Poraďte, ktoré letovisko na Malorce vybrať.

rony7
9. júl 2019

Ahojte rada by som pocula odporucania co sa tyka tychto dvoch letovisk ak tam uz niekto od Vás bol - chceme ist s priatelom na dovolenku (30-rocny par) a rozhodujeme sa medzi dvomi letoviskami Cala Milor hotel Morito (citala som naozaj dobre recenzie na to, vraj krasna plaz s dlhouo palmovou promenadou co by mi vyhovovalo ale kamoska co tam bola vravela ze tam neboli ziadne diskoteky nič, vraj taka kludnejsia oblast pre rodiny s detmi - je to na vychode Malorky) naopak Palmanova hotel Globales Palmanova Palace ten je na juhu Malorky a o juhu Malorky som citala ze je to rušnejšie ale prave tu bolo pisane že je to dosť pokojná oblasť tak teraz neviem ktora volba by bola lepšia bo chcem aby to tam aj žilo a dalo sa ísť kde zatancovať ale zároveň chcem aj pekné prostredie, pekné more a pláž s palmovou promenadou a obchodikmi kde sa da pekne poprechadzat 🙂 dakujem za Vaše rady a tipy

barbara24v
9. júl 2019

@rony7
Ahoj!
Konkretnu skusenost nemám s Palma nova, ale my sme boli neďaleko minuly rok v El Arenal.
Mame pochodenu aj tu časť Cala Milor, a musím zhodnotiť, že sú tam nádherne pláže. Krajšie ako okolo Palmamova, Arenal atd. Ale jednoznačne to tak vyzeralo na take úplne pokojne a kľudné prostredie.
Ak chcete aj nejaké vzrúšo a nočný život, tak jednoznačne ti odporúčam Palmanovu.
My sme mali požičané auto na 4 dni a takto sme to všetko vedeli pochodit raz dva 🙂
Takze máte určite aj takuto možnosť. Hneď ti pohladam nejaké fotky z tej oblasti Cala Milor

barbara24v
9. júl 2019
holubicka28
9. júl 2019

@rony7 ahoj, pred 2r sme boli v hoteli Morito, bolo super, krasny hotel, jedlo..ale boli sme s dietatom a vacsinou tam aj boli rodiny s detmi alebo dochodci😃 co nam vyhovovalo. Vecer tam mali program-hudbu, diskoteky neviem ci boli v okoli, ale 2 zabavne parky pre deti ano😃 boli sme neskor vecer aj mimo hotel na kave, zije to tam aj vecer, kopa ludi vonku, ale tak ze sa bud prechadzaju alebo popijaju v plazovych baroch. Mozno niekde dalej diskoteky su, tie sme nehladali, takze neviem.

vilma7
9. júl 2019

Ak chcete žúrovať, tak urcite el arenal

barbara24v
9. júl 2019

@rony7
Tu máš skôr tie mestke pláže

benit
9. júl 2019

Ja mam skusenodt s palmaova. Chodili sme do apartmanov. Boli sme 4x. Takze krasne spomienky. Pre mna uzasna dovolenka, vecer rusno v meste, ale primerane letovisku. Dalo sa pozicat auto, my sme sa chodili kupat na plaz es trence. Neviem presne ako sa to pise. Su to nadherne plaze s bielym pieskom a je tam stavebna uzavera.

holubicka28
9. júl 2019

A plaze tam su verejne, ale pekne ciste aj more, kusok je pristav, len je to naozaj kludna cast, takze urcite inam by som sla za zabavou.

pancake
9. júl 2019

ja som sa práve vrátila s Palmanova a je to skôr tichá oblasť, ale 4 minutky peši na juh je Magaluf a tam je už anglický rušný život. my sme mali tichúčko, aj keď sme večer išli von, obchody a kaviarne pootvárané, ale viac menej dôchodci a rodiny s deťmi.
pre nočný život a bary je lepší Magaluf.

rony7
autor
9. júl 2019

@barbara24v no vidim ze naozaj nadherna plaz na tom Cala Milor fakt! aj ked teda tusim ako pisali o bielom piesku az tak biely tam nie je :D a nezilo to tam teda vôbec naozaj ziadna disko? lebo ked som si citala o tom letovisku tak tam bolo pisane ale radsej sa takto poradim na zaklade vlastnych skusenosti kto tam bol...prave kvôli ruchu som zacala rozmyslat nad Palmanovou ale tam ma zas odradza troska pri tom danom hoteli ze tam pisu v tichej lokalite tak teraz fakt neviem ktore z tychto dvoch bude nakoniec to kludnejsie aby som sa nerozhodla zle :D

rony7
autor
9. júl 2019

@benit a ta plaz es trence bola priamo v Palmanove ci nie? konkretne s tymto hotelom v Palmanove skusenost nemate? https://www.booking.com/hotel/es/palmanova-pala...

rony7
autor
9. júl 2019

@holubicka28 teraz Cala Milor ci Palmanova? 🙂

rony7
autor
9. júl 2019

@pancake vôbec ziadndne diskoteky tam? zvlastne niekde sa pise ze Palmanova rusna oblast a niekde zas opak potom nech sa clovek rozhodne spravne :D ako nepotrebujem zas uplne nieco najhlucnejsie, chcem sa aj vyspat :D ale urcite chcem aby tam bola aj nejaka diskoteka, program, pekna plaz s palmovou promenadou kde by sa dalo poprechadzat..taky stred nieco medzi tym 🙂

babls5
9. júl 2019

Hotel globales palmanova isto neradi my máme negatívne skúsenosti napíš mi do správy kľudne..... Ale ako oblasť a mesto je úžasné ale hotel nie!!!

barbara24v
9. júl 2019

@rony7
Pozri si podlamna ten El Arenal. Podľa toho co píšeš, co hľadáte, mohlo by to spĺňať tvoje podmienky! 🙂

babls5
9. júl 2019

@rony7 mesto je úžasné ma krásnu promenádu popri mori... Obchodíky bary restiky taky super večerný ruch.... Môžem poslať fotky ak chceš odtial

rony7
autor
9. júl 2019

@babls5 preco nie tento hotel? no ved premyslam nad tym ci tam nie je nejaky hacik bo aj s all inclusive a vychadza to lacnejsie nez Morito v Calla Miror s polpenziou...ale ako co som si pozerala fotky toho hotela tak vyzera pekne...a oblast a mesto uzasne hovoris? zije to tam? lebo o tomto hoteli som si citala ze je v kludnej oblasti tak to ma zmiatlo...

ninka30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rony7
autor
9. júl 2019

@barbara24v no skusim pozriet aj to teda este...mas tam tip na nejaky konkretny hotel? 🙂

rony7
autor
9. júl 2019

@babls5 no posli 🙂

rony7
autor
9. júl 2019

a inak este ma napadla jedna otazka - čo vlny? lebo uprednostnujem skôr pokojnejšie more s pozvolnym vstupom do mora, z tohto hľadiska by bola ktorá voľba lepšia? alebo je to zajedno?

ninka30
9. júl 2019

Boli sme v palmanova palace vlani - to je vedľajší hotel a pred pár rokmi sme boli v oblasti Cala milor a teda tam je určite krajšie! Aj keď za mňa top na Mallorce je Alcudia. Boli sme minulý týždeň a neskutočná nádhera! 🙂 Záleží od toho čo hľadáš či ruch, alebo oddych.

barbara24v
9. júl 2019

@rony7
My sme boli konkrétne tu. Od pláže sme boli cca peši na nejakých 10 minút. Cestou plno obchodíkov, kaviarni atd...
ak nehľadáte nejaký luxus, tak ti viem tento hotel odporučiť.
Jedna vec co sa mi tak nepáčila to bola kúpeľňa, kedže bola taká staršia jednoduchšia, ale po 2 dňoch som si aj na to zvykla 😀😀

babls5
9. júl 2019

V PC mam všetko.. Nebývame teraz doma bo prerábame .... Ale teda hotel hrôza izby škaredé naživo mravce mi tam chodili... Čo sa týka all inklusive žiaden alkohol v cene... Len drinky asi 3druhy hotové automatove... Ďaleko od mora... Na izbe žiadna voda museli sme si kupovať lebo všade bol zákaz capovat do fľaše.. Za mňa určite ten hotel nie.... Tam si nevážia hostí ako v iných krajinách

babls5
9. júl 2019

Manželská posteľ bola vlastne ze dve postele na kolieskach čiže ráno si sa zobudil nie vedľa manžela 😁😁😁a nepohodlna úplne.... Nam hotel odporučila v agentúre a boli sme reklamovať dovolenku p

rony7
autor
9. júl 2019

@ninka30 krásne fotky, to sú konkretne z ktorej časti? 🙂

rony7
autor
9. júl 2019

@barbara24v uz sa zacinam stracat :D to sú fotky z ktoreho hotela?

rony7
autor
9. júl 2019

@babls5 to naozaj az tak s tym hotelo v Palmanove? 😲 tak to ma dost zaskocilo uff bo fakt som rozmyslala nad tou destinaciou...

rony7
autor
9. júl 2019

@babls5 no ved mne tiez prave odporucili ten hotel v agenture a vyzeral fakt dobre takto na fotkach aj cenovo preto som nad tym zacala rozmyslat no ale teraz viac tusim zacinam rozmyslat znovu nad tym Cala Milor aj ked si vravim ci to tam nebude az velmi kludne :D

babls5
9. júl 2019

@rony7 viešco ved je podľa mňa veľa miest aj iných... My teda máme v pláne ísť do Grécka na Zakynthos alebo ostrov Kos....a ľutoval sme ze sme si tam... More špinavé kalne

rony7
autor
9. júl 2019

@babls5 a more tam bolo kludne ci? lebo o Spanielsku som pocula ze tam byvajú dost aj vlny a tak si vravim ktora cas Malorky je taka kludnejsia aj co sa vln tyka..