Kočík do lietadla

20. jún 2023

Ahojte, ideme na dovolenku letecky. Pouzivam vsak kocik petite&mars grand2, aj ako sportovy. Je to v podstate vanicka, co sa naklikne na konstrukcie a "vyhrnie" sa ako sportak. Nie je s takym kocikom problem? Ze sa neda zlozit v jednom kuse, ale samostatne vanicka a samostatne podvozok? Nerada by som zhanala dalsi sportak,tento mi vyhovuje a mam aj golfac, no v tom sa mi dieta nevyspi, ten pouzivam len doma na vychadzky...

syslik81
20. jún 2023

mala som podobny silver cross pram a nebol nikdy roblem akurat dostanes 2x nalepku na obe casti nez pojde do podpalubia ... a ak mas moznost kupit kryt nan nech ho neposkodia .. ale ja som nemala a nic sa nestalo

autor
20. jún 2023

@syslik81 jee, super, dakujem pekne 🙂

ildiko36
20. jún 2023

Kocik na cestovanie je idealne easywakler miley, ma ochranny obal a traky na nosenie, je to do 22kg, kočik vazi daakých 7 kg.Da sa poskladať na velkosť prirucnej batoziny tym padom mozes zobrať aj do lietadla hore.Ale asi kvoli jednemu letu kocik nebudes kupovať.
Ked sa ti nepodari zohnať obal na kocik aspon zabal s foliou na potraviny priamo na letsku.
Kočik odfoť este pred letom a po lete keby sa poskodilo, treba to hned nahlasiť a spolocnosť s korou letiš musí ti celu cenu za kočik preplatiť alebo aj na kufre, Je na to zákon

moninah
20. jún 2023

Musis povedat, ze je z dvoch casti. Kazda cast dostane vlastnu nalepku. Pred vstupom do lietadla ho rozlozis. Aj na batozinovom pase (vacsinou tom pre speci batozinu) ti pridu osobitne.

autor
20. jún 2023

@ildiko36 no kupovat nechcem veru. Dakujem, pofotim, pobalim 🙂
@moninah dakujem