Last minute dovolenka

jajanka31
1. máj 2023

Ahojte ma niekto skusenost s last minute? Oplati sa pockat alebo kupovat dopredu? Mame jedno dieta do 2 rokov, teda let,all a len lezat na plazi nic vynimocne..
Dik za odpoved

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchotrafka298
2. máj 2023

@evka64 problem je, ked mas 4 osoby a napriklad by si chcela rodinnu izbu. Lebo tie sa vacsinou vyberu uz pri zaciatku predaja. Pokial by ste boli 2 osoby a boli dostatocne flexibilny, tak najdes este aj na last minute. Ale velmi malo a len to, co pozostava. Tak to proste je,

petamich
2. máj 2023

@athom vsak kazdy ako mu vyhovuje, ja vo vseobecnosti nie som fanusik last minute v nicom nielen v dovolenkach 🙂 ale dakujem ti za rozsirenie obzorov, mozno to niekedy takto skusime pri neplanovanej dovolenke

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikulienkadd
2. máj 2023

Ahoj, ja tiež nerozumiem tým cenám, ale minulý rok sa mi stalo, že sme kúpili dovolenku necelý mesiac pred odletom za LM cenu a o týždeň na to bola cena dokonca vyššia. Pozerala som to len zo zaujímavosti,lebo pani mi spomínala,že cenová ponuka platí tuším 3 dni a potom sa môže stať, že sa cena zvýši. Kúpili sme to radšej hneď,lebo ja som mala veľmi obmedzený čas dovolenky v kuse. Tento rok som objednala Chorvátsko v januári 🙈

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. máj 2023

@athom veru nie, ja som tusim planovaci typ 😆 hodim to na profesionalnu deformaciu

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. máj 2023

@athom okrem ineho vsetko co sa da dohodnute vopred, zapisane v rodinnom kalendari a tak 😂 ale zas tak primerane

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. máj 2023

@athom zalozim 😂😂😂 ale neviem ci sa mi chce citat x prispevkov ako sme podla niekolkych uzivateliek nenormalna rodina

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka64
2. máj 2023

@muchotrafka298 vsak som pisala, ze problem je pre rodinu s detmi...ano ked su dvaja, daco najdu. Preto my sme riesili dovolenku v novembri

oli18
2. máj 2023

@athom ja chodim na LM do Turecka, ale do najlepsich hotelov 5* v prvej linii, takze naroky mam vysoke. Chodim cez agenturu cez znamu, ktora ma zajazdy od vsetkych renomovanych nasich cestoviek. Takze za 400€ nehrozi 😉

adulka07
2. máj 2023

@evka64 kedy idete? Môj syn ide tiež do toho hotel 5.augusta s priateľkou

evka64
2. máj 2023

@adulka07 ideme 12.8.

adulka07
3. máj 2023

@evka64 Tak sa uvidíte...budú tam od 5 - 16.08...

evka64
3. máj 2023

@adulka07 super 🙂

lapersefona
15. aug 2023

@athom vidim ze.sa vyznas mohol by si mi odporucit cestovky? A kde si to predne vied porovnat ceny z minulého roka? Ďakujem

elief
15. aug 2023

@lapersefona ten nám už neporadí 😉😉😉

lapersefona
15. aug 2023

@elief skoda som si nevšimla

matkahelka
15. aug 2023

@lapersefona za nim urcite nie je ziadna skoda. To, ako sa tu choval sa mu postaralo o vyhadzov.

muchotrafka298
15. aug 2023

@matkahelka tiez si myslim. Drze, arogantne a posmesne chovanie a prispevky co mal, mne tiez nechybaju.

matkahelka
15. aug 2023

@muchotrafka298 kazdy hotel bol zly a ludia uboziaci, lebo v takych hoteloch boli. aj ked boli spokojni, snazil sa ich presvedcit, ze spokojni byt nemohli. akoby vsetci zarabali tisice a mohli si dovolit len spickove hotely. hrozny chlap.

muchotrafka298
15. aug 2023

@matkahelka to jeho spravanie bolo priserne, tak ako pises, vsetci boli uboziaci, my sme boli debilky co nic nevedeli a mali drzat zobaky, no strasne nieco. A podla mna aj tak bol kecal, mne sa zda ze je na FB v jednej cestovatelskej skupine, presne takym istym stylom tam jeden chlap kazdeho uraza. A mozno nikdy nebol nikde a len tu ludi postvaval proti sebe.

elief
15. aug 2023

@matkahelka
@muchotrafka298 úplne s vami súhlasím