Kam v Bratislave keď je vonku škaredo?

22abigail22
30. aug 2018

Dobrý deň všetkým.
Kam by ste odporúčili chodiť v Bratislave ked je vonku škaredo (napr. prší, chladno)?

22abigail22
autor
30. aug 2018

@dai na dobre jedlo sme boli kadekde. Preto hľadám niečo ine

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

@22abigail22 niektore su aj pre dvoch, napr Brainteaslava ma Unik z ŠTB, to je fajn aj pre dvoch

meluela
30. aug 2018

@dai asi podla toho co cloveku vyhovuje .. ja tie polomafianske velmi nobl sa tvariace podniky s odutymi casnikmi a tunelarskymi hostami moc nemusim .. pravda ze posledne roky sme jedli hlavne s detmi, takze to len pizzerky a klubovne to sa da prezit a vacsinou to je ok, ale ak chce clovek naozaj gastronomiu a nie o*eb a kvalitu nie kolisajucu a nahodnu ale trvalu, tak to aspon pred tymi 3r bol este stale problem, na rozdiel od trebars prahy kde kazdy podnik s dobrym hodnotenim na tripadvisore bol fakt super a personal neskutocny

mon29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dai
30. aug 2018

@meluela ja do takych podnikov ake ty popisujes asi tiez nechodim ( aspon som nepostrehla nic take co popisujes ) - najcastejsie chodime do eurovei - vyborna talianska al faro, francuzka brazeria a ceska kolkovna... terazsme boli v zuckermandeli v talianskej...

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

@dai ked sme pri tych podnikoch, Bamboo je skvela vietnamska

dai
30. aug 2018

@tyrkysova_kobyla ano... tam ma muz zobral ale mne to moc nechuti😉 myslim tym kuchyna ako taka, moj muz je z nej nadseny...

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

@dai jasne, to chapem, azijska kuchyna je dost specificka 🙂 bud si fanusik alebo odporca 😁

janedoe6543
30. aug 2018

@22abigail22 ak mate radi galerie, tak nedbalka je krasny priestor, aj ked neviem aka vystava je tam aktualne, a ja zboznujem danubianu, aj ked ta je dalej ale zase raz priestor a tiez lokalita su super 🙂 inak za mna potom asi hlavne kaviarne, restiky ak bude naozaj neznesitelne skaredo :D