Ubytko v Caorle, Altanea alebo Eraclea Mare

flower24
14. júl 2013

Caute, viete mi poradit, ktora z tychto oblasti je najvhodnejsia na dovolenku s rocnym dietatom, ked hladam ubytovanie v apartmane v relativne tichom prostredi ale blizko k plazi a zaroven centru mesta s peknou promenadou na vecerne prechadzky? Citala som chvaly na Caorle, akurat ze je to tam natrieskane. Ma niekto skusenost s dovolenkou koncom augusta - zac. septembra, prip. zac. septembra, ci aj vtedy je to tak? Co dalsie spominane letoviska, ake je to tam? Dik vopred za rady a tipy 😉

janka2501
14. júl 2013

Ahoj ja som bola s malou mala 10 mes v caorle v apartmane zoppe. Bolo uzasne,boli sme aj v hollyday a aj tam bolo suoer. Pre mna je caorle v septembri oveka lepsie ako v hkavnej sezone. Je tam tichsie,a cistejsia plaz. Je sice pieskova no nam to nevadilo. Podla mna je tam super.

flower24
autor
19. júl 2013

@ janka2501 vdaka za tip. Aj nam bolo v Taliansku min. rok lepsie v septembri, menej ludi, ziadne preplnene plaze a prijemne pocasie, nie horucavy. Bolo tomu tak aj v Caorle, ked ste boli v sept.? My prave preferujeme pieskovu plaz kvoli dcerke. Teda aspon dufam, ze jej nebude vadit, este v nom nebola 🙂 Akurat som zatial nic volne nenasla 😒 Mali ste v tych apart., aj polpenziu alebo aspon ranajky?

flower24
autor
20. júl 2013

Ma niekto skusenost s apartmanom VILLAGGIO SANT'ANDREA v Lido Altanea? Prip. aspon s plazou pri nom? Je tam pozvolny vstup do mora vhodny pre deti alebo nie?