Kde na dovolenke sa vám najviac páčilo?

eliskapa
23. máj 2017

Ahojte, chcem sa opytat kde ste boli spokojne s dovolenkou - kde sa vam najviac pacilo ... hladam nieco kde sa da krasne oddychnut, nieco zazit, nieco vidiet proste vsetko v jednom 🙂
Mne osobne sa paci Phi Phi alebi Sri Lanka (este som tam nebola ale obrazky ma brut lakaju 😀 ) kludne moze byt aj Chorvatsko atd. nicomu sa nebranim 🙂
Rada si necham poradit
Potom uz rozhodne asi cena 😀 dakujem 🙂

anabeth
23. máj 2017

to je veľmi všeobecná otázka- záleží aj od veku detí a od penazí
super je Grecko, požičať auto, prejazdiť ostov, my sme urobili Kretu, Rhodos, Eviu (Delfy, Ateny)
ale aj v Chorvátsku sa dá- Dubrovník je prenádherný, Pula, Split, v Chorvátsku je krásna aj príroda- napr. vodopády Krka, isť lodov na ostrovy...
no a Taliansko detto- roky sme mali ubytko v Caorle a odtiaľ Benátky, Verona, riečna delta na lodke, jazerá vo vnutrozemí, Alpy...

eliskapa
autor
23. máj 2017

@anabeth dakujem idem popozerat 🙂 ... s muzom idem na dovolenku sama 🙂

anabeth
23. máj 2017

@eliskapa tak potom sa prihováram za grecko, dve letenky a požičať autíčko, hotel s polpenziou

libawet
25. máj 2017

@eliskapa Slovenský raj, Český Krumlov, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Chorvátsko - Brela

roomaa
25. máj 2017

Pekná ale skôr taká tichšia oblasť je aj Kréta. Boli sme tam jeden rok na dovolenke a veľmi sa nám tam páčilo. Pekné prostredie no akurát trochu tichšie. Pokiaľ chceš niečo rušnejšie, tak by som zvolila inú destináciu ale pokiaľ tichú tak skús sa aj po Kréte pozrieť🙂