Kde vás vyšla dovolenka pri mori najlacnejšie?

tehulka_mk
11. feb 2013

Prosím mamičky,ktoré si myslia,že boli pri mori LETECKY a ALL INCLUSIVE za jednu z najlacnejších možných cien,nech mi prosím napíšu cestovku a lokalitu 🙂 Chcela by som ist s prckom,ale všetko sa mi zdá drahé.

mita9
11. feb 2013

podla toho kolko € je uz pre teba vela......

bodka13
11. feb 2013

@tehulka_mk určite máš nejaký limit,ktorý nesmieš prekročiť a podľa toho vyberaj dovolenku .....lebo pre mňa môže byť napr. dovolenka za 2000€ lacná a pre teba 1000€ už veľa 😉

pempusik
11. feb 2013

@tehulka_mk no stymi lacnymi dovolenkami treba davat pozor. na jednej strane chceme all inclusive, dobre sluzby, ale nechceme to draho. my sme zazili aj lacny all inclusive, aj drahsi a je to teda rozdiel. ale naozaj zalezi od toho, kolko mozes na dovolenku minut 🙂

tehulka_mk
autor
11. feb 2013

@mita9
@bodka13
@pempusik No ja som ženy nemyslela,že v porovnaní s mojimi predstavami 😉 Skrátka niečo úplne najlacnejšie,čo sa dá 🙂

mita9
11. feb 2013

@tehulka_mk no ved ok ale povedz sumu kolko si ochotna investovat pre kolko osob 🙂 ...tak ako napisala @bodka13 je rozdiel ked pre niekoho je dovolenka za 2000€ lacna a pre niekoho uz za 1000€ je vela.......

seba1
11. feb 2013

@tehulka_mk ak môžeš ísť z Viedne pozri si www.settour.sk alebo http://www.tui-reisecenter.sk/, zadaj kritériá a vyber si z lacnejšieho konca, tam ti pekne zoradí dovolenky podľa ceny pre 1 dospelú osobu a sú to ceny celkové bez doplatkov. Lacnejšie asi budú Turecko, Malorka, Grécko.

pempusik
11. feb 2013

@tehulka_mk tak veru, najlacnejsie su presne turecko, potom egypt.

drievko6
11. feb 2013

My to robime tak: zistime si najlacnejsi let (spoloc. ryanair) a podla toho si hladame ubytko napr. cez booking.com 🙂.

ludmilaka
11. feb 2013

@tehulka_mk Veru, ako písali baby, najlacnejší je Egypt alebo Tunis, ale s takým malým dieťatkom by som rozhodne do týchto krajín nešla.

tehulka_mk
autor
11. feb 2013

@mita9 Neviem ako inak to napisat,celkovo najlacnejsie pre 2 dospelych a 1 rocne dieta.Uplne uplne uplne najlacnejsie ako sa da.Nie do 2000 eur,cim menej od 1000 eur nizsie tym lepsie....

zabka88
11. feb 2013

@tehulka_mk chorvatsko bez cestovky . normalne si najsť cez net ubytovanie u niekoho na "dome", odviesť a odstravovať sa svojpomocne..

barcelona94901
11. feb 2013

@tehulka_mk bežný sposob,cez naše ck : určite Bulharsko , Grécko vychádza tiež lacno,záleži,kedy chcete ísť
čo sa ale kvality týka,je na tom lepšie Egypt ,treba pozerať ale recenzie a prihliadať na obdobie,iná cena je jun,iná august
aj Tunis,aj Cyprus sa dá nájsť v ponukách,cenovo fajn..
letecky aj Taliansko, sa dá s allkom nájsť ,otázne je,ako si náročná ,fakt nie je all ako all ,dalšia vec,bezpečnosť v krajine,náročnosť na ubytovanie,pláž..alebo si počkať na lastko,tam sa dá nájsť,kedže ste len traja,to je v pohode

ak si troška skusenejšia ,tak zaobstarať si dopredu letenky,doslova za facku,dá sa..ísť potom kamkoľvek,tam neexistuju žiadné obmedzenia,ak vieš jazyk,svet ti leží pri nohách a vieš si ušiť dovolenku na mieru,vyberieš si ubytovanie ,cez stránky ako booking ..a letíš si,kam chceš ,kopec známych tak jazdilo už za slobodna a teraz aj s detičkami ,tam nie su žiadné obmedzenia 🙂

radddus
11. feb 2013

@tehulka_mk my sme boli cez rakusku cestovku gulet v Tunisku (letelo sa z viedne) a vyslo nas to do 500 eur na osobu...

matozazzo
11. feb 2013

ak nie letecky, tam sa do 1000 Eur nevojdes urcite, tak napr. Chorvatsko. Cesta z PO do Vodic, cca 350 Eur (benzin, dialnicne) + ubytko 2 dospeli + pristelok + pre rocnu cest. postielka (z domu, inak tam 50 Eur/pobyt), s polpenziou a poistenim cez cestovku cca 500 Eur + vreckove. Nieco z domu na obed a potom da sa tam lacno aj naobedovat. Polpenzia bola pre 2 dospelych + dieta a mala do roka mala zdarma, a to netusili, kolko toho zje 🙂 Ubytko sice nic moc, ale aj tak sme tam len prespavali 🙂

seba1
11. feb 2013

@tehulka_mk Turecko, Hotel Pegasos resort 9 nocí, od 4.5. - 2 dospelý + 1 ročné dieťa s all ainkusive spolu 821,- odlet z Viedne, zdroj stránka settour

adinam
11. feb 2013

@tehulka_mk,1000€ letecky+AI to určite nenájdeš. 😒 Prihliadaj hlavne na to,že máš malé dieťa,hotel musí mať min. 4*.
Za tie prachy môžeš ísť autom do Chorvátska,či Bulharska... 😉

dafy
11. feb 2013

@tehulka_mk ja som si našla cez letenky sk. najlepšie last minute ..dva dni pred odletom som si našla Turecko na 11dní 2 dospel + 9 ročné dieta za 1400 eur 5 hviezdičkový hotel bo lo tam super paráda ..ale boli aj lacnejsie len my sme chceli aj tobogány 🙂

adinam
11. feb 2013

@seba1,tento hotel má v poslednej dobe zlé referencie,Recenze Suntopia Hotel Pegasos Resort Incekum (Alanya) od turist
a za veľké mínus považujem vzdialenosť od letiska,s takým malým dieťatkom... 😒

adinam
11. feb 2013

Sorry,nejde mi tu dať link,ale stačí pozrieť stránku holidaycheck.cz.

seba1
11. feb 2013

@tehulka_mk http://www.holidaycheck.cz/hotel-fotografie_Sun...
Tu sú nejaké fotky hotela, vyzerá super, aj hodnotenia sú celkom dobré a cena super. len je to v máji, ale v Turecku je vtedy fajn.

seba1
11. feb 2013

@adinam podľa mňa recenzie do 70 percent vrátane sú dobré a vzhľadom k požiadavke o najlacnejšiu ponuku sa musí napr.vzhľadom k vzdialenosti od letiska urobiť nejaký ústupok. A ešte toto som našla za 2 minúty od PC, svoju dovolenku hľadám aj mesiac a zvažujem ponuky, toto je len príklad, čo sa dá nájsť.

dai
11. feb 2013

@tehulka_mk ahoj... skus si radsej dat ine kriteria lebo trvat na letecky a ai nemoze do 1000 euro podla mna dopadnut dobre... ak chces ist s malym dietatom a beries zw najlacnejsie krajiny kde bezne poskytyju ai a maju fajn plaze su egypt , tunis a turecko - v tychto ale treba urcite ist do najmenej 4 hviezdickovych hotelov... ja osobne by som teda aj tam isla len do 5 hviezdickovych - vtedy je vaecsinou ubytovanie aj strava ok - ale znovu treba pozerat aj recenzie - nam sa teda este nepodarilo sa zmestit pod 3000 euro...
byt tebou tak radsej skusim sposob ako radia baby - napr. sever talianska ma krasne plaze a lacne ubytovanie v toznych penzionoch - autom si tam za 8 hodin a stravovat sa mozes v restauraciach.... nemas sice garanciu pocasia ale do 1000 euro sa aj s benxinom aj so stravovanim v restauraciach v pohode zmestis...detto chorvatsko.... bulharsko by som asi na vlastnu paest neskusala..

dafy
11. feb 2013

@tehulka_mk aj s manželom chceš ísť alebo len ty a maličký??

adinam
11. feb 2013

@seba1,áno,máš pravdu,ja tiež vyberám veľmi dlho,len som chcela poradiť,aby si mamičky zvážili aj dĺžku transfera,toto je pre mňa dosť dôležité.Ale 100 ľudí-100chutí,čo je dôležité pre mňa,nie je pre druhého podstatné.Takže v tomto sa strašne ťažko radí 😒

pempusik
11. feb 2013

@tehulka_mk pri leteckych zajazdoch je naozaj tazke najst nieco lacne. musis brat do uvahy len povinne palivove a letiskove priplatky, tkore su v tom najlepsom pripade 150 eur/os., takze u zmas 300 eur fuc. Dalej je otazka, ci tvoj drobec bude mat vlastne sedadlo vlietade alebo ho budes mat na rukach. ak bude mat dalsie sedadlo, potom musis normalne platit za letenku aj pre neho. radsej si priplatit a mozes si byt ista, ze budes mat vsetko, co potrebujes. v dobrych hoteloch mas potom zdarma postielku pre babatko a hlavne mas tomu prisposobenu aj stravu.

mardzy
12. feb 2013

Ahojte mamičky 🙂 Mi sme boli pár krát v Chorvátsku...ani raz sme nemali rezervované ubytovanie.Našťestie sa nám rýchlo podarilo zohnať zakaždým v hodné ubytovanie.Tento rok by sme chceli skúsiť Baška Voda.Nemáte niektorá skúsenosti? Neviete poradiť ubytovanie?Trocha sa toho bojím,bo máme teraz už aj našu princeznú 😉 a bojím sa aby sme našli v hod.ubyt. čo by nám sadlo hlavne kvôli nej...

alenanr
28. máj 2014

tak stručne
od tohto lacnejsie all inclusive uz len tažko..
pre bulharsko www.dobredovolenky.sk/dovolenka/bulharsko/?vpc=...
pre egypt www.dobredovolenky.sk/dovolenka/egypt/?vpc=AI&s...
pre turecko www.dobredovolenky.sk/dovolenka/turecko/?vpc=AI...
pre tunisko www.dobredovolenky.sk/dovolenka/tunisko/?vpc=AI...
všetky ceny su aktuálne a so vsetkymi poplatkami a hlavne su konečné
🙂

marivka
29. máj 2014

my sme chceli prvy krat ist skusit chorvatsko - koli synovi 3 roky, ale ked som videla tie ceny a tu uroven ubytka ( a to nie som náročná) tak v tych cenách, počítam že to chorvatsko by nás vyšlo minimalne 1000e / cesta 350 eur, ubytko tych 350-400 a to ešte bez bazena, ktorý som chcela koli malemu / bez stravy, v tej cene +/- sa nájde aj all inclusive hotel, letecky na greckych ostrovoch, kde sme doteraz chodili len vo dvojici..samozrejme ale nie cez cestovku ale vo vlastnej režii...
@tehulka_mk

sorciera24
29. máj 2014

tak my sice nechodievame letecky, elbo prave letecky nepatri medzi tie najalcnejsie dovolenky, si myslim......a kedze nam je skoro uplne jedno kam a len, aby bol maly pri mori.....volime fakt co najlacnejsiu destinaciu, a to Taliansko.....ale ideme autom, do apartmanov s vlastnou stravou....ale sme tam enskutocne spokojni..... ubytko nas vychadza tak 400E/tyzden za apartman pre 3-4, cesta s poplatkami cca. 200E.....takze dokopy 600E na troch...bez stravy....je uz nakazdom ako si stravu vykryje....da sa vziat cosi z domu, ist do restik, kupit aj tam....Taliansko je alsne na potraviny aj ine veci.....
ale z leteckych, obavam sa, ze s all inc. nenajdes....ak hej, daj vediet 😉

anci852
29. máj 2014

Záleží aj od termínu kedy chcete ísť, známa chodí pravidelne koncom júna do Chorvátska cez globtour autobusom dvaja dospelý jedno dieťa, hotel all insclusive, last minute za 500 Eura. Kúpi v utorok a ide vo štvrtok alebo v piatok.