Dovolenka v Dubaji s malými deťmi, dalo sa to zvládnuť ?

marfka3
23. jan 2020

Ahoj.Dostali sme vianocny darcek ist vo februari do Dubaja,ale mam stres lebo mam dve deti 5 rocnu a 1,5 rocnu.Ak ste tam niekto boli s takymi malymi detmi ako to bolo?Dalo sa to?Co voda atd..?

ivkazba
23. jan 2020

@marfka3 bola som v Dubaji veľakrát, je to krajina oveľa vyspelejšia ako Slovensko, takže niet sa čoho obávať.

24barbara24
23. jan 2020

Ahoj 🙋‍♀️Vratili sme sa pred tyzdnom z Dubaja 🙂 mam 1,3m chlapceka...urcite zalezi ake mas deti.. Let tam bol trosku masaker.. Lebo maly sedel na mne celych 6h (1h aspon prespal) a naspäť to bolo o cosi lepsie lebo bolo v strede volne, tak bolo viac miesta...voda sa z kohutika nepije, no my sme mali all inclusive tak sme neriešili, strava vynikajuca, teplota vonku akurat🙂pre nas urcite stala za to 😍 neskutocny zážitok a zimomriavky vidiet to nazivo ❤️

cawes
23. jan 2020

@marfka3 dubaj top! Chodime kedy sa len da🤣 neni nad lepsiu dovolenku

marfka3
autor
23. jan 2020

@24barbara24 a ziadne hnacky ani nic nechytil?Toho sa najviac bojim.Brali ste aj kocik?A kolko plienok ste brali?Lebo cely balik asi nebudem.Tak hadam kupim.

cee_68
23. jan 2020

@marfka3 Hygienicke standardy vyssie ako u nas. Plienky kupis tam, nic by som so sebou netahala. Kocik sme brali, ale nam ho na letisku stratili a nemala som nervy to riesit 😅. Proste sme boli bez kocika. Maly mal tiez asi 1,5 roka. V kazdom nakupnom centre sa da kocik pozicat. Zadarmo.

ivkazba
24. jan 2020

@marfka3 hnačky v Dubaji? Tá krajina aj poriadok v nej je na vyššej úrovni ako na Slovensku.

24barbara24
24. jan 2020

@marfka3 Nie žiadne hnačky nemal, jedol všetko zaradom co aj my 🙂 kočík sme brali, uplne v pohode, naložili pri lietadle, vyložili keď sme vystúpili 😉 plienky sme mali asi ccca 3 na deň... Lebo dosť mal na sebe tie kúpací plienocky do vody....

marfka3
autor
24. jan 2020

@24barbara24 a voda v mori aka bola?

24barbara24
24. jan 2020

@marfka3 Nie najteplejsia 😁 ale dalo sa kúpať v pohode...

marfka3
autor
24. jan 2020

@24barbara24 ved to lebo citam,ze 23 C voda.Vydrzal tam maly v pohode?

senan
24. jan 2020

ja by som sa toho isto nebala a ver, ze to bude pre nich zazitok. je to tam viac vyspelejsie aj prisposobene turistom a aj detom. neboj sa poriadne si to tam uzijete

nyusika
24. jan 2020

ja som dostala zajazd do Dubaja ako darcek k 40tke a odmietla som ho.
Netusim, co by som tam robila...byt zavreta v rezorte je moja smrt, more je tam hnusne, na plazi nevydrzis

s tak malym dietatom by som tam urcite nesla.

ro_mi
24. jan 2020

@marfka3 jasne uplne v pohode v Dubaji sme boli min 10x s malym ked mal uz pol roka. Odporucam na februar neopren do mora na 100% voda nie je tepla, bazeny su vyhrievane. Ak mate moznost vybrat hotel tak nie na palme,cistejsie je na JB. Mozete dat vela vyletov, aqua parkov. Isto si uzijete 🙂 Dubaj je velmi bezpecna krajina, bude sa vam pacit!

24barbara24
24. jan 2020

@marfka3 malý chodil len popri krajicku hore dole... . Nôžky mal vo vode, hral sa s pieskom.. ... Bazény boli vyhrievané tak tam sa kupal... 😊

lenkakravcova
24. jan 2020

Nemáte niektoré fotky z dovolenky? 🙂 ako to tam vyzerá?

mirkadena
26. jan 2020

@marfka3 dobry den.My sa chystame.V marci.Kedy presne idete?

marfka3
autor
28. jan 2020

@mirkadena my koncom februara.Neviem este presne,lebo sestra ide letenky kupit teraz.Cakala som na pas pre malu.

mirkadena
24. feb 2020

@marfka3 dobry den.Tak ako,ak sa mozem spytat?Navstivili ste Dubaj?

marfka3
autor
25. feb 2020

@mirkadena este nie,zajtra cestujeme ..

mirkadena
25. feb 2020

@marfka3 my cestujeme 1.3.,tak preto som sa pytala.Stastnu cestu

marfka3
autor
25. feb 2020

@mirkadena aj vam😁a kam idete?Hotel?

mirkadena
26. feb 2020

@marfka3 dakujem aj Vam,vy ste uz asi aj tam vsak?My ideme hotel Atana

marfka3
autor
28. feb 2020

@mirkadena ano,sme.Je tu krasne,len v mori sa neda nejak kupat...

sidicek
28. feb 2020

@marfka3 my sme sa este v stredu kupali, bolo horuco, vo stvrtok sa dost ochladilo, ale mozno to zas vystupa a bude sa dat aj kupat

marfka3
autor
7. mar 2020

Tak sme nazad z Dubaja.Zbytocne strachy som mala,bolo tam uzasne...❤❤