Nejde niekto do Dubaja?

14. aug 2022

Baby nejde niekdo najbližšie dva týždne do Dubaja alebo sa odtiaľ nevradza? potrebovala by som tam kúpiť jeden mali darček a doniesť ho na sk? Dakujem moc

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. aug 2022

@bilberryday pytam sa tých čo idu nie tých čo nejdú

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda323
14. aug 2022

@bilberryday 😂😂😂😂

autor
14. aug 2022

@bilberryday vporiadku ďakujem ale naozaj hľadám tie ktoré idu do Dubaja a vedeli by mi doniesť tu vec

juliavolna
14. aug 2022

Mali? To je čo ?

autor
14. aug 2022

@juliavolna áno jednu malú vec potrebujem kúpiť len sa nedá cez internet kúpiť preto hľadám tu ktorá to tam vie kúpiť a ja by som to jej zaplatila keďže to ma byt dar pre jednu osobu

autor
14. aug 2022

A zle som sa vyjadrila nie že mi niekto kúpi dar ale ja to potrebujem pre niekoho tam kúpiť a ja zaplatím celu vec aj poštovné na Slovensku

martinmmartin
14. aug 2022

Napis ze ako presne by to malo prebiehat nech to nevyzera ze tam niekto bude cely den lietat po meste pre tvoje modre oci

autor
15. aug 2022

@martinmmartin ten kto bude v Dubaji pokojne aj odchádzať mi kúpi tu vec (dá sa kúpiť aj na letisku) a ja mu samozrejme hneď pošlem peniaze a keď dôjde na Slovensko posle mi to poštou

autor
15. aug 2022

@martinmmartin a neboj nechcem aby niekto kvôli tomu behal po meste ale majú to aj na letisku alebo ten obchod je v Dubaji na každom rohu
Nie je to niaka špeciálna vec ktorú je problém zohnať ale dá sa kúpiť len v Dubaji a preto ja ju zo Slovenska neviem zohnať a pre tu osobu pre ktorú to na byt by to bol obrovský darček

A neboj nie je to 100€ vec je to max do 20€