Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

syja
6. apr 2018

@jersey87 hrvatska.sk apartmanija.hr

hettinka
6. apr 2018

@jersey87 týždňové letné pobyty v hoteli cez slovenské a české CK, tento rok ideme cez Vítkovice tours. Kratšie pobyty cez booking, apartmán na mieste na blind

syja
6. apr 2018

@jersey87 ak hotel so stravou tak tui.sk

jersey87
7. apr 2018

@syja
@hettinka
@jukov
@fopardi dakujem velmi pekne.

loyanca
7. apr 2018

@fopardi my to tam pozname, ale este nemame najdene ubytovanie, kde by sme chodili opakovane. Vy ano? Teraz ideme znova, chytila dom apt v jednom z tych dvoch novsich vacsich blokoch par minut severne. Sabunike sme skusili posledne, ale velmi veterno a hroznr mi vadilo ze som mala slnko od obeda za chrbtom...

fopardi
7. apr 2018

@loyanca nie zatiaľ sme nebývali opakovane na rovnakom mieste.... Tento rok sme hľadali ako píšeš par minút od tej pláže ale čo sme našli vsetci tlačili na 7dní.... Mne je 7dni malo a keďže chceme byt 10dni tak sme vyberalivpodla toho kto nam vyhovel . Teraz budeme bývať cca ako sú kolotoče a ešte trochu ďalej smerom ku konzumu , v tom miete sme už boli v minulosti len vtedy tam bolo dost komárov dúfam že teraz ich tam bude menej keďže ideme este kúsok ďalej... No hľadali sme tak aby sme mali na dvore aj travičku trochu keďže dcérka nebude mať ešte ani rok v čase dovolenky. A teda na pláž budeme musieť chodiť autom... No ali sme ubytko uz aj bližšie k pláži ale tam to tiež začali tlačiť na 7dni alebo potom vezmi 14.... No nám to je uz veľa , chceli sme svojich 10dni... A nebolo to obsadenosťou lebo sme zajednavali uz v januári

loyanca
8. apr 2018

@fopardi Ano, tych 7 dni je hlupost... My chodime na 14...kedze nie som absolutne bazenovy typ, zvysok leta v tomto neminame...
Odkedy mame dceru, chodili sme na konci prazdnin, teraz mame druhu, zatial je plne kojena, tak som chcela stihnut pred zavadzanim prikrmov, cize ideme na prelome 6/7 mesiac uz... Takto skor ste tam uz boli? Ak ano... Spokojnost?

fopardi
8. apr 2018

@loyanca ako myslíš skor? Akože vek dieťaťa alebo skor cize datum ? Ale asi skor myslis ten čas... No vždy som preferovala august. A teda naposledy som tam zažila v auguste tak teplu vodu ze keď som šla zo slnka vyhriata do vody vôbec sa mi nezdala chladna . No napr. Mam aj takú skúsenosť ze sme prisli v aguste na pag a led som dala nohu do vody v den príchodu som nemohla vydržať nevedela som si predstaviť ako sa v tej ľadovej vode bude kúpať moje vtedy 2ročne dieťa... Na druhý deň prišla bura a po bure bola voda čo deň teplejšia. Tentokrát ideme na začiatku júla. Sama som zvedavá

fopardi
8. apr 2018

@loyanca dcéra bude mať 10/11mesiacov v čase dovolenky, tak možno aj keď nebude velmi horúco tak to uvítam. Náhodou na pláži saharun ste niektorá neboli? Ja by som tam na jeden deň chcela ísť ....

zuzana247
8. apr 2018

@fopardi my sme boli. Je tam krasne 🙂
O 8 sme isli trajektom zo Zadaru 1,2h cesty tam potom sme sa odviezli na plaz a o 18h naspat.
ale na plazi su len 2 male bufety a toi toi. Ziadna restika velka alebo tak.

zuzana247
8. apr 2018

@fopardi v sobotu sa vam tam oplati,vtedy chodia takto trajekty zo Zadaru,inak chodia o 10 a o 17 naspat a to by ste sa tak mohli otocit na Saharune a ist naspat na trajekt 😃.
Len si nacasujte tak hodku-polhodku pred odchodom aby ste tam boli,lebo vezmu aut kolko sa zmesti,listky sa daju kupit aj den pred 🙂 a este pozor na rannu spicku v Zadare,my sme raz nestihli kvoli tomu trajekt 🙂
Do Zadaru a okolia chodime uz 6rokov,teraz sme neboli 2r kvoli tehu a krpcovi 🙂

fopardi
8. apr 2018

@zuzana247 takže ste nešli svojim autom? Auto ste nechceli brat na trajekt?

zuzana247
8. apr 2018

@fopardi ale ba autom sme isli,lebo na ostrove z Brbinj na Saharun je polhodka cesty. Chodia aj busy odtial,ale to by sa mi nechcelo tam obmedzovat busom. A brali sme si vody ,nafukovacky ,nejake ovocie, tak neviem ako by sme to vsetko trepali bez auta 😀
Len,ze radsej sme pockali v pristave skor,ako keby nas nemali vziat 🙂 sice mozno v juli nebude taky natresk,lebo my sme tiez chodili prelom jul/august 🙂

fopardi
8. apr 2018

@zuzana247 dakujem za info. Tiež si neviem predstaviť zbalit len veci na pláž a nejake občerstvenie ako by som sa odniesla bez auta

loyanca
8. apr 2018

@fopardi no ano, to je asi fakt, ze zarucene pocasie nie je v ziadnom obdobi. My brutal horucavy nepotrebujeme, no zas ani ladovu vodu ci burky pochopitelne. Privlaka nam k detom vyhovuje... Starsia oceni plytku vodu s pieskovym dnom, ja betonovu plaz a chodnik na prechadzky s kociarom.

cokii
8. apr 2018

Odporúčam Zaton pri Zadare 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/6154/zaton-vkla...

tinka00
1. máj 2018

@anett20 DObry den, boli ste prosim niekde v Murter alebo Biograd pri pieskovej plazi s pozvolnym vstupom pre deti? Je tam nejake ihrisko aj? Dakujem pekne

sasha07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
76california
18. aug 2022

ahojte,
ak by niekto chcel ist do Ninu resp. krasna dedinka Sabunike - pieskova plaz a super velke ihrisko pre deti (na vecerne aktivity), tak mam kontakt na domaceho (len po nemecky) - maju teraz niektore apartmany volne a cena je cca 80eur pre 4roch na noc. Velmi ustretový - posle aj video o ubytovani, atd. Mozem odporucit.

milka1988
30. apr 2023

@milushka41 ahoj ešte žiješ v Nine?🙏🏻

kris_y
9. júl 2023

@76california ahoj, môžem poprosiť kontakt? Ďakujem.

kukucka26
20. feb 2024

@halit13 síce dávno no poprosím info