Hľadáme rodinku na spoločnú dovolenku júl - august 2017

janka1990
16. jún 2017

Dobrý deň.Sme mlada rodinka,ja priateľ a synček 5r. Hľadáme rodinku na spoločnú dovolenku ,hlavne kvôli malému aby sa nenudil.V termíne od 24. júla na 2 týždne. Nemáme ešte vybraté kam,vieme sa prispôsobiť. Sme z Košíc

sardinka32
17. jún 2017

@dai Ak aj odpoveda, isto cez IP uz radsej. 😉 O to tu nejde, kazdy sme iny, ona vie, preco to takto riesi. A mne osobne to nepride v dnesnej dobe az take divne...ved ludia si na nete hladaju zivotnych partnerov, tak preco nie niekoho s kym pojdu na dovolenku?! To este neznamena, ze tam musia spolu travit 24/7. Moja kamaratka takto na blind isla s inou kockou, s ktorou sa nepoznala do USA, nemala s kym ist ani jedna ani druha a nechceli ist same. A tu sa nie je nad cim zamyslat. Ona sa nepytala, co si o tom myslime a ci je to dobry napad.

zuzana76
17. jún 2017

a aky by v tom bol rozdiel, keby sa spoznali az tam, aj my sme tak uz travili dovolenku, sice este bezdetni, ze sme tam tiez spoznali jeden par a chodili sme spolu po výletoch a travili kupanie na plazi , ved ked si nesadnu, tak si vychutnaju dovolenku ako rodina a ti druhi tiez,

dai
17. jún 2017

@zuzana76 ok... ked sa vam to zda vsetkym tak super tak som asi fakt zaspala dobu🙂 mne aj vyberat di partnera na nete pride chore... radsej si teda budem dalej zit ten moj prispaty zivot🙂
Rozdiel vidim len v tom ze ked sa s niekym zoznamim na mieste tak je to vacsinou na zaklade nejakej vzajomnej realnej sympatie , nie preto lebo mi odpovedal clovek na inzerat😉
Ale kedze som uz svoj nazor k teme vyjadrila tak sa z tadialto spakujem - je to tema pre omnoho pokrokovejsie znyslajucich a virtualnym svetom obohatenych ludi, ja idem do toho mojho praveku medzi realnych😉
Pekny vecer vsetkym a
@janka1990 aj ked si mi na jediny otazku neodpovedala tebe prijemnu dovolenku

zuzana76
17. jún 2017

@dai ale ved nikto ta nekritizuje, ani ja by som nehladala rodinu na dovolenku na nete, nemam potrebu, som introvert a staci mi moja rodina, ale ani sa mi to nezda cudne, proste kazdy je iny,inak ja som tiez skor za realitu a realny zivot, ale zase myslim, ze aj cez net si clovek kludne moze najst schopneho partnera, ci kamosku a udrziavat potom realne partnerstvo ci kamaratstvo

bonnie1
17. jún 2017

Vidim ze diskusia sa zvrtla na ,,vycahovacky kto vecej cestuje,, 🙂
@janka1990 drzim prsty , niekedy je taka dofca este lepsia ako s vlastnou rodinou. My ideme s muzovou kolegynou a jej rodinou . V zivote som ju nevidela .. kamoska leti v pondelok so susedmi kt pozna par mesiacov..
@dominika6 my chodime 5 rodin a dohodneme si spolocny program ale necakame sa . A neobmedzujeme

taami
17. jún 2017

@janka1990
Mna zaujíma čo ta k tomu vedie...pre mna sú dovolenky, a to chodíme naozaj často cca 10x za rok, chvíľami, kedy sa môžem venovať sebe, dcére, mužovi, lebo cez bežne dni na to nie je čas...ráno naháňačka do prace, do skolky...večer tiež zhon... a dovolenka je presne ten čas, kedy môžme spolu kecat...ked sa mi dcéra otvára, všeličo mi prezradí, ja ju zas môžem nasmerovať...môžem ju naučiť veľa veci..

bonnie1
17. jún 2017

@taami ked chodite 10x za rok na klasicke dovolenky ti fakt zavidim..

taami
17. jún 2017

@bonnie1
Najmä môj muž je taký typ že neobsedi doma...náročné je to najmä na balenie a vybaľovanie...a ono sa zrejme mierne obmedzí keď dcéra začne chodiť do školy.

hettinka
18. jún 2017

@janka1990 my chodíme s deťmi najradšej sami. Úst s niekym je take zväzujuce, na dovolenke si chcem oddýchnuť a nie sa niekomu prospisobovat. Choďte niekam do menšieho rodinného hotela s animáciami pre deti a synček si kamarátov poľahky nájde. Alebo sa zoznámime na plazi, pokial ste komunikatívni a v pohode.

bonnie1
18. jún 2017

@taami do toho ratas predlzene vikendy alebo normalne sa zbalite a idete na tyzden dva ? Ake mate zamestnania ked mate moznost pomaly kazdy mesiac vypadnut z prace ? Tromfnete I alenu pallovu ( celebrita kt na insta postuje svoje dovolenky )

yanni
18. jún 2017

@bonnie1 dobra otazka. My tiez lietame takmer kazdy mesiac na "dovolenky". Akurat tie DOVOLENKY su najviac 4 krat do roka tak po tyzdni (dlhsie si muz nemoze dovolit vypadnut z roboty a ja by som dlhsie ani nevydrzala) a ostatok su tzv. short trips (predlzene vikendy, ked su nejake sviatky, volne dni atd. Dost kombinujeme nase medzinarodne triatlonove preteky (podotykam hobby, ziadni profesionali) tak, aby sme mali par dni pred a par dni po pretekoch na akusi "poznavaciu dovolenku".
Ale ja zase take short trip nenazyvam dovolenkou. Je to mako poznavaci zajazd, accurate, ze na vlastnu päst a väcsinou niekde k moru (ako kompenzacia-zijeme v pusti).
A vzdy sami a VZDY spozname nejakych ludi na "pokec".

bonnie1
18. jún 2017

@yanni a ty @taami alebo ina osoba?

taami
18. jún 2017

@bonnie1
1-2 týždne každý mesiac, väčšinou okrem decembra. Neviem co robí palova ani má to nezaujíma. Podnikáme obaja takze sa to dá. Na materskej som bola cca 2 mesiace, možno ani to...

bonnie1
18. jún 2017

@taami tak potom klobuk dole. nepoznam fakt nikoho kto by si dovolil hlavne casovo kazdy mesiac odist na dofcu na 1-2 tyzdne .

yanni
18. jún 2017

@bonnie1 nie ja som ja. Cize yanni🙂