Leto 2013 - plánujeme dovolenku s deťmi

voskovka
30. dec 2012

Premyslam nad letnou dovolenkou.Mam dvoch synov a chceli by sme nieco vymysliet cez leto ale zasadne autom.Neviem sa rozhodnut ci slovensko alebo zahranicie. a skor by som volila jul.Ak mozte poradte a hodte tipy kde ste boli ako bolo ake bolo ubytovanie,ceny a atrakcie s detmi.Popripade by som uvitala mozno daku kamosku alebo druhu rodinu co by sme sa zhodli na termine a mieste a bolo by veselsie.... 😉

barcelona94901
30. dec 2012

orava

voskovka
autor
31. dec 2012

@barcelona94901 jooj to mam polezene....ved som z cadce...cez bystrice coby kamenom dohodil po tej novej ceste 🙂

lolonka
31. dec 2012

@voskovka ...ahoj...my sme boli toto leto v Chorvátsku v Tučepoch...boli sme spokojní...akurát by som uvítala teplejšie more.....minulý rok sme boli v Zatone....a to sa nedá porovnať....tam sa nám vôbec nepáčilo...aj v Nin sme sa boli pozrieť...samá tráva...more špinavé...ako niekde pri jazeri...ja ak idem k moru, a už ma to má niečo stáť, tak nech sa mi tam páči....toto bolo o niečo ďalej...ale teda stála tá cesta za to...je tam krásne čisté more....a kopec dediniek , kde sa dá ubytovať.dole pri Makarskej je krásne..ale určite by som si zajednala ubytko....my sme mali šťastie, že sme zohnali....ale už riskovať nebudem....skoro všetko bolo zajednané... 😒

lolonka
31. dec 2012

a čo ma veľmi láka je Kalábria...ak teraz pôjdeme na dovolenku, tak dúfam, že práve sem. 😝

krprtka
3. jan 2013

Ahojky, my sme boli v Lignane v Taliansku....je to blízko, ľudí síce dosť, ale deti tam mali raj....radšej v júli ísť, v auguste majú Taliani dovolenky a to tam bolo naozaj plno...boli sme spokojní 😉

rodinnevikendy2
14. feb 2013

@voskovka Ahoj, mozno ta zaujme ponuka nasich animacnych pobyt pre rodiny s detmi. Najblizsie mame naplanovanu velkonocnu rozpravkovu cestu s lyzovackou. pozri rodinnevikendysk, alebo sasovinky

neti
17. mar 2013

ahoj ja som uz kupila taliansko - rimminy od tipttavelu. pre 4 osoby to vyslo 550 eur. je to 14 hod cesty a plna penzia. je to oblast bohata na vylety delfinalirium. san marino. san leo. aquarium di cattolica.takze nebude nuda. berieme aj bicykle s vozikom na cyklo vylety.

bajciatko
17. mar 2013

Odporucam Chorvatsko, my sme boli az dolu na juhu, sice s jednym dietatkom len, ale cesta sa dala super zvladnut, vela odpocivadiel s detskymi ihriskami. A isli sm aj na noc aj na den a u nas to bolo zjavne jedno, mala nam cez noc prespala a cez den pekne obsedela, len sa jej bolo treba venovat, co nebol problem, kedze mm soferoval 🙂

redhairy
17. mar 2013

Chorvátsko, pripadne Slovinsko - Portorož

mary
17. mar 2013

My sme minuly rok boli autom v Taliansku, tyzden v Misano Adriatico, hotel, rozsirena plna penzia, super hotel, vynikajuca strava, krasne mestecko. Mam dve male deti, plaz sme mali cez cestu, more krasne ciste, teple, idealne pre deti, plytke, piesok jemnucky, cisty, plazovy servis v cene, nadherna promenada a co bolo super na plazi boli pre deti atrakcie, program s animatormi, preliezky, skratka uuuplne idealna rodinna dovolenka. Boli sme aj v akvaparku co je kusok odtial, aj este v nejakom tematickom parku co bol hned vedla. V hotely boli len Taliani, sem tam nemec, svajciar. Ziaden Rus, Cech , ani slovaci tam neboli. Stalo nas to celu rodinu 900 Eur na tyzden, isli sme cez Satur. Cesta trvala trochu dlhsie, ale isli sme na noc, a deti to zvladli v pohode. Cestou spat sme este tyzden ostali v Lignane v apartmane a poviem uprimne, v zivote by som uz do Lignana neisla ani zadarmo. Vsade samy Rus, Cech.... plaz strasna, preplnena, ziadne preliezky pre deti, more spinave, drahy plazovy servis, deti sa tam skoro vobec nekupali. Chybala mi tam promenada kde by sa dalo pekne vecer prechadzat. Boli sme v Lignane cast Pineta, nikdy by som tam uz neisla. Bol to prilis velky rozdiel oproti tomu Misanu. Mozno keby som isla priamo len do Lignana a nezazila to Misano, tak by som asi tolko nepindala. Na to ako kazdy Lignano ospevuje som bola maximalne sklamana.Tento rok ideme na Maltu, je to sice vyrazne drahsie, uvidim co z toho bude. Ale do Misana by som sa bezproblemov vratila, jedna z najlepsich dovoleniek s detmi co sme absolvovali 🙂

lolonka
17. mar 2013

@mary ...a kde je to Misano?....asi niekde nizsie..

lolonka
17. mar 2013

@mary a ako ste sa v hoteli dorozumeli?

mary
17. mar 2013

Je to cca pri Rimini, pozri na mape. Dalo sa po anglicky na recepcii. Nemali sme problem. 🙂

mary
17. mar 2013

boli sme v tomto hotely http://www.parkhotelkursaal.it/

lolonka
17. mar 2013

@mary mame tri deti..to je asi problem....

sammy
19. mar 2013

Poradte nejake pekne miesto pre deti tuto v okoli Rakusko, Cesko, Madarsko, prip. aj Slovensko, ale nie Tatry, tam chodime kazdy rok. Nechceme ist k moru lebo mame male babo. Ale ani nechceme ukratit starsie deti o dovolenku.

broonislava
4. apr 2013

@mary Veru mas pravdu. Cim je clovek v Taliansku juznejsie, tym je tam krajsie. Na sever- Lignano, Bibione-tam by som nesla ani zadarmo, tak od Caorle nizsie- to je uz ovela lepsie. My sme boli aj pri Caorle- Duna Verde, potom o rok este nizsie-v oblasti Abruzzo, dalsi rok v Toskansku... proste nadhera! Taliani su super, podla mna lepsia dovolenka, nez Chorvatsko- hlavne krasne,siroke, pieskove plaze, plytsia voda pre deti uplne super! Teraz sa chystame po prvykrat na plavbu od Benatok-po Grecke ostrovy a spät luxusnou lodou, tak som velmi zvedava, aka to bude dovolenka, lebo som pocula zatial len same chvaly.

broonislava
4. apr 2013

@sammy My sme si minuly rok urobili maly vylet do Alp, necele 3 hodiny cesty od Bratislavy, nasli sme si to cez nejaky zlavovy portal, volalo sa to penzion Sun, prevadzkuju to Cesi, bolo tam ozaj krasne, v cene sme mali ranajky, pozicali nam bicykle aj s detskou sedackou, je tam blizko krasne jazero, v okolo vylety, detske ihrisko, kupalisko... urcite ich este niekedy navstivime. Mala chybicka krasy bola ta, ze sme mali spolocnu kuchynu s dvoma rodinami, ale nakoniec to nebola chybicka, ale podla mna super vec, lebo sa mozte zoznamit s dalsimi rodinami s detmi... vôbec sme si nezavadzali, boli to Cesi. Zopakujem, ze tam bolo ozaj KRASNE.

mary
5. apr 2013

@broonislava ahoj, uuuplne s tebou suhlasim. niekedy fakt neviem pochopit ludi, co chodia do bibione a lignana 10 rokov po sebe. neviem ci to je tym ze nikde inde predtym neboli, alebo skratka co sa im tam moze pacit. su to asi naskaredsie plaze z talianska. To Misano Adriatico pri Rimini bola najuzasnejsia dovolenka aku sme s detmi zazili a decka sa mali naozaj uuuzasne. Pre mna Lignano Pineta a Bibione....nikdy viac. To uz radsej chorvatsko, ale zase suhlasim ze juznejsie taliansko je pre deti vyrazne lepsie z hladiska krasnych pieskovych plazi ako chorvatsko. tento rok sme zvolili Maltu letecky. Na plavbe som bola cez MSC Cruises teraz v januari v USA, Karibik. Mna plavba lodou nenadchla, nakolko tam bolo 80% dochodcov, ale robili sme to len kvoli exotickym zastavkam a tym padom toto bolo super. Inak tam bolo vela deti na lodi, takze rodicia s detmi sa fakt nenudili. My sme boli bez deti, ako vylet uzasne, ale na plavbu v stredozemnom mori by som nesla. Ale je to o tom, ze kazdeho zaujima nieco ine. Moji rodicia so svokrovcami prave v utorok odchadzaju na plavbu cez MSC az do Lisabonu na 2 tyzdne. Ti si to nevedia vynachvalit, chodia spolu kazdy rok. Ale zas su vo svojej vekovej kategorie a je im tam fajn, Vela toho vidia, spavaju a uzivaju si luxus na lodi....im sa to paci. Tak prajem krasnu dovolenku a som zvedava ako budete spokojni s plavbou 🙂

rodinnevikendy2
8. apr 2013

Ahojte, pre rodiny s detmi odporucam vesele animacne pobyty pre rodiny s detmi s baby plavanim: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...
Pripravujeme v maji Rozpravkovo, jul Krajina zazrakov, tabory Smoulkoviny a Usmevacik
Tesime sa na Vas

alenkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riverparkdanceschool
17. apr 2013

Zbystrite pozornosť! Leto sa blíži a my máme pre Vás aj Vašich najmenších skvelú tanečnú dovolenku na ostrove PAG (CRO) v krásnom 3* hoteli priamo pri mori. Poďte dovolenkovať s Riverpark Dance School a buďte fit, vo forme a opálené už na začiatku leta! Každé ráno aj večer sa bude cvičiť Dance Joga a Zumba s našimi skvelými lektorkami Alex a Andrejkou! Zoberte aj Vašich najmenších a cestovná kancelária Alenski Travel Vám podľa veku dieťaťa poskytne informácie o zľave na ubytovanie pre dieťa 🙂 V ponuke je aj možnosť stráženia detí za poplatok. Viac informácií na

alenka82
18. apr 2013

Ked na Slovensko, urcite odporucam Hotel Partizan na Taloch. Krasny areal - detske ihrisko, v lete vonku bazen s bufetom (na nanuky a kofolu🙂, lanovy park, krasne wellness s detskym bazenom a vsade detske kutiky (v restauracii, v lobby, v kolibe). Deticky sa tu vyhraju a da sa v okoli kadeco pochodit. Hotel ma dokonca nedaleko vlastnu farmu! A ani by ste to nemali tak daleko.

katuska19
2. jún 2013

@broonislava dobry den, boli ste na plavbe z benatok po grecke ostrovy?ako sa vam pacilo? kde sa to da kupit?

broonislava
2. jún 2013

jeeej, my cestujeme az 30.6. Potom dám učite vedieť. Zakúpili sme si to cez českú ck. Diamond travel, ale v budúcnosti by som asi šla priamo cez MSC-plavebnú spoločnosť.

italtravel
3. jún 2013

Zdravím ženičky aj ich polovičky, ak hľadáte niekto tip na letnú dovolenku s detičkami, pozývam Vás všetkých na www.italtravel.sk. Okrem vlastného produktu v Taliansku je v ponuke mnoho ďalších. Uvádzam príklad: kemping MARE PINETA-v centre prímorského letoviska Lido degli Estensi (120 km pod Benátkami, z BA je to 800 km), kemping je na vysokej úrovni vybavenosti- t.j. 4 bazény, 2 reštaurácie, pizzéria, market, herňa, lekár, fitness, detský vláčik, wifi. Pláž je piesčitá s pozvoľným vstupom do mora, k dispozícií je spústa atrakcií a ihrísk ako pre deti tak aj pre dospelých. Každý večer sa v kempe poriadajú večerné akcie (hlavne pre deti). Kemp je vzdialený od centra mesta 5 minút chôdze. V centre je promenáda dlhá 3 km plná obchodov, pizzérií, zmrzlinární, barov, diskoték, stánkov so suvenírmi, detských atrakcií a kolotočov. V kempe ponúkame niekoľko druhov ubytovania, napr. 4-miestny mobilhaus typu karavan (manželská posteľ, poschodová posteľ,kuchynka, chladnička, riady, WC, dámske a pánske sprchy ako aj ostatné sociálne zariadenia sú vzdialené 50m a UDRŽIAVANÉ 3X DENNE V MAXIMÁLNEJ ČISTOTE) termín napr. 27. 7.-3.8.2013 je v cene 406,-eur/4 osoby/7 nocí. DOPRAVA VLASTNÁ, možnosť prikúpenia polpenzie (8,50/dosp/deň, 5,15/dieťa do 12r./deň) a pripoistenia UNION 1,70/os/deň. Možnosť ubytovania aj v mobilhausoch, vilách a bungalovoch so sprchou a klimatizáciou. Na mieste je slovenská delegátka, ktorá Vám je k dispozícií po celý čas Vášho pobytu. Ponúkame aj apartmány priamo v mestečku. Pre našich klientov poriadame fakultatívne výlety do Benátok, San Marína, Commacchia, a do zábavného parku Mirabilandia. Viac informácií nájdete na www.italtravel.sk, alebo nám napíšte na mitaltravel@gmail.com a pomôžeme Vám vytvoriť dovolenku podľa Vašich predstáv. Spokojnosť našich klientov je naša najlepšia reklama. Tešíme sa na Vás. Ciao !!! 😎

amatas
3. jún 2013

Mamičky, ak zvažujete cestu k moru a nechcete minúť priveľa na ubytovanie, ponúkame apartmány, Trogir, Čiovo, Kaštela, pozrite si moje albumy. Ešte stále sa dajú nájsť cenovo výhodné apartmány. V prípade záujmu mi napište mail so základnými údajmi: počet osôb, dátum a predstava o ubytovaní 🙂 na e-mai. Verím, že veľa z Vás privítame u nás chorvátskym: Dobrodošli!

rodinnevikendy2
4. jún 2013

Srdecne vas pozyvame na vesele animacne rodinny pobyty
KRAJINA ZAZRAKOV
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

RODINNE ŠMOULKOVINY s baby plavanim
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

bonaquaba
10. jún 2013

ahojte neviete mi poradit ako sa ppovie jednym alebo dvomi slovami vyraz pre : cestujem do nejakej krajiny a ubytujem sa u niekoho v dome s tym,ze nepaltim za ubytovanie a on potom na oplatku pride ku mne a tiez neplati, vacsinou takto mladi slobodni ludia cestuju,ked spoznavaju krajiny a chcu usetrit na ubytovani, ak niektora viete ako sa povie ten vyarz tak budem vdacna