Najkrajšie miesto na svete, ktoré ste kedy videli

sheila121
8. júl 2023

Ahojte, otázka na teplý sobotňajší večer. Ktoré miesto/krajina/štát na svete vám najviac učaroval a kde sa určite chcete vrátiť? U mňa to bol Zakynthos (Grécko). ❤️❤️❤️ na prvý pohľad.

petamich
8. júl 2023

pre mna zatial jednoznacne Bali 🙂

jakoma
8. júl 2023

Zatial Filipiny, ostrov Balicasag. Zit by som tam nechcela, nemohla, ale koralove utesy okolo boli uchvatne.

guiseppinka
8. júl 2023

Zrovna dnes sme boli na vylete blizko pri nas, wachau region. Sli sme vlakom popri dunaji, vsade marhulove stromy a vinice. Nadhera... Som rada, ze tu byvame
Inak mne sa paci vsade, kam idem. Preto, lebo tam kvoli niecomu idem...

sheila121
autor
8. júl 2023

@petamich hneď by som išla 🙂

sheila121
autor
8. júl 2023

@jakoma to musel byť nádherný výhľad 🙂

viestta
8. júl 2023

Za mna jednoznacne dolina Zeleneho plesa v Tatrach

dskjhfdlkdjhl
8. júl 2023

Za mna Novy Zeland, dalo by sa povedat, ze takmer lubovolny kusok ktorehokolvek ostrova😉

sandrasstini
8. júl 2023

Bahamy a Mexiko

sheila121
autor
8. júl 2023

@viestta keďže som z Popradu tak tie vidím denne 🤪🤪🤪 ale verím, že sa ti tam páčilo 🙂

pribinak
8. júl 2023

@viestta na Slovensku jednoznačne najkrajšie miesto

V zahraničí napr Kvaperdy, Srí Lanka, alebo Dominikanska republika

muchotrafka298
8. júl 2023

U mna to nie je tak, ze najkrajsie miesto na svete. Ja sa chcem vratit do Kanady a este raz by som chcela ist do Mexika. Lebo tieto krajiny maju vsetko, co ja chcem a chcem to vidiet znova.

Moje srdce ale patri este jednemu miestu a to je Marseille, absolutne nerozumiem preco, lebo je to dost obycajne francuzske mesto.

ja som velky milovnik Francuzska a Portugalska, tam viem ist furt a stale 🙂

hostacka
8. júl 2023

@sheila121 Patuch, Vlkolínec,Chata pod Rysmi...

ema22270
8. júl 2023

U mna tiez Bali, kde sme boli fakt davno - 2015 rok 🙂 ale inak sa mi paci ostrov Menorca - naozaj ma pekne plaze. A Svajcarsko, kde som bola na praxi ako 18 rocna, tam je krasna priroda a velmi cisto.

limoncino
8. júl 2023

Pre mňa zatiaľ Sicilia

guiseppinka
8. júl 2023

@muchotrafka298 ja to mam tak s polskom... Je jedno kde, ale jazyk, kultura a krajina su mi neskutocne blizke

janinah
8. júl 2023

1.La Salette putnické miesto vo francúzskych horách..príroda + atmosféra miesta
2.Peterhof sídlo Petra I na brehu fínskeho zálivu...historia a luxus
3.Sevilla Španielske námestie...vraj najkrajšie na svete...súhlasím
Ale všetko to by som dala za návrat do otcovej záhrady s jeho prítomnosťou /záhradu stále mám,ale ocka už nie/

stanzi
8. júl 2023

Faerske ostrovy 😊

petronellla87
8. júl 2023

@sheila121 ja milujem Polsko❤️

bublinka1426
8. júl 2023

Norske fjordy, skotska vysocina a Irske Cliffs of Moher.❤
a Svajciarsko. to je jasnacka, Alpy.

sheila121
autor
8. júl 2023

@petronellla87 prečo? 🙂

lauriik
8. júl 2023

Mne sa pácil Mauricius, male mestecko vo Francuzku Annecey, cele Dansko bolo nadherne a Londyn je moja srdcovka ❤️

sheila121
autor
8. júl 2023

@lauriik vieš mi povedať aj prečo práve Londýn? Nie je to moc upršané mesto? 🙂

bublinka1426
8. júl 2023

@lauriik LOndyn ani zdaleka, tak spinave mesto ako je Londyn, no fuj. jedine co bolo pekne, tie mestske parky ...ale chapem, kazdemu sa paci ine.
a teda aj dake tie budovy, jasne, architektura...

simsalabim
8. júl 2023

Mnoho miest… norske fjordy, finske jazera, Kylemore Abbey (irsky Taj Mahal), Petrodvorec v St Peterburgu, Tallin, estonske piesocne plaze, australska Ayers rock, Londyn, chorvatska Istria, Capri…. Ale uznavam, ze mnoho nadhernych miest som este nevidela.

mirka414
8. júl 2023

Mne sa najviac páčilo v Egypte pri pyramídach s fotoaparátom som si to tam užila a potom samozrejme aj pod vodou morský svet snáď sa tam v septembri zasa vrátim už po 3 x ,krásne bolo aj v Tatrach na lomnickom štíte ,Turecko Side všade na svete sú krásne miesta .

annm81
8. júl 2023

Za mňa najkrajšie navštívené krajiny - Kanada, USA, Čile, Škótsko, Taliansko,. Snívam o Islande o Lofotoch. Zo Slovenska zbožňujem Slovenský Raj a slovenské zrúcaniny hradov.

marianarem
8. júl 2023

@sheila121 Taliansko, pobrezie okolo Amalfi. Na druhom mieste Bratislava-Rača (stara cast) = moje bydlisko. Objektivne sa to asi neda porovnat s Amalfi, ale subjektivne sa mi casto stane, ze vystupim z autobusu, pozriem sa na nasu ulicu a Male Karpaty, potom do nasho dvora a proste sa potesim 🙂

jaja20
8. júl 2023

@sheila121 Mám toho precestovaneho veľmi veľa, ale najviac sa mi páčilo na ostrove Boa Vista - Kapverdy. Ale vrátila by som sa aj do Egypta k pyramídam alebo na Burj Khalifa do Dubaja. Jedným slovom nádhera ❤️

lauriik
8. júl 2023

@sheila121 ja som z toho nemala taky dojem. Na mna to velmi zaposobilo - architektura, historia, jedlo, nocny zivot, ludia,.... Vsetko tip top. Keby mam zbytocnych par milionov tak sa stahujem 🤣

mane01
8. júl 2023

@sheila121 Kreta