Kupujete si každý rok plavky?

23. jún 2023

Kupujete každý rok plavky? Ak chodíte k moru a k vode?

zmrzlinka2021
23. jún 2023

Ja som doteraz mala iba jedne plavky a asi 10 rokov. Ale kedze boli celé, a chcela som aj dvojdielne, aby som vedela spojit aktivny trip s kupanim, tak som si kupila nove.

Tie 10 rocne su z bonrpix a su stale velmi schopné a urcite ich budem pouzivat aj nadalej

olimuc
23. jún 2023

Nie…. Mam 100 rocne od CK a prezili x rokov zivota v Spanielsku pri plazi. Mala som aj ine znacky, ale ziadne neboli tak kvalitne. Momentalne sa ale kupem uz len v bazene… drzia stale, mozno farby nie su take jasne ale gumicky aj latka su super. Dalsie budu tiez od CK.

lindous
23. jún 2023

Ja priznávam, že plavky sú jedna z mála vecí, kde nepozerám až tak po kvalite a neivestujem tak, aby mi vydržali dlho, lebo rada mením strih, štýl, farby.. počas leta striedam viac modelov a väčšinou mi jedny vydržia 2 sezóny 🙂

mane01
23. jún 2023

Mam vzdy trojo a nosim, kym sa nerozpadnu, potom kupim nove… co trva tak 6-10 rokov… lebo, zial, clovek ich vyuzije az na par vynimiek len v lete… 🤷🏼‍♀️

fantaghiro21
23. jún 2023

Nosim kym mi slana voda nevyzerie gumicky..
10r+ mozu mat....

romikk22
23. jún 2023

Vždy si každý rok kupujem nové plavky a taktiež v zime zimnú bundu. :D taka moja úchylka

kris_tin257
23. jún 2023

Tak ja keďže za posledné 4 roky som bola 2x tehotná kojila som a bolo aj obdobie bez kojenia, moje prsia si prešli tromi až štyrmi veľkosťami čiže posledných 5 rokov kupujem každé leto nové plavky 😊

nikpa
23. jún 2023

Ak treba tak áno, keď sú dobré aj 2 roky vynosim. Nerozumiem tejto otázke 😄

jaja20
23. jún 2023

Ja chodím na dovolenky k moru 2-3 x ročne a vždy musím mať odtiaľ fotky v iných plavkách 🙈
Ako písala romikk, každý máme nejakú úchylku a toto je moja.
Ale nikomu tým neubližujem,tak je to ok.

daniela2202
24. jún 2023

Áno, a vôbec niektoré neobliekam.. ide len o ten dobrý pocit. ... 😁😂😁😂....podotýkam, nie sú drahé

mk1111111111
24. jún 2023

Ja kupujem, ak sa mi nejake pacia a mam dojem, ze ich vyuzijem 🙄🤣 a ked nevyuzijem, nevadi, zidu sa neskor 😎 plaviek mam viac aj preto, ze nemam rada na sebe mokre plavky, tak 1 by mi nestacili

janulka1802
24. jún 2023

Nie, nekupujem plavky každý rok. Jedny mám už možno 5 rokov a druhé som si dokúpila tento rok. Snáď poslúžia tie nové min. toľko. Aj tým starším nič nechýba. Stále vyzerajú dobre, hoci nie sú žiadna extra značka, len obyčajné hm.

x_mery_x
24. jún 2023

Nie

babulkomale
24. jún 2023

@romikk22 co robis prosim s tymi starsimi bundami? Toto ma zaujima ze kam s dobrym obleckom, ked rada menis 🙏

lakebabe
24. jún 2023

Tým ze celoročne aspoň raz dva krát mesačne chodíme po termáloch a welnesoch dva krát rocne k moru a cele leto sme pri bazénoch mam plaviek milión a dosť ich aj ničím. Zatiaľ keď porovnám lacné s drahé je to jedno lebo hrdzavá voda vo welnese a slané more a horúce bazény farby vyťahujú rovnako a ničia ešte som nenašla značku co by vydržala dlhšie ako rok dva u mňa.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maris5
24. jún 2023

Nekupujem kazdy rok nove. K moru beriem tie najstarsie a povacsine ich tam nakoniec aj vyhodim. Kedze su cele od piesku.

domkakvet
24. jún 2023

Ano kazdy rok mam nove plavky.

janka95
24. jún 2023

Ja každý rok. Mám ich asi 9. :D ja by som nemohla mať len dvoje. 🙂 také obycajne mam na plaváreň. Ďalej do bazéna, na dovolenku k moru že by bolo na výmenu 🙂 ale to je asi taká úchylka. Ze pred každou dovolenkou kúpim plavky 🙂

zuzanka.zuzu
24. jún 2023

ANO a to preto lebo jedny mi nevydržia pomaly ani jednu sezónu ☹ ale mám len 1ks 😀

betulinka1
24. jún 2023

Kazdy rok si poviem, ze si uz plavky nekúpim ale nedodržala som to ani tento rok 🤣🤣🤣🤣

betulinka1
24. jún 2023

@maris5 vies o tom, ze plavky sa od piesku daju vyprat?

maribell
24. jún 2023

Nie. Vďaka "úžasne" osvetleným kabínkam neznášam nákup plaviek 😅.

ahhola
24. jún 2023

@betulinka1 a najlepšie ešte na plazí, keď sa človek oplachuje od piesku a v kabínke prezlecie tak plavky odsolit a odpieskovat 🥳

sense
24. jún 2023

Nekupujem každý rok, niekedy kúpim aj dvojo, niekedy žiadne.

zuzubb007
24. jún 2023

Musim si kupit kazdy rok, inac by som bola na prasky, to je taka uchylka aj tenisky kazdy ma svoje 😉

betulinka1
24. jún 2023

@ahhola ja ihned ako prideme z plaze davam na chvilu do umývadla s vodou, tam necham 10 min., preperiem mydlom a hotovo. Este sa mi nestalo aby som nedostala piesok z plaviek a to sme boli teda kade tade na roznych pieskoch a nie len v EU.

romikk22
24. jún 2023

@babulkomale ja ich posúvam bud mojej mamine keď ss jej dáka paci tak jej dám..alebo mam jednu známu ktorá stále odomna berie veci ktoré sú ešte zachovalé nositeľne. 🙂 a jednu" staršiu" bundu , teda takú ktorú už nechcem nosiť medzi ludi si nahávam ze keď potrebujem vybehnúť niečo na dvor rýchlo spraviť tak si hodím takú. 🙂

maris5
26. jún 2023

@betulinka1 nedaju, stale je to vo vlaknach nabite. Deti maju take plavky, ktore nosili cele leto aj dalsiu sezonu, ten piesok v nich ostal.

alex666
26. jún 2023

@kris_tin257 Ja som na tom rovnako :D Za poslednych par rokov na striedacku tehotenstva, kojenie, rozne velkosti oblecenia a podprseniek, takze kazdy rok novy plavky... Teraz som zase tehotna a uz som si kupila dvojo tehotenskych plaviek na dovcu...