD, ale v tomto pripade si myslim, ze je to jedno.

tenerifka
19. apr 2024

Skor by som sa informovala na letisku v Budapesti, lebo nebudu vas kontrolovat zamestnanci Ryanairu, ale security letiska

lenkakoc444
19. apr 2024

Ak sa ti to mesti do sacku s tekutunami neries nic a daj tam. Ak nie, nech ti dr orazi v anglictine potvrdenie,ze co to je a ze ti to treba.
Lietam 18r s inzulinom a par letov som dala aj s fraxiparinom.

nisia
19. apr 2024

Fraxik nik neriesi, musis ho mat v plastovom vrecku ked si ho beries do prirucnej ak si beries viac na dlhsie tak do podpalubnej batoziny tiez pohoda.Nikdy som nemala problem. Napr. v Polsku na letisku ani nepoznali co to je rovno som im ukazala a v pohode. V Budapesti nikdy nebol problem tiez ani vo Viedni. A samozrejme ani cesty domov (Polsko, azijske staty) vzdy bez problemov

marcellopn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz