Požičanie auta na Korfu

petka35
20. mar 2022

Ahojte. chystáme sa na Korfu, letenky ubytko zabezpečené cez booking, ale rada by som požičala auto na pár dní a prešla viac pláži ostrova.. na googli požičanie auta na 3dni 300eur, čo mi teda príde dosť.. Nemá niekto skúsenosť, tip na nejakú požičovňu? ďakujem

lia09
23. júl 2022

@petka35 ta ceska neni nahodou nejaka pavla ci pavlina?

lia09
23. júl 2022

@ella2015 inak od letiska mame ubytko hodinu cesty a auto chceme len na den,max dva. Takze pre nas by bolo vyhodnejsia pozicovna priamo v Argyrade,kde budeme. Ale tam mi vyhodili cenu na den 300€😒. Nechapem kedze to je zapadakov to mesto tak som si myslela ze tam to bude lacnejsie

zuzanaam
23. júl 2022

@lia09 pred týždňom sme sa vrátili z Korfu a cenové rozdiely sú tam obrovské. My sme mali od letiska k ubytovaniu cca 23 km, taxík pre dvoch by nás vyšiel okolo 100 eur, lístky na autobus 2,2 eura na osobu. Precestovala som s dcérou Korfu krížom krážom green busmi a tiež sme boli na pár výletoch s miestnou cestovnou agentúrou. To tam, kde nebolo autobusové spojenie. Ak niekto plánuje cestovať po severe ostrova autobusmi, mal by si ako východiskový bod zvoliť Kerkyru, lebo všetky autobusy chodia len odtiaľ a tam. Na juhu sa dá dostať k jednotlivým letoviskám aj medzi sebou.

lia09
23. júl 2022

@ella2015 to je stale super cena. A to auto si musim dopredu rezervovat? Lebo ak stihneme bus,ideme busom,ak nie tak by sme si zobrali auto

lia09
23. júl 2022

@eeffka tak to je super cena

ella2015
23. júl 2022

@lia09 my posledne roky robime tak, že ak vieme, že chceme presúvať rezervujeme vopred, na Korfu sme to tak neurobili a auto bolo drahé ako šlak, ono asi závisí ostrov od ostrova, alebo pohodlnosti🤭 Ten pocit, vystúpiš z lietadla, vezmeš kufor, kľúče, skontroluješ auto a objavuješ už po ceste do hotela je skvelý

evka64
23. júl 2022

@petka35 my sme sa tento tyzden vratili z korfu, delegatka vravela, ze pozicanie na den stoji 50e a je aj poistene. Kolko benzinu minies, tolko musis vratit.

lia09
24. júl 2022

@evka64 ktora pozicovna? Mali ste meskanie s lietadlom?

evka64
24. júl 2022

@lia09 my sme si nepoziciavali, ale pri hotely bola taka mala pozicovna aut a skutrov...let spat meskal 30 minut

petka35
autor
26. júl 2022

@evka64 no my už mame zajednanú cez jednu češku,ktorá tam žije za 40eur na deň s poistením a detskou sedačkou, výhoda u nej bola, že auto beriem na letisku ale odovzdám v afionas a na konci dovolenky opačne

kika3111
6. jan 2023

@petka35 ahoj, vedela by si mi prosím dat na tu pani čo ti prenajala auto aj so sedačkou kontakt? Ďakujem 🙂

petka35
autor
8. jan 2023
kika3111
13. jan 2023

@petka35 ďakujem ❤️