Leto s 1,5 ročným dieťaťom

29simona29
9. mar 2019

Milé mamičky,

vedeli by ste mi dať nejaké inšpirácie, ako stráviť leto s 1,5 ročným dieťaťom? Viem, že sa dá chodiť všelikde po vonku, na ihriska a pod, ide mi skôr o to, kam v BA ste sa chodili napr. kúpať s takto malým dieťaťom, tiež by ma zaujímali Vaše skúsenosti s dovolenkou v zahraničí a nejaké typy, kam ísť...V lete bude mať presne 16 mesiacov, tak máme v pláne si leto vychutnať viac, ako to predchádzajúce, keď bol malé babatko..Mám na mysli hlavne leto, keď je vonku 30st a viac. Ďakujem veľmi pekne.

beky1813
9. mar 2019

No praveze sa neda chodit vselikde, ak je 30+ von, to je ta nevyhoda Bratislavy, ked je horuco, nie je kam ist. My sme boli doma a podvecer vyliezali na ihrisko, alebo partizanska luka, tam sa dal travit aj cely den. A kupat sa chodime na Zlate piesky, alebo na Drazdiak

kristina2412
9. mar 2019

@29simona29 my sme chodili do Medickej,vždy tam nájdeš tieň, je tam ten rozprasovac na vodu,deti sa tešili keď popod neho behali. Tiež sme chodili doobeda na kupalisko,potom domov na obed a spať a keď sme mali náladu ešte sme sa tam poobede vrátili. Len to kúpalisko máme blízko.Na dovolenke v zahraničí sme prvý krát boli keď mala 21 mesiacov a bolo to úplne v pohode.

hettinka
9. mar 2019

My sme so 16-mesačným boli v Chorvátsku na ostrove Krk, hotel Corinthia na začiatku júla, bolo super. A v lete tak po okoli, na kúpaliska moc nie, nechcela som ho kúpať v chlórovanej vode.

vasica
11. mar 2019

@29simona29 Ahoj, v lete sme chodili v ramci BA na kupaliska, ale nie sama s detmi, skor aj s kamoskou, ze si viete pomoct pripadne. Tehelne pole, kupalisko na Budkovej su fajn...co sa tyka ihrisk a pod. tak najlepsie je take, kde je voda - rozprasovac bol na Medickej ako dakto spominal, Vodarenske muzeum ma super ihrisko aj s takou vodou, Magio plaz mavala volakedy sprchy vonkajsie, bol to raj pre decka, ale zrusili to...no i tak je tam detska zona aspon.
Co sa tyka zahranicia, s1,5r je uz aj more uplne super...alebo hocijake jazero, aj v Rakusku...podla mna v tomto bode savan dieta este dost prisposobi, staci ze ma vedierko a vodu tak si urcite aj podla seba 😉 Zalezi aj od financii, aj Slovensko vie byt super - hotel Permon, Liptovsky dvor, Trencianske Teplice, Tatry, Hotel Sitno, Trinity hotely...dnes uz je aj u nas vela fajn moznosti

29simona29
autor
12. mar 2019

@vasica Dakujem Ti veľmi pekne za super tipy, inšpirovala si ma, nakoľko som prvorodicka a minule leto mal maly 3-4 mesiace, tak sme toto ešte neriešili, ale ta Medicka, Magio pláž aj vodárenské múzeum sa mi dosť pozdáva.. V lete by sme chceli more skusit🙂