Poraďte lacné ubytovanie v centre Ríma

jasmin99
8. aug 2016

Zdravím dievčatá 🙂 je to veľmi súrne. Prosím vás potrebujem poradiť čo najlacnejšie ubytovanie v centre Ríma. Môže to byť aj niečo staršie, žiadny luxus, ide nám len o prespatie na 3 noci. Je to súrne!!! Niečo do 80€ na izbu na 3noci ak by sa dalo...neviem či nie som veľmi náročná, ale dúfam, že aj vďaka vám sa nám niečo podarí nájsť 🙂

janinah
8. aug 2016
kindervajicko
8. aug 2016

@jasmin99 my sme boli presne pred 4 rokmi, byvali sme blizko autobusovej stanice, co je sirsie centrum a na noc sme platili 80 eur pre 2 osoby, a to sme hladali lacne ubytovanie. Hotel mal veeeelmi daleko od luxusu. Ale vela stastia 🙂

jasmin99
autor
8. aug 2016

@janinah ďakujem, ide sa hľadať
@kindervajicko heh ďakujem 😀 veď pozerám, že všetko je dosť drahé

jasmin99
autor
8. aug 2016

ale nemáte niekto prosím vás tip na konkrétny hotel/penzión/hostel?

jaja1979
8. aug 2016

Odporucam tento camp: http://www.booking.com/hotel/it/camping-village...

Je krasny, cisty, blizko pamiatok, je tam supermarket, restauracia, ubytovanie v klimatizovanych chatkach s prislusenstvom vratane kuchyne, bazen, ... Asi 50 m je zastavka busu, ktorym sa dostanes na stanice metra a pohybovat sa v Rime metrom je pohoda... Dole na recepcii si kup trojdnovy listok (alebo aj viacdnovy), to ti povedia, ake maju a plati na celu mestsku dopravu.

dominikav123
8. aug 2016

Veď pozri cez booking. Tam je toho kopa a da sa nájsť aj za 25 EUR na noc.

jasmin99
autor
8. aug 2016

@jaja1979 ďakujem

jasmin99
autor
8. aug 2016

@dominikav123 pozerala som toho veľa, ale niečo LACNÉ v CENTRE MESTA som nenašla

obsadenemeno
8. aug 2016

@jasmin99 airbnb

gazah
8. aug 2016

DAJTE SI DO GOOGLU ,,bed and breakfast roma" a nájdete toho habadej.

jasmin99
autor
8. aug 2016

@gazah ďakujem, vyskúšam 🙂

jasmin99
autor
16. aug 2016

@gazah
@obsadenemeno
@dominikav123
@jaja1979
@kindervajicko
@janinah
prosím vás, pomôžte mi...ako vymažem diskusiu? Som tu nová a neviem sa tu ešte orientovať

ckatka
16. aug 2016

@jasmin99 ahoj my sme v Ríme boli a mozem ti povedať úprimne ze lacné a v centre sa trochu vylučuje. Ja som si otvorila mapu Ríma, booking.com a mapu Rímskej MHD a hľadala som niečo na linke metra. Bývali sme kúštik od stanice metra meno si nepamätám ale bol to krásny hotel s raňajkami a v centre sme boli za chvíľočku. Trojdňový MHD lístok bol tie lacný v porovnaní s hotelom v centre.

jasmin99
autor
16. aug 2016

@ckatka no to máš asi pravdu, tak keby si si náhodou spomenula ako sa volal, bola by som Ti veľmi vďačná 🙂 a nevieš mi teda poradiť ako vymazať diskusiu?

ckatka
16. aug 2016

@jasmin99 ee vôbec neviem. ...
Neodkladala som si bločky z výletu a také veci v hlave nedržím. ..len si pamätám ako som ti riešila asi týždeň. ..lebo som chcela byť aj blízko. ..a aj to nemať drahé

sandri
16. aug 2016

Ahoj, my sme boli tu: Le Camere Della Principessa B&B - je to jednoduche a na pomery Rima lacne, ale stale to stoji dvojnasobok tvojho rozpoctu... 10 min peso od kolosea, cize super lokalita. Nevyhoda je, ze je to v podstate v "podzemi" - izby su pod urovnou zeme, len okno mas na urovni chodnika... ale na prespatie stacilo. Inak ciste, majitel mily.

daisy181
16. aug 2016

V případě zájmu o levné ubytování v centru Říma mi napište přesný termín pobytu a počet osob na email ubytovani.rim@seznam.cz, poté Vám pošlu aktuální nabídku volných pokojů

fokuska
16. aug 2016

My sme boli minuly rok v Rime - dve ulicky od Termini hotel sa vola Fiorenza. Ubytko je v izbach bud so sukromnou kupelnou alebo so spolocnou (my sme bookli sukromnu) a s ranajkami v cene - ranajky su ale dzus alebo presso alebo capuccino a sladke pecivo - jeden croissant, alebo take cosi, cize velmi sa z toho clovek nenaje 🙂

maria34181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz