Kam idete tento rok na dovolenku k moru?

cukroska
21. jún 2015

Kam sa chystáte tento rok na dovolenku k moru? Respektive kde ste boli?Podeľte sa o svoje dojmy,zážitky,pridajte recenzie, tipy na výlety a miesta ktoré sa určite oplatí vidieť a spoznať.Akú ste mali cestu autom,v akom termíne je najlepšie ísť,aby ste nezastihli na hranici Turkov.Ďakujem za každú recenziu,zážitky,dojmy,poteší každá rada či skúsenosť a prajem všetkým tú najkrajšiu a zároveň pokojnú dovolenku 🙂

silvik1
23. jún 2015

@deniss111 neboj dobre bude 😎

lulana79
23. jún 2015

@ena70 Herna v hotely bola: biliard, fukaci hokej a potom take tie klasicke automaty, kde akoze pretekas na formule... minigolf nebol. Spanielski animatori robili program stale, asi len jeden den mali volno a zapajali fakt vsetkych... s detickami tancovali, s dospelymi tiez, potom sa hral tenis, "nohejbal... boli super... neskor sa k nim pridala aj jedna slovenska animatorka... Bar bol pri bazenoch, takze nie uplne na plazi... A plaz nema hrubozrnny piesok, vobec ziadny piesok... Pre nas bolo to najvacsie sklamanie, lebo zas moj mal 4 roky, ked sme tam boli a piesok bola jedna z mojich podmienok... hotel a to miesto bolo prezentovane ako hrubozrnny, ale hrubozrnny piesok to nebol... boli to vyslovene kamene mensie a vacsie... Ja pridam aj nejake fotky, len ich mam na externom disku a nemam ho tu, v praci, tak zajtra az

deniss111
23. jún 2015

@silvik1 a ako to bolo s all inclus.? Priletime večer okolo 21h, že či bude večera,aký býval výber, jedlo sa vonku alebo len vnutri?Napr.že si chcem dať pivo, či si možem sadnuť von?

onlika
23. jún 2015

@deniss111 more studené ani búrlivé nebolo. Teda ak má niekto rád more ako čaj s teplotou 26 a viac, tak studené bolo 😀. Chladno bolo večer, nosili sme tenké svetre, ale to nevadilo. A na pláži bol hrubozrnný piesok, sem tam aj kamienky, ale stavať sa tam dalo 😉.

deniss111
23. jún 2015

@onlika večer svetre?och to aby som ešte niečo dobalila 😀 zajtra letíme, v ktorom hoteli ste boli?

123choco123
23. jún 2015

@lenka0283 ahoj my sme bývali v caorle v penzione ca'adriana myslim maju web stránku vygugli ☺️

onlika
23. jún 2015

@deniss111 priamo v roquetas, Protur roquetas. Tenký sveter sa iste oplatí, aj do lietadla 😉

deniss111
23. jún 2015

@onlika a to koloseum čo bolo spomínane nevieš čo je?

onlika
23. jún 2015

Neviem, my sme na žiadny výlet nešli, akurát do mesta Roquetas, bola tam taká vojenská pevnosť, šli sme tam pešo, trvalo nám to asi hodinu, možno 1,5 (syn mal vtedy 3,5, dcérka v kočíku rok). A ešte sme boli v akváriu v meste, tam sme ale šli taxíkom, to už bolo ďaleko. A to bolo super.

onlika
23. jún 2015

@deniss111 vid vyššie.

Ale nejaké koloseum bolo aj v meste, bývali tam aj nejaké programy

silvik1
24. jún 2015

@deniss111 mali sme all inclusive. raňajky, obedy a večere sa podávala vnútri. po večeri sa dalo sadnúť si von do baru. toto bolo na Turecku lepšie - mohli sme si vybrať či chceme jesť vo vnútri alebo vonku na terase. tu taká možnosť nebola. čo sa týka výberu jedál - ten bol tiež dobrý. ale neviem či o deviatej večer ešte dostanete večeru - my sme prileteli dobeda.
ale keď sme boli na Zakhyntose, tak tam sme prišli na hotel okolo 22:00 hod a večeru nám dali - teda lepšie povedané zbytky - tam to bol des.

lulana79
24. jún 2015

@ena70 ahoj... posielam ti nejake foto z nasej dovolenky... hlavna plaz za hotelom... podla mna toto hrubozrnny piesok nie je - nedalo sa z toho budovat... foto promenady - pozdlz nej su rozne stroje na cvicenie - to by mohlo zabavit aj vacsieho chalana... a tiez cesticka od hotela na plaz... Akvarium - my sme tam isli peso, je to max hodinka cesty od hotela - dali sa tam hladkat raje...

lollka
24. jún 2015

Chodime všelikde po Európe, tento rok padla voľba na Grecko. Inak sa mi asi najviac zatiaľ pacila dovca na Sicilii a v Skotsku. 🙂

adria88
25. jún 2015

Baška voda, veľmi sa tešíme... 🙂 koncom Augusta....budúci rok som rozmýšľala nad hotelom Adria v Biograde. Má s ním niekto skúsenosť?

ena70
25. jún 2015

@lulana79 ale toto je hrubozrnny piesok 😀 ..take hrube zrno proste 😉 ...nastastie my ho uz nepostradame, lebo moj ma 12 rokov, cize my uz moc z piesku nebudujeme. mne sa to tam celkom paci 😉 aj ta promenada popred hotel...pripomina mi to mallorcu kde som bola tiez straasne davno.chcem sa spytat a boli tam blizko hotela dake take kaviarnicky, kde sa da sadnut na drink a decka si mozu popri tom napr. zahrat biliard alebo cosi? ked sme boli na korfu ci krete, tak ich tam bolo v okoli plno. vecer sme sa sli prejst, sadli na drink a decka mastili biliard alebo dake ine hry co tam boli. zvacsa taky basket, vies, ked sa hadzu lopty do kosa, taky minibasket. v tej herni na hoteli to je?

ena70
25. jún 2015

@lulana79 a more bolo velmi studene? ja mam rada teplejsie, viem ze take je v turecku alebo Egypte, no tam ma to vooobec nelaka. ved aj na krete bola voda niekde tepla, inde studensia...ja viem ze spanielsko zas neoplyva nejakou extra teplou vodou, ale zas ide aj o vzduch... my sme alergici, more potrebujeme.

ena70
25. jún 2015

@lulana79 a inak dakujem ti velmi pekne za fotocky. pomohli 🙂..aspon si utvorim nejaky obraz. je to ine ako fotky z cestovky. a mas krásneho synceka 🙂 ...blahozelam 🙂

kikina84
25. jún 2015

@cukroska ahoj ,,my sme sa prave vratili z Tunisu..bolo uzasne,hotelovy komplex hned pri plazi..plaz sukromna,strazena,krasny biely piesok.krasne more..jedlo super..aquapark priamo v komplexe..a ubytko tiez super..vyfasovali sme bungalov kusocek od mora a v blizkosti toboganov..Szu tam detsky animatori...a taktiez sa animatori zameriavaju aj na celodennu zabavu pre dospelych..Vylety v okoli su ZOO s delfinariom,plavba piratskou lodou,vodny paragliding (vhodny aj pre deti),vyhliadkova jazda vlacikom do blizskeho mestecka a na mori je toho habadej..skutre,vodne lyze,jazda na banane..plazovy volejbal..To zalezi ako stare mas deturence..My sme sa s 5 rocnou uplne vyburili za 8 dni 🙂 ..
prikladam link aj na videjko s foto a videami 🙂
dobry vyber prajem

https://www.youtube.com/watch?v=RZZ6vYjLiO8

🙂

kubus
25. jún 2015

@cukroska joj, spomínam na Nei Pori veľmi rada. boli sme tam síce už dávno, no bolo tam krásne, teplé more, akurát kopec voľne pustených psov. A dali sme aj Meteory - krása doplnená miliónom schodov... 🙂

ena70
25. jún 2015

@lulana79 a inak si spominala ze by si sla na Rhodos...my sme boli s mojim malym ked mal asi 5 rokov na Rhodose, hotel Irene Palace, oblast Kolymbia. Kolymbia je taka pokojnesia, je to skôr pre rodinky s malymi detmi, lebo Faliraki to je zas pre mladych a pariky aby mohli hyrit 😀 ... hotel sa mi pacil, 😀 , sice plaz nebola uplne piesocnata, ale mali sme lehatko v zahrade co bolo len kusocek. ten travnik bol ako makucky koberec a na hoteli boli formulky - male motokary, jazdili sme ako divy kazdy vecer. tusim v popise to cestovka ale nema tie motokary, ale su tam :D

ena70
25. jún 2015

@mamee chodte kludne na Krétu. ja som tam bola 3x ako som uz predtým spominala a ak idete bez deti, pozicajte si auto a pobehajte cely ostrov. kebyze s nami neni maly, tak ho pobeham cely, ale malému sa chce viac vegetit a santit na toboganoch alebo v mori. kréta je nádherná, rozmanitá, kopce, kaňony, malé úzke cesticky, takze oplatí sa pozicat len mensie auto, ale stojí za to. mam rada grecke ostrovy, a kdekolvek pôjdete, pozicajte si auto, a nebudete sa nikdy nudit v rezorte 😉

lulana79
25. jún 2015

@ena70 no synko nam uz mierne povyrastol a od septembra bude skolak 🙂 vies co, par kaviarniciek bolo v meste, ked sme sa islo vecer prejst, tak bud po promenade a teda popri plazi alebo do mesta a asi 15min chodzou sa dostanete aj do nakupneho centra, takeho vacsieho so znamymi znackami ako H&M, Zara a pod. Po promenade, smerom k majaku su tiez posedenia a tam asi skor aj nejake tie zabavky pre deti najdete...my sme sa vzdy iba prechadzali vecer, nas maly stale len na tych cviciacich strojoch sa blaznil, na ihriskach takze mi sme do kaviarni nechodili

ena70
25. jún 2015

@lulana79 myslela som take posedenia popri promenade a ci aj dake male obchodiky s trickami a tak ci su tam niekde blizko... a ake su to tie cviciace stroje tam? je to aj pre 12-rocneho ci to je len dake detske ihrisko pre mensich?

lulana79
25. jún 2015

@ena70 obchodiky vobec a to aj mne dost chybalo lebo k vecernym prechadzkam to tak nejak patri - take prkotinky obzerat 🙂 je jeden obchodik pred hotelom a potom to nakupne centrum... ale stanok vedla stanku pozdlz ulice - to tam nie je... tie cviciave stroje vidis aj na tej foto promenady, za lavickou ho je vidiet... tahaju sa niekolko 100 metrov, vzdy nejaky iny na ktorom nieco ine cvicis...

cukroska
autor
25. jún 2015

@kikina84 jeee dakujem za tip do buducnosti 🙂 bolo vam fajn 🙂

cukroska
autor
25. jún 2015

@kubus no super ,to rada počujem a na tue schody sa už teším...pomoooc . 😀

ena70
25. jún 2015

@lulana79 aha jasnee...zvacsila som foto a zbadala 🙂 ...takze ked prejdeme promenádou, tak ziadne obchodiky? skoda...tak mozno ked sa vyjde druhou stranou z hotela...kolegyna vravela ze pred hotelom je jeden obchodik, syn si tam nakupil take echtovne tricka s nazvami 😀 ...aj moj si kupil na korfu "I hate mornings 😀 " a ja mu ho uspesne vzdy nachystam do skoly ked maju anglictinu 😀 😀 ale ucitelka mu povedala ze "good T-shirt" takze bolo schvalene 😀 ...dokonca mu povedala "že aj ona"... este mi spominala kolegyna ze sa tam konaju akesi trhy...ze raz za tyzden ci ako...zazila si? ze to je plna ulica stankov vtedy....ona tam bola tiez pred 2 rokmi...

lulana79
25. jún 2015

@ena70 ano ten obchod tam je pred hotelom... suveniry, nafukovacky aj oblecko... my sme tam drobcovi dres kupili aj tricko aj teplakovu supravu v takej kvalite, v akej sme sme ziadnu nikdy nemali. Fakt perfektna a neznicitelna. Este je maly obchodik rovno v hotely. Trhy sme nezazili a veru vobec neviem ze tam nieco take bolo... ani delegat nic nespominal... ak su tak potom ale niekde v meste...

oliverceky
25. jún 2015

@lulana79 Aký to bol hotel? nechce sa mi všetko čítať. Vďaka

purinkaa
25. jún 2015

@traffic Ako chodievate do Norska, cez nejaku cestovku alebo sami na aute alebo karavane? Znie to super....