Kam na svadobnú cestu v júli?

1. mar 2023

ahojte, poradte tipy kam ist na svadobnu cestu v juli pripadne august najneskôr.
Ja som chcela Maldivy, Dominikansku republiku lenze to tam byva dazdive obdobie ...
Chceli by sme skôr exotiku, nie Europu

a_alexandra_a
1. mar 2023

A musí byť len júl/august? Vtedy je práveže vo väčšine exotických destinácií obdobie dažďov

autor
1. mar 2023

@a_alexandra_a no skôr ano...lebo svadbu mame na zaciatku jula cize sme chceli ist hned po svadbe...a potom uz planujeme ine , a ako tehotna do exotiky nepojdem teda

autor
1. mar 2023

@a_alexandra_a mozno este september by pripadal do úvahy 🙂 ale neskôr nie

amelia89
1. mar 2023

my sme mali svadbu v juli, septembri sme isli usa+hawaii. V oktorbi som 🤰🏻. Tie 2 mesiace hore dole uz…

autor
1. mar 2023

@amelia89 a ako tam bolo v septebri?

melanta
1. mar 2023

Bali aj Seychely majú obdobie sucha v lete, ale teda len okolo 27 stupňov. Fajn bude Mexiko, Tahiti, Hawai, Jamajka.

amelia89
1. mar 2023

Super! V USA sme si uzili aj mesto/prirodu a na Hawaii oddych,krasnu prirodu a ocean.

beata_k
1. mar 2023

Kapverdske ostrovy. Celorocne stale pocasie. Sice to nie je velka exotika, ale da sa vybrat z ostrovov.

yanni
1. mar 2023

My sme boli v juni na Seychelles (davno pred Covid). Najlepsie pocasie aj celkovo obdobie. Aj domaci nam vraveli, ze sme si vybrali super termin. Minimum turistov, pocasie super, tych 30 stupnov je tak akurat. Voda perfektna. Jul-august uz vsade (aj tam) byva plno. Na vasom mieste by som isla az v septembri.

autor
1. mar 2023

@yanni v septembri kde Seychelly?

oliverceky
1. mar 2023

V septembri aj UAE

yanni
1. mar 2023

na Seychelles mozes ist hocikedy. Tam je prakticky cely rok takmer rovnaka teplota. vyhybala by som sa len december az ca. marec/april, to je najdazdivejsie obdobie. Maj az oktober je najsuchsie. Ale koniec juna az august je zase velmi plno. Takze ked este nie ste zavisli od prazdnin, vybrala by som si maj/jun alebo september/oktober. Aj uz spominane UAE je mimo letnu sezonu super. September este horuco ale oktober november a potom od ca. konca februara do konca aprila. Potom uz je horuco. Zili sme roky v Middle East, tak to tam mam obehane a vyskusane v roznych rocnych obdobiach.
Akurat ze to nie je exotika ,ak chces uplnu exotiku.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinkaris
9. mar 2023

Ahoj my sa chystáme v sept. Do Egypta tiež ako svadobnú cestu ☺️

autor
10. mar 2023

@kristinkaris tam sme uz boli 7x...cize pre nas toto nie🙈🙉