Plienkové plavky, skúsenosti?

lucia266
2. jún 2019

Prosím poraďte. Ideme k moru, tak som kúpila dcérke plienkove plavky. Priznam sa že som ich objednala z aliexpresu, chcela som že najprv skusim či sa jej to vôbec bude páčiť. Ale akosi tomu princípu nechápem. Objednala som jej pre istotu dvoje ale každé sú iné. Keď som skúšala naliať do nich vodu tak tie jedny pekne nasiakly a z vonka boli suché, ale tie druhé nenasiakli vôbec, praveze sa tam tá voda držala, a tiež boli z vonka suché. A tak mi napadlo že či sa do tých plaviek nahodou nedáva nejaká ako keby nasiakava vložka ktorú potom keď tak len operem a znova použijem, alebo to má udržať len stolicu?

nikpa
2. jún 2019

@lucia266 ma to udržať len stolicu ;) a do mora si podľa mňa nemusela kupovať nič takéto, stači jej dať obyčajne plavky alebo nohavičky alebo na naháča 🙂

zeytin
2. jún 2019

Ja suhlasim s plavkami k moru, na nahaca urcite nie, uchylovia su vsade... My mame happy nappy neoprenove. Su super.

hettinka
2. jún 2019

My sme mali do mora len normálne plavky, do bazéna chceli v hoteli povinne plienku do vody. Neudržala nič... ale keď chceli, dali sme.

vikusjk
3. jún 2019

@zeytin tieto presne sme pouzivali aj my, oni fungovali tak, ze sa natiahli na klasicku plienku a proste tesnili na nozkach a trupe

zeytin
3. jún 2019

@vikusjk pouzivaju sa bez plienky, sluzia na zachytenie stolice.

vikusjk
3. jún 2019

@zeytin hmm tak bud som mala ine, alebo som plienku pouzivala zbytocne, ale kazdopadne ucel plnili. Boli predpisane na plavanie s babatkami