Poraďte, kam na lacnú dovolenku

lenica11
2. júl 2019

Ahojte potrebujem radu ktorá destinácia pri mori je tá najlacnejšia nie all inclusive ani letecky ale vlastným autom alebo vlakom autobusom plus nie drahé podniky a ubytovanie máte skúsenosti? ak máte konkrétne miesto bola by som vďačná.

queen_mary
2. júl 2019

Vychod

simca06022011
2. júl 2019

pozri si last minuty na internete.. bulharsko, chorvatsko, slovinsko... a tazko povedat co je "najlacnejsie", musite si najst podla seba...

zuzanockamt
2. júl 2019

my ideme do Chorvátska - 2 dospelí + dieťa nás vyjde 516 s polpenziou v penzióne ... doprava vlastným autom

chiara_elle
2. júl 2019

@zuzanockamt kam prosim ta do Chorvatska a 516 pre vsetkych troch? Cize uz len cesta a drobnosti tam?

zuzanockamt
2. júl 2019

@chiara_elle áno, pre všetkých troch, ešte cesta, mýto, poistenie, nejaké jedlo na obed a drobnosti sa doplatia ... mením 300 eur na kuny ... vlani sme minuli navyše tam niečo málo cez 100 eur ... ideme do Omiš Nemira, penzión Star

hettinka
2. júl 2019

Albánsko je asi najlacnejšie, ale autom by som nesla. Najdostupnejšie je Chorvátsko, to však v posledných rokoch zdraželo a “lacné” je, ak vezmeš apartmán ďalej od mora a varis si.

sorciera24
2. júl 2019

@lenica11 nas apartman v Taliansku vychadza do 500E priamo na pláži na 7 noci v juli, cesta okolo 250E aj s dialnicami......

tenerifka
2. júl 2019

co je urcite dostupne autom je Chorvatsko a Taliansko, ale ak by som bola v takej situacii, urcite by som zvolila Chorvatsko, v Taliansku je to strasna masovka, hlava na hlave a aprtmany podobne ako vajce vajcu. Ano, je to lacne, ale to je aj Chorvatsko a da sa najst pekny apartman mozno 150-200m od mora v kludnej oblasti, kde si to clovek uzije ovela lepsie, ako v Bibione ci v nejakom Lido de.....

sapetka
2. júl 2019

Pojem lacna dovolenka je dost relativny pojem. Mala by si napisat do akej ceny by si chcela ist

sorciera24
2. júl 2019

@tenerifka lenze kazdemu vyhovuje nieco ine, mna Chorvatsko napr. nudi, my mame radi promenady, vecerny zivot a piesok......a ich pizza, ci gelato...mnamka......v Chorvatsku sme sa sli unudit.....niekomu pokoj vyhovuje, niekomu nie;) .....toto je fakt o vkuse🙂

chiara_elle
2. júl 2019

@sorciera24 napises mi prosim ake su to apartmany? Ja som tiez pozerala Bibione, ale pod 700 eur som nevidela - a to bolo dalej od plaze.

sorciera24
2. júl 2019

@chiara_elle pisala som Ip

lenocka12345
2. júl 2019

@lenica11 Ukrajina 🙂 vlak + hotel + strava + ostatne za 12 dni = 320€ presne

zafir01
2. júl 2019

sever polska, baltske more . 3 roky dozadu 2 dosp + dieta . ubytko 20 € / noc pre vsetkych , nieco ako garzonka 20 metrov od mora . strava po restikach ( cca 3 € polievka, druhe jedlo + napoj ) . atrakcie, vylety kazdy den a pod + cesta.. 7 dni 6 noci, minule sme max 500 € hoc nepamatam presne ( prva foto je z vojenskeho priestoru,na poloostrove Hel , syn mal zo vsetkeho riadne zazitky )

tenerifka
2. júl 2019

@sorciera24 ok beriem, ja si to uz vsetko nejako predstavujem na mña😀, ja ked som videla letecke fotky z plazi v severnom Taliansku, uz pri pohlade na ne som kolabovala, ale je pravda, ze asi to tych ludi takto bavi, ked tam hufne chodia

tenerifka
2. júl 2019

@zafir01 zimaaaaa....dotycna sa chce ist kupat k moru, nie vymrznut

zuzanockamt
2. júl 2019

@zafir01 ako je to v PL s teplotou mora? dalo sa aj kúpať?

spesl
2. júl 2019

@sorciera24 nspises aj mne prosim kde si nasla take apartmany? Velka vdaka.

ivankamirka
2. júl 2019

My ideme do Grécka, štyria apartmán 2-3izby 45€,nie je to luxus, ale máme tam kuchynku, kúpeľňu s WC, pláž 50m, blízko obchody reštaurácia... V chorvátsku sme platili 70€

zafir01
2. júl 2019

@tenerifka napisala pri mori a lacno.. nepisala ze potrebuje 30 stupnovu vodu 🙂, je to pri mori, je to lacne, da sa tam v pohode kupat v mori. my sme sa kupali, kupal sa nas 4 rocny syn , teplota vody 21. v plytcinach sme pozerali 23 .. uznavam, je to osviezujuce.. ale pri 33 stupnoch, to nie je uplne na skodu niekedy..

zafir01
2. júl 2019

@zuzanockamt samozrejme dalo sa , len to more nie je take uplne kludne ako sme zvyknutí napr v grecku a tak .. aspon v case nasej dovolenky bolo veternejsie ( ale to tam asi vzdy ) hoc slnko palilo, teda pocitovka bola nizsia ako ukazoval teplomer . ale s nafukovackou nejako lebedit si cely den na morskej hladine, to asi nie . to naozaj radsej chorvatsko ci bulharsko ( taliansko nemusim pre ten plny stav )

natuska87
2. júl 2019

@queen_mary Východ čoho?😀

zuzanockamt
2. júl 2019

@zafir01 ďakujem, láka ma ten sever Poľska už dlhšie...mne je zima v mori aj na juhu Chorvátska 😂 a kúpanie byť silou-mocou nemusí

zafir01
2. júl 2019

@zuzanockamt ak chcete stravit dovolenku, kde nie je prioritne kupanie, tak skor ako taku spoznavacku s detmi odporucam. cenovo priaznive, a je tam mnozstvo veci, co sa da pozerat, od prirody, plavby lodou, cez pamiatky, az po zabavne parky, pripadne su tam aquaparky ci hotely s bazenmi

floren
2. júl 2019

https://www.turancar.sk/cestovna-kancelaria/dov... skús pozrieť cez Turancar Grécko

alex666
2. júl 2019

@tenerifka Haha, suhlasim s tebou. Podla mna je take Bibione tiez otras, raz som tam bola, este za studentskych cias, lebo to bolo najlacnejsie zo vsetkeho - lehatka a slnecniky po celej plazi az kym clovek dovidi. A vsade sami ceski a slovenski turisti a nemecki dochodcovia.
Ale take Chorvatsko je bomba (samozrejme netreba ist na Makarsku, lebo to je tiez masovka.). Ludia hovoria, ze vsetci chodia do Chorvatska, ale myslim, ze chodia lebo je tam pekne a jedlo je tiez super.

alex666
2. júl 2019

@zuzanockamt Este k teme - kedysi bolo Bibione fakt najlacnejsie zo vsetkeho, najmä mimo sezony (skus prozriet ceny prvy septembrovy tyzden). To je blizko, doprava je teda lacna a aj ubytko tam nestoji vela

eliska13
2. júl 2019

@alex666 fakt?ja som tento rok chcela ist do IT, ale hotel aspon s polpenziou aspon Rimini, Bibione a nizsie som pozerala a hroza.Hotely a izby strasne skarede a strava vyber z menu, 2,3 jedla mozno apartmany su krajsie, ale sumy za hotel su omnoho vyssie ako dobre hotely v HR.ale laka ma Taliansko kvoli rusnemu zivotu, delfinarium, kolotoce a zase az do Kalabrie nechcem ist.

eliska13
2. júl 2019

@lenica11 pre kolko ludi aj dieta?Chorvatsko, ale hotel aspon s PP apartman dostanes plus minus 500 eur plus strava hotel zozenies aj za 420 eur a deti su casto do 12,15 r zadarmo.Hladaj koniec augusta bude vyhriate more...

eliska13
2. júl 2019

@lenica11 napriklad len prve co som nasla este skus pozriet Intermedial

https://www.turancar.sk/cestovna-kancelaria/dov...