Kam idete na dovolenku?

12. apr 2022

Dobrý deň, chcela by som sa inšpirovať, kam chodite, resp. idete na dovolenku? Tento rok mame dost obmedzený rozpočet ale dovolenku a oddych vynechať nechceme.
Do akých krajín/štátov chodievate a sú cenovo prijateľné, ak chceme mat pekny hotel, pekne ciste more a aspon plnu penziu?
Dakujem Miska

kkkkapa1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leni1977
12. apr 2022

Kréta

ankare
12. apr 2022

Rodos

dencagee
13. apr 2022

Čo sa myslí tým “cenovo prijateľné”? Od toho sa všetko odvíja. Je to na osobu 500€, 1500€, 3000€?

janajanajana
13. apr 2022

Myslím, že grécke ostrovy nepatria k tým lacnejšim v porovnaní s tureckom, tuniskom alebo bulharskom. Ak lacnejšiu dovolenku s fajn službami, tak bulharsko (aj all inclusive sú za prijateľné ceny), príp. turecko.

pragmaticka
13. apr 2022

Tento rok máme tiež obmedzený rozpočet keďže staviame a cez leto budeme sťahovať. Takže v máji na týždeň Maďarsko a cez leto, ak ešte časovo vydá, tak turistika na týždeň v alpach. Momentálne má to napĺňa viac ako dovolenka pri mori. Krásny hotel s bazénom, doobeda na túru, poobede na bazéne. Paráda. Decká to majú tiež veľmi radi.

janajanajana
13. apr 2022

@pragmaticka vieš dat tip na cenovo prijateľné hotely/penzióny v alpách (so službami, ako spomínaš) Ďakujem.

melanta
13. apr 2022

V lete Sardínia.

leuska0910
13. apr 2022

Taliansko, Bibione - ideme 1x🙂

prhlavka
13. apr 2022

My ideme tento rok na Sicíliu. Destináciu pozerám vždy podľa lacných leteniek. Ono letenky a ubytovanie nevychadza vela, co je v Taliansku drahsie je jedlo,hlavne restaurácie. My ideme bez cestovky, mame rezervovany apartman. Varit sa ja nechystam na dovolenke ,ale potrebovali sme kuchynku kvoli malej,ktora bude mat v mesiaci jun rok a mozno za pobyt muz uvari raz,dva krat veceru. Planujeme vylety a aktivnu dovolenku,pozicat auto,takze jest budeme urcite prevazne v restauraciach a ranajkovat v kaviarniach. Let na Sicíliu trvá 2 hodiny. Chorvatsko by Vas vyslo lacnejsie co sa tyka stravy si myslim,cesta a ubytovanie asi rovnako. Pokial nechces vyslovene masovku,ako Makarska riviera odporucala by som niektory z ostrovov Chorvatskych. V Bulharsku som nebola,ale viem,ze to tiez byvaju cenovo dostupne dovolenky aj s cestovkou.Tam by bolo fajn si prelustrovat krajsie oblasti,kde je cistejsie more.Grecko vide asi cenovo rovnako,ako taliansko, mozno letenky su o nieco drahsie, steava a ubytovanie,asi ako Taliansko. Ak mate male deticky odporucam let ktory potrva 1:30-2 hodiny. Mam odskusane,vydrzali sme bez placu v lietadle.

birika
13. apr 2022

Maroko a Chorvatsko

prhlavka
13. apr 2022

Ono cestovky maju myslím celkom prispôsobené destinácie vo fajn cenách,tam,kde i letenka ma vyhodnú cenu. Ked mrknes teraz dovolenky all inclusive na Sicíliu budu za fajn ceny aj v rezorte pri letovisku Trapani.

marina447
13. apr 2022

fu tazko povedat, aj co bude v lete, mozno ostaneme len na Slovensku behat 🙂

bagerka
13. apr 2022

Asi tenerife..chceme ísť tak, že 3 dní pred odletom bukneme. Malý ostáva u tety na prázdniny týždeň

petulka2021
13. apr 2022

Cyprus na týždeň ❤️

dankamg
13. apr 2022

severné Grécko a aspoň na 14 dní

kacusik69
15. apr 2022

Azory