Režim 1,5 ročného dieťaťa

23. máj 2022

Ahojte, aký máte režim s cca 1,5 ročným dieťaťom? Zaujíma ma aj aké aktivity robíte mimo domu, hlavne ak žijete na dedine. Môj rád chodí po ulici a sleduje psíkov, ale takéto motkanie ma nebaví 😁 Prípadne čo robíte ak ste doma. Ďakujem,hľadám inšpirácie 🙂

mamamasama
23. máj 2022

Odrážadlo, pieskovisko, robíme na záhrade,kopeme si loptu, ideme na školský dvor, alebo ho vezmem na bicykel. Ak prší, tak mláky. Vždy sa niečo nájde.

autor
23. máj 2022

@mamamasama a koľko hodín ste cca vonku keď je pekne? My aj 5 hodín ale niekedy už neviem ani aktivity vymyslieť aby nebola nuda

angu14
23. máj 2022

My sme dokopy vonku cca 5 hodín ak svieti slnko. Mám pocit,že sa tiež len motame: trampolína, pieskovisko záhrada a ihrisko v obci a stale to isté 🙂 občas zajdeme k jednej babke alebo druhej, prechádzku využívam aj na drobné nákupy aby nebolo ťažko potom tlačiť kočiar 🙂

mamamasama
23. máj 2022

Doobeda tak 2 a popoludní 3-4. Môj sa hrá v podstate sám. Kamienky, konáriky, hlina 😁 A má takú detskú kosačku. To ho tiež baví. 🙂 Ja kosím veľkou a on s tou svojou pobehuje za mnou. Hlavne si nájdi niečo, aby si sa nenudila ty. Dieťatko si zábavu v prírode vždy nájde. 🙂

tianna
23. máj 2022

Toto veru nechápem ako sa dá mimo domu 🤣 my sme max. 2 hodiny a teda nohy ma bolia až v krku a bez wc tiež veru nevydržím dlhšie 🤣 a to teda nachodime v priemere 6 - 6,5 km každý deň, drobec sa ešte vozí 🙂